HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (05 29 - 05 31)

Pasitinkame vasarą! Sužinok, kas tavęs laukia paskutinį pavasario savaitgalį.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Avinas

Šiandien žvaigždės žada labai mobilią, aktyvią, turiningą dieną. Jos laimina bendravimą ir netgi reikalų tvarkymą, tiesa, koją gali pakišti noras viską supaprastinti ir atlikti kuo greičiau. Kitaip tariant, šiandien turi šansų kalnus nuversti, jei tik nežiūrėsi į viską atmestinai. Ir būk atsargus bendraudamas – diplomatiškumu šiandien nežibėsi, tad lygioje vietoje galimi konfliktai.
Žvaigždės sako, kad šiandien pasitvirtins patarlė, jog visų nagai į save riesti. Kad ir kokia susiklostytų situacija, žmonės paisys savo interesų. Patartina su šiuo faktu susitaikyti – priversti elgtis kitaip vargiai pavyktų. Užtai galima pasistengti, kad toks noras kiltų. Taigi jei nori ką nors eksploatuoti, aiškiai suformuluok, kam kitam to reikia ir ką jis už tai gaus. Tokiu atveju paslaugumas bus beribis.

Jautis

Šeštadienį būsi griežtai nusiteikęs. Aplinkiniai iš karto tai supras, kai panorės aptarti su tavim kokį nors klausimą. Net nekalčiausią posakį paversi diskusija, spausi pašnekovą, versi sutikti su tavo nuomone. Vienintelis pliusas tau – nuoširdumas. Jei ginčysiesi, šventai tikėsi, kad esi teisus, kad nori apsaugoti oponentą nuo klaidų. Įdomiausia... kad taip ir bus.
Na o sekmadienį pasirodysi esąs arba puikus draugas, arba pavojingas priešininkas – kaip kam pasiseks. Šiandien būsi principingas, gerai jausi situaciją. Bet kokie tavo planai išsiskirs išradingumu – ar planuotum pasilinksminimą su draugais, ar norėtum pakaitinti kraują priešams. Abiem atvejais tikėtina sėkmė, tad sekmadienį geriau būti tavo draugu.

Dvyniai

Šiandien gražiausia muzika tavo ausims bus užsienio kalba. Ji primins, kad yra tolimų šalių, kuriose dar nebuvai, ir kad pats laikas planuoti atostogas. Žodžiu, žvaigždės pataria ruoštis kelionėms – panaršyti po internetą, pastudijuoti maršrutus, o gal net bilietus įsigyti. Tai padės pamiršti pilką kasdienybę ir pasisemti energijos.
Sekmadienį tave apims sąstingis. Gerai, jei netek priimti skubių sprendimų, priešingu atveju išsiblaškymas gali brangiai kainuoti. Na o jei pajusi spaudimą ar įtampą, gali staigiai paslėpti galvą smėlyje. Kitaip tariant, sekmadienį aktyvi veikla – ne tau, nebent ji būtų skirta sielos džiaugsmui.

Vėžys

Šeštadienį žvaigždės ragina tave ryžtis eksperimentui – ką nors padaryti naujai ir pažiūrėti, koks bus rezultatas. Erdve eksperimentui gali tapti bet kokia smulkmena, kiekvienas žmogus ar laisvalaikio pomėgis. Šiandien gali bet ką pakeisti, įsileisti į gyvenimą naujovių, permainų.
Sekmadienį gali daug ko pasiekti, jei tik norėsi. Tik klausimas, ar kils noro. Na bet jei norėtum praskaidrinti dieną ryškiais, įsimintinais įvykiais, pakaktų nuoširdžiai susidomėti kokiu nors reikalu, užsidegti idėja. Galiausiai – susidomėti dailiu priešingos lyties asmens veidu.
Liūtas
Šeštadienį gali sulaukti kvietimo į kokį nors įdomų renginį. O jei kvietimo nesulauksi, vertėtų pačiam dėti visas įmanomas pastangas ir išeiti į viešumą. Žvaigždės šiandien apdovanos Liūtus begaliniu pasitikėjimu savimi, šviesia galva ir komunikabilumu, tad vertėtų sublizgėti, užmegzti pažinčių. Aplinkinius žavės tavo humoro jausmas, mokėjimas palaikyti pokalbį.
Sekmadienį nepasižymėsi organizatoriaus sugebėjimais, bet jei ko imsiesi, rezultatas visus pradžiugins. Tai pasakytina apie bet kokius renginius, jau nekalbant apie vakarėlį. Pakaks imtis iniciatyvos ir aiškiai paskirstyti užduotis – aplinkiniai noriai padės.

Mergelė

Šeštadienį tavo aktyvumas nebūtinai duos norimų rezultatų – greičiau duos priešingą norimam pasiekti rezultatą. O tau norėsis aktyviai veikti netgi ten, kur būtų protingiau atsitraukti. Bandymai lįsti į svetimus reikalus, žūt būt pakreipti situaciją norima linkme ir kitokie nelankstūs problemų sprendimo būdai gali padaryti tau žalos. Kad taip nenutiktų, žvaigždės pataria pažaboti aktyvumą.
Sekmadienį būsi linkęs užsiimti nieko neveikimu. Situacija bus palanki – nespaus neatidėliotini reikalai, niekas nekvaršins galvos. O jei net prireiktų kažką skubiai atlikti, tu užmerksi akis. Tad posakis „ darbas – ne vilkas, į mišką nepabėgs“, šiandien bus tavo kredo. Žvaigždės patarią šią dieną skirti trims dalykams: sau, artimiesiems ir... vėl sau.

Svarstyklės

Šeštadienį tavo aistra permainoms pasieks apogėjų. Būsi pasirengęs pasinaudoti menkiausiu pretekstu, kad tik ištrūktum ir pabėgtum. Šiandien tave be vargo įkalbėtų bet kokiai avantiūrai, dalyvauti renginyje ir pan. Dar geriau, jei sulauktum kvietimo kur nors nuvykti. Galiausiai ir pats prisigalvosi tikrų ir tariamų reikalų, kad tik netektų sėdėti namuose.
Sekmadienis tau bus be galo sėkminga diena. Kad ir ko imtumeisi, viskas klostysis kuo puikiausiai, nekils kliūčių. Bet kokį reikalą pajudinsi iš mirties taško, jei tik panorėsi. Žvaigždės pataria nešvaistyti energijos niekams. Jei šitaip sekasi, nuveik ką nors prasmingo ar iš tiesų įdomaus.

Skorpionas

Šeštadienį vilios nuotykiai, pageidautina – bendraminčių draugijoje. Jei aplinkiniai nepametės idėjų, kaip pasilinksminti, tavyje prabus organizatoriaus talentas – greitai sugalvosi, kur, kada ir su kuo galima nueiti. Linksmas vakarėlis, didelė šeimyninė vakarienė, iškyla parke – programa gali būti plati. Na o geriausia šiandien būtų praleisti laiką su tuo, ką myli.
Sekmadienį nepatartina imtis grandiozinių reikalų. O ir smulkių reikalų neverta pradėti. Pastaruoju metu sugaišai nemažai laiko, tad gana plaukti prieš srovę, atėjo laikas atsipalaiduoti ir pailsėti. Na o horoskopo žvaigždės pataria atkreipti dėmesį į tas sferas, kurias pastaruoju metu buvai apleidęs. Draugiškas bendravimas, pasibuvimai namuose, romantiški pasimatymai – poilsis gali būti kur kas įvairesnis nei sofa ir televizorius.

Šaulys

Šeštadienį sunkiai seksis nuslėpti savo jausmus ir mintis – viskas bus parašyta tavo veide. Be to, būsi linkęs viską išsakyti, nepriklausomai nuo to, ar verta tai daryti, ar geriau būtų patylėti ir apsaugoti aplinkinius nuo nereikalingų smulkmenų. Ant šeštadienį tau praktiškai nebus draudžiamų temų. Ir tikrai nevertėtų tikėtis tavo pasigailėjimo, jei būsi kuo nepatenkintas – parodysi visus aštrius kampus.
Sekmadienį bus visiškas disonansas su aplinkiniais, nes jiems bus sunku prisitaikyti prie tavo ritmo. O ta atrodys, kad daug ką sugebi. Aštrus protas bus aukštumoje, tad sunkiausias užduotis gliaudysi kaip riešutus. Tave erzins aplinkinių apatija ir abejingumas. Taigi sekmadienį nuo pat ryto geriausia pasitikėti savo jėgomis.

Ožiaragis

Šeštadienį sugebėsi uždegti aplinkinius savo pozityviomis emocijomis. Bet šiaip šiandien geriau aktyviai savęs nedemonstruoti. Šiandien būsi puikus žiūrovas, gebantis tinkamai įvertinti kiekvieną aplink vykstantį spektaklį. Žvaigždės pataria lankytis ten, kur verda gyvenimas ir kur gali iki soties stebėti aplinkinius.
Sekmadienį vertėtų leisti aplinkiniams patiems spręsti savo problemas. Užuot gaišus laiką kitiems, žvaigždės pataria užsiimti kokia nors sau malonia veikla – na kad ir kūryba.

Vandenis

Šeštadienį tavo smalsumui nebus ribų. Nereikia savęs varžyti, priešingai – seniai laikas patenkinti smalsumą keliais klausimais. Ar kalba eitų apie pažintį su kokiu nors žmogumi, ar apie naują filmą, gal apie naują šukuoseną – žvaigždės pataria pasinaudoti proga ir ryžtis eksperimentui. Net jei viskas susiklostytų ne taip sklandžiai, kaip tikėjaisi, privalumų bus – juk galiausiai patenkinsi smalsumą.
Sekmadienį jausiesi tiesiog privalantis pasidalinti mintimis su pasauliu. Ar bent su nedidele jo dalimi – su artimaisiais, kolegomis, draugais. Mąstyti aiškiai, nestandartiškai, generuosi didingas idėjas. Tiesa, aplinkiniai nebūtina iš karto įvertins tavo idėjas. Nieko nepadarysi – tu ir šiandien lenksi kitus, tad nepamiršk periodiškai sustoti ir leisti aplinkiniams tave pavyti.

Žuvys

Šeštadienį nors persiplėšk tarp to, ką reikia daryti, ir tarp to, ko norisi. Balansą išlaikyti bus sunku. Viena vertus, neatidėliotiniems reikalams teks skirti daug laiko ir jėgų, kita vertus, tavo mintys bus taip toli nuo tų reikalų... Rašinėsi bičiuliams žinutes, kursi planus laisvalaikiui ar tiesiog skrajosi padebesiais. Veikiausiai tik į dienos pabaigą tau pavys susikaupti ir bent kažką įgyvendinti.
Sekmadienį tau nestigs jėgų, energijos su entuziazmu imtis reikalų. Diena lenkia kuo mažiau daryti nereikalingų darbų.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis