BIRŽELIO HOROSKOPAS kiekvienam Zodiako žeklui

Šiek tiek vėluojantis, bet vis dar įdomus birželio mėnesio horoskopas! Kokia vasaros pradžia tavęs laukia: aktyvi, tingi, o gal likimas paruošė netikėtą išbandymą? Viską sužinosi perskaičiusi PANELĖS mėnesio horoskopą ir peržvelgusi sėkmingų ir įtemptų dienų lentelę.

AVINAS

Lengva pamesti galvą įdomių įvykių sūkuryje ir pamiršti mokslus. Užgriuvusį populiarumą, naujas pažintis, pasiūlymus, kvietimus keliauti ir proto mūšius vertink kaip patirties pamokas, įsisavink gautas žinias, tuščiai nesiginčyk. Po Joninių iki pat rugpjūčio pašauks namai, tėvai, vėl atsikartos pernykštės skolų ir kovų su autoritetais temos. Meilė, draugai ir gerbėjai padės rasti išeitis, uždegs sumanymais, apsaugos nuo birželio pabaigos klaidų.

Sėkmės dienos 2, 6, 10, 15, 20, 25, 29 

 Įtampos dienos 4, 8, 13, 18, 22, 27

JAUTIS

Kai yra tvirtas užnugaris ir drąsos užtaisas, nesunku įveikti aplinkos pasipriešinimą, nepastebėti kliūčių, rasti patogesnę pastogę, laimingesnę padangę. Svarbiausia nepradėti kerštauti dėl praeities, be rimtos priežasties negrūmoti aplinkiniams. Tuomet dovanos pasipils lyg per Kalėdas. Jaučių dosnumas ir kilnumas lems artimųjų gerovę, santarvę. Verta įsiklausyti į mamos patarimus, jos nuomonė artimesnė norams nei draugų nerealūs svaičiojimai. Be to, ji apsaugos nuo kvailo pinigų švaistymo. 

 Sėkmės dienos 5, 9, 14, 17, 23, 28 

Įtampų dienos 3, 7, 12, 16, 21 25, 30

DVYNIAI

Pagaus smagios nuotykių ir diskusijų nuotaikos. Laužydama bendras taisykles ir papročius, nepažeisk tikrų įstatymų – baudos skiriamos visiems be išlygų. Trokštamą dėmesį lengvai pelnysi nuoširdumu ir talentais, nelipdama per galvas ir nesipuikuodama protu. Dėl beribio smalsumo ir skubotų veiksmų gali netyčia susižeisti širdį ir kūną, smarkiai nuklysti nuo pagrindinių tikslų. Birželio pabaigos nuojautos ir laikinas žingsnis atgal leis pasiekti daugiau, nei įsivaizdavai. 

Sėkmės dienos 2, 6, 10, 15, 19, 26, 30

Įtampų dienos 4, 8, 13, 17, 23, 28

VĖŽYS 

Metas pailsėti nuo žmonių ir reikalų, atsiriboti nuo kitų, pasikapstyti savyje , atsigauti gamtoje. Laikinas atoslūgis, apribojimai, draugų išdavystės ir menki pralaimėjimai skirti sukaupti jėgas prieš vasaros žygius. Jau po Joninių ryžtingai pereisi į puolimą, aplinkiniams sieksi įrodyti, kad gali daugiau, nei kiti mano. Pasistenk neatstumti tų, kurie seniai prisiekė ištikimus jausmus. Interneto pokalbiuose būk atsargesnė, intrigos ir šmaikšti savireklama gali turėti teisinių pasekmių, sutrukdyti egzaminams. 

 Sėkmės dienos 5, 9, 14, 18, 22, 27

Įtampų dienos 3, 7, 11, 16, 20, 24, 29

LIŪTAS

Birželis parodys, ar turi ištikimų draugų. Geruoliai išties ranką, lengvai ištrauks iš įtartinų suokalbių ir aklaviečių. Užtat naujos draugystės netruks ilgai. Mėnesio pabaigoje nepriimk galutinių sprendimų dėl studijų, atidėk neprivalomas keliones ir egzaminus rugpjūčiui. Žavesiu ir pasitikėjimu pasieksi daugiau, nei valdingumu ir provokacijomis, gerbėjai akylai seks kiekvieną judesį, neleis skriausti. Po Joninių bent trumpam atsipūsk, pailsėk ramioje vietelėje prie jūros ar kito vandens telkinio. 

Sėkmės dienos 3, 7, 11, 15, 19, 24, 29

Įtampų dienos 5, 9, 13, 17, 22, 27

MERGELĖ 

Kai pasieki viršūnę ir likimas įjungia žalią šviesą, kvaila lygintis su kitais ir gręžiotis į praeitį. Atverk langus ir dar plačiau nusišypsok – aukščiausia kartelė įveikta, po jos atsiveria gerokai giedresnis rytojus. Ir tegu svetimi spėlioja, kokiu būdu tą padarei, kokie angelai pakeliui talkino. Tokia sėkmė nuskyla tik kartą. Šiuosyk rizika, grupinė veikla ir sekimas nuojautomis pasiteisino. Teliko atlaikyti buvusių vaikinų priekaištus ir nenugrimzti į senus žalingus įpročius.   

Sėkmės dienos 4, 8, 14, 18, 22, 28

Įtampų dienos 2, 6, 10, 16, 20, 26, 30

SVARSTYKLĖS 

Vėjas kelia bures ir skubina krautis kuprinę. Nepamiršk jo ar bičiulių paklausti, į kokias kelionių tolybes leistis, kad neatitrūktum per aukštai nuo žemiškų dalykų. Žinia, kad birželį Svarstykles puoš ne darbas, o įvaizdis, iškalba, drąsūs sumanymai ir ryšiai su garsenybėmis. Lengvai susibičiuliausi su viršelių ir elito žvaigždėmis. Jų padedama lengvai išgarsėsi ir pateksi į draugijas, apie kurias slapta ir seniai svajojai. Pasirūpink, kad namiškiai ir piniginės reikalai neapnuodytų nuostabios šventės, kurios nusipelnei.   

Sėkmės dienos 3, 7, 11, 16, 21,24,29 

Įtampų dienos 5, 9, 13, 18, 22, 27

SKORPIONAS

Šauniu nuotykiu virs pokyčiai, apie kuriuos žinojai iš anksto, juos sumanei ir numatei. O netikėtas permainas ir užgriuvusius išbandymus priimk kaip iššūkį keistis ir keisti įprastą bendravimą, mąstymą. Ne visi gali ir nori būti atsakingais rimtuoliais, kokių pageidauji. Lakstydama strimgalviais ir kišdama nosį į svetimus reikalus, gali netyčia suklupti lygioje vietoje, patirti žodinį smurtą, atskirtį. Būk dėmesingesnė kelyje. Po Joninių laukia jauki kelionė. Grįši iš jos protingesnė arba slapta įsimylėjusi. 

Sėkmės dienos 4, 8, 14, 18, 23, 28

Įtampų dienos 2, 6, 12, 16,19, 26, 30

ŠAULYS

Nebus jėgos, kuri sulaikys namuose po tėvų šiltu sparneliu. Nebent liūtis ar tuščios kišenės. Pėstute, dviračiu, traukiniais ir lėktuvais skubėsi į gatvių šurmulį, renginius, draugų, buvusių vaikinų ar savo vestuves. Geisi patirti naujų įspūdžių ir pasirodyti viešumoje. Gerai, jei mylimieji spės vytis iš paskos. Jei žioplinės – ne bėda, šalia domins net keli švieži gerbėjai. Dėl dvigubų žaidimų teks raudonuoti ir teisintis iškart po Joninių. Priešininkus paversi sąjungininkais, jei pamėginsi priimti kitokią nuomonę. 

 Sėkmės dienos 2, 7, 12, 16, 21, 26, 30 

Įtampų dienos 5, 9, 14, 18, 23, 28 

OŽIARAGIS

Darbas veja darbą, liepia plušėti biure ar darže, nors birželis vilioja šiltais kraštais, atostogomis ir antgamtiniais reiškiniais. Grįžus iš kelionių, atsiplėšus nuo feisbuko ir vėl lauks šūsnys popierių. Nepavyks užkrauti atsakomybės kitiems, namiškiai spyriosis. Kas jiems – juokai, tau bus rimtas egzaminas. Meilės reikalai, pomėgiai netikėtai keisis. Jie neįvyks, jei pamesi galvą dėl pagyrų, pasiduosi pagundoms. Nealink per daug kūno, jis ne geležinis, birželį nuo krūvių gali ilgam sustreikuoti. 

 Sėkmės dienos 4, 8, 13, 17, 22, 27, 

Įtampų dienos 2, 6, 11, 15, 19, 24, 29

VANDENIS

Kai yra tiek pramogų ir žaidimų, gal nebereikia ir duonos? Birželį taip skubėsi mėgautis gyvenimo malonumais, kad dažnai pamirši užkąsti, paskambinti mamai ir pasiskaičiuoti naudą sau. Kažkuo susižavėsi ir pamesi galvą. Galbūt net pasiseks glaudžiau susiporuoti, jei sutiktasis nespės per pusdienį atsibosti. Jausmai pažadins kūrybinį polėkį – turbūt rašysi eiles, skraidysi ar šokinėsi stogais. Tingiausiu atveju – smagiai juokausi prie monitoriaus. Po Joninių linksmybes teks su kaupu atidirbti. 

  Sėkmės dienos 3, 7, 12, 16, 20, 25, 30 

   Įtampų dienos 5, 8, 14, 18, 22, 28

ŽUVYS

Kur rasti ramų kampelį, kai namie toks triukšmas, zuja svečiai ir neužsidaro durys? Lyriškomis nuotaikomis gesinsi artimųjų sumanymus atnaujinti privačias erdves, nepriimsi pažįstamų ir bendraklasių kvietimų drauge pasilinksminti. Dėl to kamuos menamas kaltės jausmas, vaidensis pabaigos – darbų, sutarčių, porinių ryšių, gal net pasaulio galas. Išties atėjo vienos gyvenimo atkarpėlės pabaiga, po kurios prasidės įdomesnis etapas. Ta proga po Joninių pasidovanok atostogas, leiskis į svajonių kelionę prie jūros ar į kūrybinę stovyklą.

Sėkmės dienos 4, 9, 13, 17, 23, 27

Įtampų dienos 2, 7, 10, 15, 21, 25, 30

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis