HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (05 15 - 05 17)

Rodos, šis savaitgalis bus lietingas. Ką kortos tau atneš per jį?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

AVINAS

Savaitgalį viešpataus socialinis interesas ir charizma. Žvalgykitės, kaip plėsti pagrindines draugystes ar lengvus verslo kontaktus. Gali prireikti patikslinti įsipareigojimus – per kelias ateinančias dienas galite tikėtis, kad artimi draugai ar nauji verslo partneriai paprašys peržiūrėti susitarimus, patvirtintus planus ar aiškius ketinimų protokolus. Nepraraskite pasitikėjimo, išgirdę naujus socialinius ar verslo pasiūlymus. Patikslinti planai gali būti sudėtingi, tačiau dabar jie jums bus dar naudingesni. Išlikit atviri – socialiniuose ir darbiniuose santykiuose netrukus gali būti pritaikytos naujos taisyklės. Žvalgykitės naujo romantiškos traukos objekto – meilės santykiai gali stipriai pažengti į priekį arba galima patirti stiprų naujo jausmingumo pliūpsnį. Antrosios pusės neturintys Avinai savaitei baigiantis gali tikėtis nesibaigiančio, galbūt net šiek tiek neetiško, flirto. Tačiau neskubėkite. Verta daug ką apsvarstyti.

JAUTIS

Šio ženklo atstovų laiką ir dėmesį gali užvaldyti seni socialiniai pažadai ar seniai pamiršti romantiški idealai. Savaitgalį galima tikėtis nostalgijos antplūdžio ar sentimentalių atspindžių. Praeities emocijos privalo išblėsti, nes tik taip įmanomas šios dienos progresas. Gali būti, kad mylimas žmogus ar naujas draugas netrukus užsimins apie aktyvius įsipareigojimus ar solidžius ketinimus. Galimi pokyčiai darbiniuose reikaluose – netrukus galite sužinoti apie naujoves ar greitus darbo vietos pakeitimus. Išlikite budrūs, nes nauji pokyčiai gali būti kažkieno politikos dalis arba brangiai jums atsieiti. Savaitės pabaigoje stebėkite, kad neįprastas socialinis trikampis netaptų pernelyg įkyrus. Pagrindiniai klausimai gali būti susiję su ankstesniais socialiniais pažadais, kintančiais prioritetais ir konkurencija tarp senų ir naujų draugų. Nesileiskite šią savaitę būti įtraukti į nereikalingą socialinę priešpriešą – emociniai sprendimai ateis pamažu.

DVYNIAI

Socialiniai ryšiai ar švieži verslo kontaktai savaitgalį atneš galutinius sprendimus ir naujas karjeros galimybes. Šios savaitės pradžioje laukite naujų nurodymų, pranešimų ar pasirašytų susitarimų bangos. Kai kurie Dvyniai, ypač tie, kurie gimė birželio mėnesį, taip pat pajus greitą finansinių išteklių padidėjimą arba net gaus antrą pajamų šaltinį. Malonumą teiks romantiški gestai ar kiek neįprastas flirtas. Galite tikėtis gundančių prašymų ir jausti subtilią konkurenciją dėl dėmesio. Per kelias ateinančias savaites ilgai tylėję ar emociškai nutolę artimieji leis žinoti apie savo jausmus ir ketinimus. Laukite stiprios atsidavimo ir atnaujintų įsipareigojimų išraiškos. Iki birželio pradžios jūsų gyvenime baigsis emocinių dvejonių ir lėto romantiško progreso laikotarpis, tad pradėkite iš naujo apibrėžti santykius.

VĖŽYS

Savaitgalį galimi sutrikimai profesinėje kasdienybėje. Atkreipkite dėmesį į naujus nurodymus ir skubius pokyčius. Per artimiausias dvi dienas vadovai gali norėti grįžti prie senosios tvarkos ir vakarykščių metodų. Tai gali sukurti tam tikrą prieštaravimą, tačiau nepraraskite savitvardos ir laukite, kol viskas grįš į normalias vėžes. Į darbotvarkę gali būti įtrauktos romantiškos svajonės ar išminties pliūpsniai. Nežiūrėkite pro pirštus į vertingas įžvalgas. Galimas intymumas ir emociniai susitarimai – reaguokite į tai sąžiningai. Papildomų diskusijų gali pareikalauti ilgalaikiai šeimos ar nuosavybės tikslai. Mylimi žmonės ir artimi draugai gali pranešti apie pasikeitusius planus ar patikslintus tvarkaraščius. Pagrindinėmis susirūpinimą keliančiomis sritimis bus bendros investicijos ar naujos darbo vietos. Būtina viską atidžiai planuoti – dabar kitiems gali tekti sekti jūsų pavyzdžiu, rekomendacijomis ar finansinėmis strategijomis.

LIŪTAS

Teisingas laiko paskirstymas, išmintis ir darbo vietos politika – visa tai veiks jūsų naudai. Savaitgalį laukite naujų leidimų, pasirašytų susitarimų ar greitai patikslintų projektų. Kai kurie Liūtai taip pat gali išgyventi tolimų kolegų ar giminaičių grįžimą. Jeigu taip nutiks, galite tikėtis, kad netrukus prie dabartinių pareigų prisidės nauji verslo ar finansiniai projektai. Galimos atviros diskusijos tarp draugų ir artimų šeimos narių. Nuolatine jų tema bus kasdieniniai įpročiai ar socialiniai pažadai. Į naujai siūlomus sprendimus būtina reaguoti greitai. Prasidės keturias savaites truksiantis emocinių užbaigimų laikotarpis – pasenę ar neproduktyvūs meilės ar verslo santykiai pagaliau išsikvėps. Artimiausiomis savaitėmis gali paaiškėti, kad praeityje duoti pažadai greičiausiai yra nerealūs ar prastai apibrėžti. Kruopščiai tikrinkite informaciją. Nedideli pakeitimai ar klaidos gali sukurti akivaizdžią įtampą.

MERGELĖ

Savaitgalį malonumą teiks romantika ir reti socialiniai gestai – net iki šiol atstumą laikę artimi žmonės dabar demonstruos paramą ir norą intensyviai bendrauti. Daugelis Mergelių netrukus pajus nuolat didėjantį romantinį jausmingumą, atnaujintos draugystės galią, tad gali keistis iki šiol buvę neproduktyvūs emociniai modeliai ar praeities socialiniai apribojimai. Likite atviri unikalioms idėjoms ir pasiūlymams. Per artimiausias šešias dienas mylimi žmonės pasiūlys kūrybingus sprendimus, kaip patobulinti dabartinius socialinius ar romantinius santykius, kurie, regis, yra atsidūrę aklavietėje. Skirkite daug dėmesio nedidelėms klaidoms darbo vietoje arba naujai gautai finansinei informacijai. Nedideli vėlavimai ar nesusipratimai labai sparčiai gali virsti labai dideliais. Autoritetingi asmenys nurodymų nepateiks arba jie bus menki. Ir toliau išlaikykite sutelktą dėmesį į ilgalaikius kontraktus ir sudėtingų užduočių vykdymą. Dabar reikia jūsų nedalomo dėmesio.

SVARSTYKLĖS

Meilės reikalai ir socialiniai pažadai šios savaitės pradžioje gali lengvai komplikuotis. Delikačios emocijos ir esami izoliacijos jausmai šiuo metu gali būti nesibaigiančia tema. Savaitgalį gali tekti stebėti, kaip mylimi žmonės ir artimi draugai aktyviai vengia naujų planų, viešų renginių ar socialinių įsipareigojimų. Pabandykite išsiaiškinti, kodėl? Šiuo metu aplinkiniams gali reikėti papildomo padrąsinimo ar tiesiogiai suteikiamo asmeninio dėmesio. Dėmesio centre atsidurs praleisti mokėjimai ar pamesti dokumentai. Jokiu būdu negalima atidėti svarbios dokumentacijos ar verslo klausimų. Svarstyklės gali būti paprašytos pateikti išsamias ataskaitas ar dokumentus, kurių terminai seniai pasibaigę. Nedelskite, nes dabar netinkamas metas atidėlioti finansinius veiksmus ir tikėtis tylaus progreso. Dėmesio centre atsidurs nauja kelionė ar romantinės diskusijos. Atidžiai išklausykite artimųjų pastabas ir įsigilinkite į jų poreikius, ir viskas bus gerai.

SKORPIONAS

Lengvas flirtas staiga gali tapti sudėtingu ar net probleminiu. Per ateinančias keletą dienų galite tikėtis artimųjų ir ilgalaikių draugų atviro varžymosi dėl jūsų laiko, dėmesio ir emocinio lojalumo. Laikykitės ramiai ir stenkitės į viską žvelgti objektyviai. Iki birželio pradžios aktyvių sprendimų šiais klausimais kažin ar prireiks. Savaitgalį gali sustiprėti romantiniai įsipareigojimai, galite sulaukti iš ilgalaikių partnerių prašymų prisiimti naujus įsipareigojimus šeimai. Draugai ir artimi giminaičiai gali pasijausti pažeidžiami ar nesuprasti. Galite tikėtis įtampos ar staigių proveržių akimirkų. Tai gali paveikti ir verslo santykius, todėl iki kitos savaitės venkite jautrios informacijos ar asmeninių diskusijų darbo vietoje. Šiuo metu kolegos ir vadovai gali būti atsiriboję ir įsigilinę į savo idėjas. Jūsų laukia emociškai sekinanti savaitė, todėl, jeigu įmanoma, stenkitės papildomai pailsėti.

ŠAULYS

Ankstesni romantiški pokyčiai ar emocingi pasiūlymai netrukus gali grįžti į pradinę padėtį. Savaitgalį galite stebėti, kaip mylimi žmonės ar ilgamečiai draugai grįžta prie senų įpročių, idėjų ar tvarkaraščių. Didžiąja dalimi tai gali būti dramatiška ar laikinai nuvilti. Nesitikėkite, kad draugai ar artimieji vykdytų ankstesnius pažadus ar pasiūlymus. Kai kurie Šauliai, ypač gimusieji iki 1978 metų, taip pat gali susidurti su naujais darbo projektais ar verslo idėjomis. Jeigu taip nutiks, galite tikėtis komplikuotos verslo politikos ir konkuruojančių finansinių įsipareigojimų artimiausias aštuonias ar net devynias savaites. Naujausi daro susitarimai ar komandinės užduotys gali būti atidėti dėl įstrigusių dokumentų, neaiškių instrukcijų ar pamestų popierių. Todėl kelias artimiausias dienas privalote kaip reikiant susitelkti.

OŽIARAGIS

Diskusijas namuose šią savaitę gali komplikuoti nauja finansinė informacija. Savaitgalį artimieji ar ilgalaikiai kambariokai gali pateikti naujų finansinių idėjų ar pasiūlymų būsto klausimu. Nors visa tai skamba daug žadančiai, tačiau laikinai gali atrodyti aptakiai. Palaukite, kol kiti iškristalizuos savo idėjas ir pateiks pastovius ir įgyvendinamus sprendimus. Savaitgalį svajingos ir romantiškos įžvalgos skambės įtikinamai. Praeities abejonės ar neaiškios pareigos taps nebesvarbios. Laukite aistringų įsipareigojimų ir naujo tikėjimo intymumu. Per artimiausias keturias savaites draugai ir artimieji pateiks „žvalgybinių“ klausimų ar pateiks neįprastų pasiūlymų. Emocijos tvyro ore. Artimieji gali sutelkti visą dėmesį į viešus renginius ar planuojamas šventes. Ilgalaikiai šeimos planai gali tapti svarbiausiu veiksniu. Galite tikėtis diskusijų apie terminus, finansinius įsipareigojimus ar bendrus pirkinius.

VANDENIS

Naujausi verslo pažadai gali būti trumpai atidėti arba iš naujo apibrėžti. Ironiška, tačiau atidėti profesiniai siekiai netrukus gali pradėti veikti jūsų naudai. Išnagrinėkite net nesvarbius dokumentus, karjeros sutartis ar darbinius įsipareigojimus – gal visame tame galima aptikti vertingų galimybių? Leidyba, rinkodara ar naujos technologijos gali atskleisti savo naudą.

ŽUVYS

Socialiniai kvietimai teikia malonumą, tačiau nėra patikimi. Per artimiausias dvi dienas galite tikėtis, kad nauji draugai paskelbs apie unikalius grupinius renginius ar šventes. Vis dėlto, savaitgalį iššūkį sutartiems planams mes nenuspėjami emociniai svyravimai. Palaukite, kol santykiuose įsivyraus ramybė, tik tada galite pasiūlyti savo laiką ir emocinį pasišventimą.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis