„PANELĖS“ horoskopas: gegužė

Sužinok, kas tavęs laukia paskutinį pavasario mėnesį.

AVINAS
Būsi linkusi analizuoti praeities santykius, svarstysi, ko iš jų pasimokei, apsispręsi dėl tolimesnio gyvenimo kelio. Norėsis įtikti vadovybei – imsiesi veiksmų, kad įrodytum esanti patikima, laikaisi duoto žodžio, nebesiblaškai tarp sprendimų. Egzistuoja tikimybė sukurti ilgalaikius artimus santykius. Gali iškilti finansinių problemų, bet kad ir kaip spaustų bėdos, nesiskolink pinigų iš draugų, tai tik apsunkintų situaciją. Tik mėnesio gale galėsi atsipalaiduoti ir pasidovanoti mažą dovanėlę. Saugokis traumų, neužmiršk vitaminų ir būtinai pailsink širdį nuo įtampos, streso, kontroliuok kraujo spaudimą. Viešose vietose, darbe, mokymo įstaigoje pasilaikyk savo nuomonę.

JAUTIS
Jausmai jaučio ženklo atstovių širdyse maišysis kaip diena ir naktis. Esi susipainiojusi tarp to, ką turi, ir to, ko nori, tačiau protingiausia abejones vyti šalin. Pasiknaisiok po savo sapnus, vizijas, jausmus, užsirašyk į jogą, medituok, ir širdis nurims. Nerekomenduojama keisti darbo: gerų pasiūlymų nenusimato, o jei kirbės noras imti ir viską mesti, gali tekti gailėtis. Rūpinkis bendra kūno sveikata, tvirtink nugaros raumenis, nes gali atsinaujinti skausmai. Saugokis telefoninių sukčių, piniginę nešiokis su savimi ir klausyk draugų patarimų.

DVYNIAI
Kuo mažiau kalbėk apie save, daugiau klausyk, kitaip autoritetas gali susvyruoti. Venk šaipytis iš kolegų, nevėluok, nesižarstyk pažadais, nes pasirodysi kaip nepatikima plevėsa. Sumažės pasitikėjimo savimi, būsi įžeidi, todėl laisvalaikiu stenkis sportuoti, gerai išsimiegoti, kad nervai pailsėtų. Gali tekti šiek tiek praimti santaupų skrynelę, bet panikuoti neverta – tiesiog toks metas, kai finansų kreivė kris žemyn, tačiau vėliau kils aukštyn. Rekomendacija – neimk į širdį visko, kas aplink tave vyksta. Neburbėk ant vaikino dėl smulkmenų. Nors periodas sunkesnis, po pilkų lietaus debesų visada išlenda saulė.

VĖŽYS
Įsipareigojimas vėžiams – šventas dalykas, todėl nemažą laiko dalį praleisi namuose su šeima. Norėsis džiuginti draugus, ruošti maistą, atnaujinti interjerą. Nemaža tikimybė pastoti. Jei esi vieniša, neskubink įvykių imdamasi iniciatyvos. Jis turi žengti pirmą žingsnį, o jei delsia, matyt, nėra tikras dėl jausmų. Puikus mėnuo pradėti nuosavą verslą, bus nemažai palaikančiųjų, todėl sugebėsi nuversti kalnus. Stabilių pajamų dar neturėsi, bet atsivers puiki perspektyva jų užsidirbti. Moksluose ir darbe laikykis savo principų, tačiau nepamiršk, kad šalia esantys žmonės daug labiau nei priekaištus įvertins tavo išmintį ir meilumą. Rekomendacija – nesivelk į intrigas ir nepersistenk fiziškai dirbdama.

LIŪTAS
Nesinorės sėdėti darbe, namuose, erzins kitų patarimai. Tiesiog norėsis atsipalaiduoti ir nesukti sau galvos dėl problemų. Jausmai tai užplūs, tai nuslūgs, pati nežinosi, myli jį ar nekenti. Jei santykiai tik prasidėjo, nemaža tikimybė, kad nuspręsi juos nutraukti, nes laisvė vilios kur kas labiau nei įsipareigojimai. Liūtes, kurios dirbs mėgstamą darbą, lydės sėkmė, už įdėtas pastangas jos sulauks finansinio apdovanojimo. Jausiesi puikiai tiek dvasiškai, tiek fiziškai, spindėsi žavesiu, žmonės prie tavęs lipte lips. Ir nenusimink, jei neįvyks planuota kelionė. Tiesiog taip turi būti.

MERGELĖ
Mergelės bus pasiruošusios praeiti visus kelius, kad tik rastų gyvenimo meilę. Svarbiausia nesupainioti tikrų jausmų su materialiais dalykais, nes gali pasirodyti, jog dovanų kiekis ir jų brangumas įrodo jausmus, o tai nėra visiška tiesa. Tinkamas metas per pažintis ieškoti papildomo darbo, todėl gegužę verta pasiklausinėti apie galimybes uždirbti. Reikėtų pasisaugoti traumų, nekelti sunkių daiktų, laikas palankus organizmui valyti, iškrovos dienoms, sveikos gyvensenos etapo pradžiai. Nepamiršk svajonių, nes jos šį mėnesį pildosi.

SVARSTYKLĖS
Būsi per daug įsitempusi, užsidariusi savyje, sumažės pasitikėjimas, nuolat kamuos klausimas, kodėl esi tokia vieniša. Ieškosi priežasčių, kodėl buvusius ar esamus santykius gadina nuolatinės smulkios bėdos, graušiesi, kad ne viską tinkamai padarei. Tačiau nevertėtų pernelyg panikuoti – abejonės antroje mėnesio pusėje išsisklaidys. Galimi smulkūs romaniukai, tačiau iš jų jokios naudos, jei nesijauti pasiruošusi brandiems santykiams. Stenkis kuo mažiau vykdyti kitų valią, daryti dalykus, kurių nemėgsti – daugiau laiko leisk malonioje aplinkoje su mielais žmonėmis, ir padangė pragiedrės. Puikus metas iš prieglaudos pasiimti augintinį, užsiimti labdara, nes viskas, ką dabar atiduosi kitiems, vėliau grįš su kaupu.

SKORPIONAS
Skorpionių paslaptingumas tiesiog sužydės, atrodysi gerai, jausiesi nuostabiai, būsi patenkinta savimi ir kitais, sugebėsi išlaikyti draugystę. Puikiai megsi naujas pažintis, tinkamas mėnuo ir sužadėtuvėms. Nepatariama investuoti, geriau sutaupytus pinigus vis dar pasilaikyti, nes protingai jų išleisti nesugebėsi ir gali likti su keliais eurais kišenėje. Gegužę suvoksi – esi tinkama vadovauti, tad veikla, kur reikės lyderės savybių, tau eis kaip per sviestą. Gali užsikrėsti virusais, bakterijomis, tad žiūrėk, ką valgai, laikykis švaros, higienos taisyklių. Atsispirk pagundoms eiti į kairę, nes pasekmės gali būti liūdnokos. Jei jauti, kad tarp jūsų viskas baigta, pirma išsiskirk, tik tada keliauk medžioti naujo gerbėjo.

ŠAULYS
Būsi emocingai nusiteikusi – jausiesi tarsi pagrindinė nuotykių dramos herojė, kuriai kasdien nutinka patys keičiausi įvykiai. Jei tik gali, kuo mažiau išgyvenk dėl priešų pasakytų žodžių, neliūdėk kamputyje, kai konkurentės ims megzti pinkles – jų planai neišdegs, tad tik veltui graušiesi dėl niekų. Prireiks valios, drąsos, ryžto, kad pakeistum suprastėjusią mokslų situaciją, čia tau kaip visada padės geriausi draugai, tik nebijok kreiptis pagalbos. Jautriausia vieta – centrinė nervų sistema, galva, tad pasirūpink tinkamais vitaminais, o ekstremalias pramogas atidėk vasarai.

OŽIARAGIS
Jei į tavo gyvenimą kišasi nemaloni draugė, tuoj pat tai nutrauk. Neleisk, kad tavimi manipuliuotų. Tai blogo linkintis žmogus, neleidžiantis ateiti meilei. Gali būti, kad tau smarkiai pavydi sėkmės. Finansiškai stabilus mėnuo, gali sau leisti pirkinius ar net įsigyk vasaros atostogų kelionę. Klausyk intuicijos – ji šį mėnesį nemeluos, kad ir kokį sprendimą priimtum. Nepalanku keisti darbą, nes nuo vilko gali užšokti ant meškos.

VANDENIS
Pritrūks kantrybės, norėsis viską greitai ir paprastai sutvarkyti. Santykiuose dominuos šaltumas, vienišumas, egoizmas, kategoriškumas. Pinigai buvo tarsi įšaldyti lede, po truputį ledkalnis tirps ir vėl galėsi užsiimti tuo, kuo svajojai. Naujos veiklos svarbu imtis ryžtingai ir drąsiai, neprisimenant nesėkmių laikotarpio. Gali nusipirki loterijos bilietą, tikimybė laimėti, labai gerai seksis mokytis ko nors naujo – informacija lįs į galvą geriau nei bet kada.

ŽUVYS
Lengvai bendrausi, užmegsi naujas pažintis, būsi itin įžvalgi, todėl pirmausi, būsi pastebima draugijose. Žinosi visus atsakymus į klausimus, įgysi autoritetą. Finansinė padėtis puiki, galima parama, pagalba, premijos, padidinta alga, darbdavio pripažinimas. Taip prasidės ilgalaikis finansinis pakilimas su perspektyvomis. Saugok širdį, nesinervink, palaikyk mylimojo planus, nes tavo pagalba jam bus lemtinga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis