BALANDŽIO prognozė pagal tavo gimimo datą

Parapsichologė Neringa Saladžė atskleis, kas tavęs laukia balandžio mėnesį. Tau tereiks prisiminti matematikos pamokas ir truputį paskaičiuoti.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija


BENDRA PROGNOZĖ

Gaiva ir ramybė iš lėto budins mus. mūsų jausmus, mintis ir sielos gelmes. Lengvas plevenimas ir lengvos užuominos kas laukia, toks lengvas, kaip tų nedrąsių naujų daigelių kalimasis ir augimas. Šį mėnesį labai svarbu susitelkti ne į kažką konkrečiai, bet išlaikyti balansą tarp fizinio-jausminio-dvasinio pasaulių. Neišgyvenkite jei pažeisite pusiausvyrą, balansas pats sugrįš. Niekas iš niekur neatsiranda ir niekas niekur nedingsta.

Žemiau rasi prognozę pagal gimimo datą. Tarkim, kad esi gimusi 1991 07 24. Išskaidyk savo gimimo datą skaitmenimis ir tol atlikinėk sudėties veiksmą, kol gausi vienženklį skaičių.

1+9+9+1+0+7+2+4=33
3+3=6

Taigi, tavo skaičius - 6. Ieškok savo numeriu pažymėtos prognozės!

VIENAS. Kurį kelią pasirinkti, kad neapsirikti? Vienu metu žais du vienas kitam priešingi jausmai ir norai, norėsis ir rėkti, ir tylėti, ir verkti, ir juoktis, todėl neapsigaukite. Svarbu būti sąžiningam pačiam sau. Tai trapus laikas ir viskas trapu – labai svarbu niekur neperlenkti lazdos. Nuoširdžiai dėmesio reikalaus vidinė tuštuma, juntama nepriklausomai nuo nieko, todėl suvokimas, kad niekas už jus jumis nepasirūpins ir taip pat niekas už jus pačius jūsų vidinės tuštumos neužpildys (nes tai jums priklausantys jūsų jausmai )  turėtų būti jūsų dėmesio centre.

DU. Žodis po žodžio informacija netikėtai keisis. Paskaičiuokite jėgas ir galimybes, nes rūpesčiai nelaukti prispaus stipriai. Atrodys, kad darbams ir reikalams galo nėra, viskas dauginasi geometrine progresija. Bet atminkite, kad nuo jūsų pasirinkimo ir sprendimo priklausys, kiek daug bus darbų ir rūpesčių. Todėl svarbu atsakyti į klausimą, kas svarbiau– AŠ ir kitas? Jei kas ir įsižeis ar supyks – gerai, tai jausmai ir jei neatleis, tai jis nėra tinkamiausias žmogus jūsų draugijoje. Kelius atsilaisvinkite plačiai – tegu ateina tie, kas verti.

TRYS. Reikalavimai tik augs ir jei ne sau, tai kitiems. Plėšysitės taip pasirinkimų, nes visa širdimi norėsis visus darbus atlikti kaip įmanomo tobulai, todėl svarbu šiek tiek atsipalaiduoti ir priimti įvykius tokius, kokie jie yra. Puikus laikas pakeisti mitybą, pabandyti maitintis sveikiau. Taip bus paprasčiau sulaukti vasaros ir nesijaudinti dėl papildomų kilogramų.

KETURI. Į jūsų gyvenimą atkeliauja meilė ir visai nesvarbu, laikėte jos ar ne. Nelaikykite giliai – pasidalinkite tuo jausmu. Mylėkite ir būkite mylimi, meilė palaimins jus gyvenimo kely. Eikite tik pirmyn, neklausykit, ką sako svetimi, jauskite viską savo širdimi.

PENKI. Šį mėnesį svarbu pažiūrėti į viską iš toli. Atsitraukti ne tik nuo savų, bet ir svetimų problemų. Viskas trapu ir laikina. Kai uždarai vienas duris – atidarai kitas, ir nustembi, kiek visko atrandi.

ŠEŠI. Laukia konkretūs darbai ir reikalai/mokslai. Teks susiimti ir susikaupti darbams, įsipareigojimams. Neatidėkite nieko rytojui, nes taip nieko ir nenudirbsite. Laukia darbingas mėnuo.

SEPTYNI. Sveikata – didžiausias turtas. Namai, darbai neapkabins, kai lovoje gulėsite, ir svetimi rūpinsis patys savimi, todėl geriau jau savimi pasirūpinkite čia ir dabar. Skirkite laiką, dėmesį tik sau:  juk nusipelnėte pasilepinimo!

AŠTUONI. Visi keliai atviri judėti pirmyn. Šį mėnesį turėsite kelias pasirinkimo galimybes skirtingose srityse. Priėmet sprendimą ir laikykites jo, nesidairykite atgal, nes tai – bereikalingas laiko švaistymas.

DEVYNI. Priimkite dėmesį, pagalbą tų kas savanoriškai, nuoširdžiai jums tai teikia. Nesipriešinkite ir perduokite (nors ir laikinai) darbų, iniciatyvos estafetę. Būkite draugas sau, tada aplinkui viskas bus draugiška.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis