Didysis 2015 vasaros MEILĖS horoskopas

Užteks svajoti apie priešakyje dar laukiančios vasaros nuotykius ir malonumus. Metas sužinoti, kaipgi iš tikrųjų tau seksis meilės fronte šią vasarą.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Taigi, ką meilėje 2015 metų vasarą tau žada Zodiakas?

Avinas. Vasaros pradžia tau atneš neįtikėtinų naujienų meilės fronte. Gal tave užkalbins jau seniai tau į akį kritusi simpatija, o gal tu tiesiog išdrįsi pagaliau parodyti savo tikruosius jausmus tam, kam seniai juos puoselėji. Vis dėlto vasaros viduryje kartu su nauja simpatija gali būti šiek tiek nesklandumų. Kodėl? Tai, ko gero, bus problemos iš tavo pusės. Gal atskleisi jam savo silpnąsias asmenines savybes, kuris jų išsigąs, o gal tiesiog vedama savo karšto būdo sukelsi konfliktą. Būk išmintingesnė ir per anksti neatskleisk savo tikrojo charakterio – juk šiek tiek palūkėjusi užtvirtinsi savo ir vaikino draugystę.  Tik tuomet galėsi atsiverti.

Jautis. Jaučių vasara meilės fronte bus itin aistringa. Beveik nėra abejonių, jog apturėsi trumpą kurortinį romaną. Rugpjūtį tavęs lauks tolimesnė išvyka arba poilsis Lietuvos pajūryje, todėl ten garantuotai užmegsi ryšį su vienu iš poilsiautojų. Jei esi iš tų jaučio ženklo atstovių, kurios pasiryžta tokiems nuotykiams, viskas puiku, bet jautresnės širdies merginos vėliau gali smarkiai nudegti. Juk žinai, jog kurortiniai romanai gali suteikti tuščių vilčių. Beje, jaučiai yra linkę nepasitikėti žmonėmis, todėl lengvas kurortinis romanas gali virsti tikra katastrofa vaikinui, jei pradėsi jį įtarinėti. Atsipalaiduok: vasara yra metas, kai turi pabūti švelnesne.

Dvyniai. Dvyniams vasaros meilės reikalai klostysis labai įdomiai. Viskas bus keista todėl, kad į meilės reikalus gali būti įtraukta tavo geriausia draugė! Žvaigždės rodo, jog tau ir tavo draugei gali patikti tas pats vaikinas. Tuomet situacija nebus pavydėtina... Tačiau viskas gali būti kur kas paprasčiau. Tavo geriausia draugė gali tau labai pagelbėti, renkantis vaikiną. Pavyzdžiui, patarti, ar jis tau tiktų, o gal atmušti tą, kuris nėra vertas tavosios širdies. Juk draugės dažnai žino geriau už mus, nes mato viską iš šalies. Visgi aklai draugės nuomone nepasikliauk: vadovaukis savo jausmais.

Vėžys. Vėžio ženklo atstovėms meilės frontas visuomet yra ganėtinai ramus. Tikėtina, jog vasaros metu jos kurs ramius ir taikius santykius su ilgalaikiu vaikinu. O toms, kurios yra vienišos, deja... teks nusivilti. Šią vasarą vėžio ženklo atstovėms Zodiakas nežada didelio jausmų antplūdžio. Bent jau iš šalies. Pasistenk pati būti aktyvesnė: dažniau dalyvauk įvairiuose renginiuose, eik į paplūdimį, išdrįsk rizikuoti ir eidama į miestą labiau pasipuošk. Kas ten žino, gal vis dėlto šią vasarą sutiksi savo išsvajotą princą?

Liūtas. Liūtės meilės fronte visuomet buvo karingos, todėl šią vasarą jos turės užsibrėžusios tikslą užkariauti savo svajonių vaikino širdį. Ir, žvaigždžių teigimu, joms tai tikrai seksis. Liūtės šią vasarą pasitelks savo ugningą žavesį ir vaikinus kerės savo stipriu charakteriu. Nors egzistuoja tiesa, jog vaikinus atbaido tvirto charakterio merginos, liūtės vasarą šį stereotipą sulaužys, nes dėmesio joms tikrai netrūks. Jei liūtės jau yra sukūrusios santykius su vaikinu, tai judviejų ryšiai vasarą bus labai ramūs, palyginus su audringu liūčių būdu. Gal liūtes ramins tai, jog jų vaikinai paskui kitų merginų sijonus nelakstys, nes liūtės savo vaikinus saugo kaip savo akį. 

Mergelė. Mergelių meilės vasara bus tikrų tikriausias aistrų katilas. Jei jau turi vaikiną, tuomet pasirenk dramų ir kivirčų atakoms. Gali būti, jog aplinkiniai žmonės sukels nelauktus konfliktus, tad būk pasiruošusi. Tavo simpatiją gali būti įsižiūrėjusi kokia nors kita mergina. Būk atsargi! Vienišoms panelėms audringa bus liepos pabaiga. Zodiakas sako, jog su kažkuo gali susipažinti gamtoje ar prie jūros. Ir gera žinia tau: tai gali būti ilgalaikiai santykiai, kurie truks tikrai ne vien šiltąjį sezoną.

Svarstyklės. Svarstyklės vasarą stovės tikroje kryžkelėje. Jos nelabai žinos, kurį vaikiną pasirinkti, nes dėmesio sulauks iš dviejų vyriškos lyties atstovų. Lemiamas momentas ateis rugpjūčio pabaigoje, kuomet neištvėrusi spaudimo, svarstyklių atstovė išsirinks draugą, su kuriuo gali būti, jog užmegs rimtus santykius. Visko gali būti, jog pasirinkusi laisvę, svarstyklių ženklų atstovė gailėsis. Svarstyklėms yra būtinas artimas ryšys, todėl jos dažnai skuba kurti vienus santykius po kitų. Visgi neskubėk - vasarą rinktis iš ko tikrai bus, tačiau pasirink tą, kuris iš tiesų tave gerbtų ir mylėtų.

Skorpionas. Jei skorpionių praeita vasara meilės fronte buvo palyginus rami, tai šią vasarą jų laukia daugybė nuotykių. Vasaros pradžia gali prasidėti tikru pasimatymų maratonu. Deja, skorpionės nėra tos, kurias yra lengva suvilioti. Todėl visą vasarą iš tiesų gali likti vieniša, tačiau tai – jau tavo pačios pasirinkimas. Toms, kurios jau yra įsipareigojusios, žvaigždės žada nuostabią kelionę su mylimu žmogumi. Beje, jūs visai nevyksite į tolimą šalį – puikios atostogos jūsų laukia kažkur netoliese.

Šaulys. Šaulių vasara bus labai karšta. Tiesiogine ta žodžio prasme. Kalbant apie intymius santykius, tavęs laukia kažkas naujo. Žvaigždės nutyli, kaip susiklostys tolimesni tavo intymūs santykiai su simpatija, tačiau žada nepatirtus potyrius. Šaulės, kurios yra rimtai įsipareigojusios, gali būti, jog bus įpainiotos į kitų draugių meilės dramas. Tačiau tai jų pačių tvirtų santykių nesupurtys – jos ir toliau išlaikys gerus ir tvirtus santykius. Vasaros vidurys tau žada susitikimą su sena simpatija. Patariama nesutrikti ir išlikti oriai. Visko gali būti, jog seni ryšiai atsinaujins...

Ožiaragis. Ožiaragės vasarą bus susitelkusios į savo pačių asmenybę, todėl joms nauji ryšiai ir pažintys vargu ar rūpės. Ir vis dėlto... smagus nuotykis, karštas pasimatymas ar naktis paplūdimyje susikibus rankomis su žavia simpatija tavęs tikrai gali laukti. Tačiau negalvok, jog vienkartiniu susitikimu viskas pasibaigs. Žinok, jog gali sulaukti ypatingo dėmesio iš vieno vaikino. Žvaigždės žada, jog dėmesys gali būti netgi įkyrokas. Jei širdies draugą jau turi, nenustebk, jog simpatiją tau pradės rodyti kitas vaikinas. Tačiau gali būti rami, jis tavo šiltų santykių nesudrums, nes esi ožiaragė - ištikima ir atvira asmenybė.

Vandenis. Būk atvira sau: net jei vasarą neturi vaikino, labai norėtum jį susirasti. Žinok, jog horoskopas tau žada tikrai ne vienatvę užsidarius tarp keturių sienų! Visų pirma, toli vaikino ieškoti tau nereikės. Dėmesį tau pradės rodyti tavo geras draugas. Arba pažįstamas. Patarimas tau – nenurašyk jo kaip dar vieno įsimylėjusio tave vaikino. Juk taip prarastum ir draugą, ir galbūt būsimą meilę. Pabandyk su tau simpatizuojančiu draugu užmegzti ryšį, o kaip viskas klostysis toliau, parodys likimas. Jei neseniai įsipareigojai, tavęs gali laukti ne itin malonus įvykis. Vaikinas atskleis tokias savo charakterio puses, kurių tu nė nenumanei esant. 

Žuvis. Žuvų vasara bus veikiama Marso planetos, o tai reiškia, jog žuvys visą vasarą bus romantiškai nusiteikusios ir linksmos. Būtent jų gera nuotaika ir optimizmas trauks vaikinus, todėl rinktis iš ko jos tikrai turės. Atsargiai, tik nepaslysk ant donžuanų kabliuko! Jie aplink tave gali sukiotis kaip katinai, užuodę silkę. Galimas variantas, jog vasaros pabaigoje sutiksi rimtą, atsakingą žmogų, su kuriuo norėsi praleisti visus ateinančius metus. Jei tokį žmogų jau turi, nepamiršk pakurstyti romantinių jausmų dovanėlėmis ar staigmenomis.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis