saulė sako apie tavo Zodiako ženklą?

Kol lauke mus šildo saulė, metas sužinoti, ką su vasara atėjusi saulė atneša mūsų Zodiako ženklams.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Saulė Avino ženkle

Astrologijoje Saulė reiškia individualumą, o žmonės, kurių Saulė yra Avino ženkle yra be galo nepriklausomi. Pirmas ženklas zodiake – Avinas yra novatorius, o Saulė skatina juos dar labiau eiti į priekį. Jie su malonumu pradeda projektus ir bet kokia kaina juos užbaigia. Jų niekas nesustabdys. Tai reiškia, kad jie gali būti ir impulsyvūs, jie nesuvokia kodėl kiti nėra tokie greiti kaip jie. Jie nepasikliauja emocijomis ar strategijomis, jie tiesiog eina pirmyn, kol užbaigia darbą. Jie neturi kantrybės laukti, kol kiti apgalvos geriausią veiksmų planą, jie instinktyviai žino, ką daryti. Žmonės, kurių Saulė Avino ženkle, nieko nepaisydami elgiasi pagal tai, kas vyksta čia ir dabar.

Saulė Jaučio ženkle

Pagal astrologiją, Jautis – Žemės ženklas, o Saulė Jaučio ženkle tokius žmones dar labiau įžemina. Saulė atspindi žmogaus originalumą, tai sustiprina užsispyrėlišką Jaučio prigimtį. Jei jie nusprendžia ką nors padaryti sau ar kitiems, niekas jiems nesutrukdys – jie apsisprendė. Jaučio žmonėms patinka fizinė daiktų prigimtis – jausdami švelnią medžiagą ar patogų drabužį jie nusiramina, atsipalaiduoja. Jaučiai – darbštūs žmonės, kartais griežta darbo etika kertasi su kitomis jų gyvenimo sritimis. Jie nuolat ieško geriausio būdo – tiek karjeroje, tiek santykiuose, tiek gyvenime... todėl kartais su jais gali būti sunku.

Saulė Dvyniuose

Optimistiški, linksmi Dvyniai, Saulės esant šiame ženkle tampa dar labiau energingi, jiems patinka žinios. Jie dažnai jaučiasi traukiami į dvi puses, gali būti chameleoniški. Tačiau jų intelektas niekada neblėsta. Saulė simbolizuoja žmogaus unikalumą, tad Dvyniai jaučia dar didesnį stimulą save išreikšti. Jie labai socialūs, mėgsta žmonių susibūrimus. Jie nieko nediskriminuoja, su visais sutaria, todėl visi jais džiaugiasi.

Saulė Vėžyje

Nors Vėžio ženklo žmonės emocionalūs, juos valdo Mėnulis, jei Saulė jų ženkle, jie gali tapti stipriomis asmenybėmis. Kai reikia, jie tampa labai stabilūs, saugo savo mylimus žmones. Jie bet ką padarys, kad tik išsaugotų taiką. Jie moka išklausyti. Jų intuityvi prigimtis reiškia, kad jie gali padėti kitiems. Kartais Saulė Vėžyje skatina juos būti agresyvius. Bet konfrontacijų jie nepakenčia, todėl gali imtis manipuliacijų, kad jų išvengtų. Jei tai nepadeda, jie pasiūlys sprendimą, kuris iš pirmo žvilgsnio nebus panašus į manipuliaciją.

Saulė Liūto ženkle

Astrologijoje Liūtus valdo Saulė, tad jei ji jų ženkle, Liūtai būna aistringiausi, šilčiausi. Iš prigimties lyderiai Liūtai įžūlūs, pasitiki savimi, jų charizmą jaučia visi. Saulei esant Liūto ženkle, šie mėgsta būti dėmesio centre. Liūtai išmintingi, žavūs, protingi, mėgsta įdomius pokalbius. Jie aktyvūs, visada ieško nuotykių, iššūkių. Jie atkakliai dirba, o myli iš visos širdies.

Saulė Mergelės ženkle

Mergelės – uolūs žmonės, Saulė šiame ženkle tik sustiprina darbštumą. Jei mergelės neturi darbo, jaučia tuštumą. Tai nereiškia, kad jos žūt būt daro karjerą. Tiesiog joms reikia turėti kuo užsiimti. Saulė astrologijoje reprezentuoja individualumą, todėl Mergelėms tai skatina norą viską atlikti nepriekaištingai. Šios perfekcionistės kreipia dėmesį į kiekvieną smulkmeną, joms viskas turi būti savo vietoje. Jos gali būti labai griežtos sau.

Saulė Svarstyklių ženkle

Svarstyklės bendringos, žavios, o Saulė šiame ženkle minėtas savybes tik paryškina. Jų žavesys traukia it magnetas. Joms patinka dalintis idėjomis, ieškoti kalbos su kiekvienu. Joms svarbiausia – balansas.
Svarstyklės Zodiako ženkle reiškia, kad šie žmonės mėgsta gražius daiktus. Joms svarbi estetika, jos jie sieks. Joms patinka jaukūs namai, šilta atmosfera. Jų namuose dažnai gausu meno kūrinių, savo namuose jos mėgsta rengti vakarėlius, šventes.

Saulė Skorpiono ženkle

Skorpionai – paslaptingi, galingi žmonės, Saulė šiuos bruožus sustiprina. Skorpionai ilgai rodo kitiems tik tamsiąją savo pusę, o patys viską stebi. Skorpionų gana gera intuicija, todėl dažnai jie gana uždari, bet suvokia, kas vyksta. Saulė sustiprina jų gebėjimą perprasti bet kokią situaciją, todėl dažnai jie daug pasiekia.

Saulė Šaulio ženkle

Šauliai – ryškios asmenybės, Saulė dar labiau šią savybę sustiprina. Taikūs, išmintingi Šauliai – tarsi saulės spindulys, kad ir kur jie būtų, visu sėja gerą nuotaiką. Jie mėgsta nuotykius. Jie trokšta tyrinėti pasaulį, jie visada išalkę žinių. Šauliai smalsūs, visada nuoširdžiai dirba, mėgsta keliauti.

Saulė Ožiaragio ženkle

Ožiaragis – darbščiausias zodiako ženklas, Saulė sustiprina jų darbštumą. Jie siekia karjeros, tik tada jaučia gyvenimo prasmę. Niekas nesutrukdys jiems pasiekti sėkmę. Statusas jiems svarbus. Ožiaragiai ne tik atkakliai dirba, bet iš širdies linksminasi ir visa galva pasineria į meilę. Jiems patinka konkuruoti, varžytis. Jie nepakenčia ramybės, tad poilsis jiems nerūpi. Jie visada nori veiklos, aktyvumo.

Saulė Vandenyje

Saulė astrologijoje reiškia inovatyvumą, nėra unikalesnių šioje srityje už Vandenius. Niekada nežinai, ką vėliau darys Vandenis. Jie daro ką nori, kada nori, niekada neatsiprašo. Jų ekscentriškumas beribis. Jie – pionieriai daugelyje sričių. Kartais jie daro tai, ką tik patys supranta, todėl trikdo aplinkinius. Vandeniai – socialūs, mėgsta diskutuoti, pateikti žmonėms savo sumanymus.

Saulė Žuvyse

Tokie žmonės – svajotojai, dažnai skraido padebesiais. Jie gyvena savo pasaulyje. Gali būti sunku gražinti juos į realybę, tačiau smagu apsilankyti jų fantazijų pasaulyje.
Žuvys nėra stiprios asmenybės. Jie nepastovūs, plaukia pasroviui, prisitaiko. Jie be galo intuityvūs, jaučia potvynius ir atoslūgius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis