HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (06 27 - 06 29)

Paskutinis pirmojo vasaros mėnesio savaitgalis, ar gali patikėti? Laikas bėga greitai. Ką žvaigždės tau žada?

Avinas

Šeštadienis – nenuspėjama diena, šiandien didžiausios sėkmės gali pasiekti nestandartiniais metodais. Jei kažkurioje gyvenimo srityje norisi permainų, drąsus žingsnis ar eksperimentas gali būti sėkmingas. Net ir ne itin patikimi projektai, kuriems reikia avantiūrizmo, šeštadienį gali kuo puikiausiai pavykti. Be to, šeštadienis ypatingai palanki diena meilei – šiandien maloniai nustebinsi savo partnerį.
Sekmadienį žvaigždės žada permainų vėjus – įdomios naujienos, įvykiai ar planai, kurie įneš į gyvenimą įvairumo. Galbūt sutiksi daug metų nematytą žmogų, galbūt sulauksi žinių apie naują projektą, darbą. Poros neturintiems Avinams tikėtina romantiška pažintis.

Jautis

Šeštadienį pasireikš tavo organizatoriaus gebėjimai. Aplinkiniai links prie tavęs, beliks vesti juos, nukreipti, įkvėpti. Šeimos rate, su draugais suorganizuosi smagią iškylą, linksmą vakarėlį, o su mokslu, su darbu susijosimose srityse patartina pademonstruoti savo gebėjimus, talentus. Žodžiu, šeštadienis – puiki diena save išreikšti ir parodyti.
Sekmadienį žvaigždės sako, kad būsi susitelkęs, susikaupęs. Bet kurioje gyvenimo sferoje vadovausiesi praktiškumu ir ambicijomis. Todėl sekmadienį susidorosi su bet kokiu tau patikėtu darbu. Šiandien nereikėtų imtis tik su menu susijusios veiklos. Diena tokia, kad nereikėtų peržengti įprastų ribų, taigi bet kokie bandymai eksperimentuoti sekmadienį naudos neduos.

Dvyniai

Sekmadienį žvaigždės žada Dvyniams netikėtą, atvirą dieną. Įvykiai gali paskatinti pakeisti požiūrį, nuomonę apie kokį nors klausimą, o galbūt kažkas iš aplinkinių tave nustebins. Gali būti, kad žmogus, apie kurį jau seniai susidarei nuomonę, šeštadienį pasirodys netikėtu, nauju amplua. Arba patys Dvyniai padarys ką nors netikėto – to, ko niekas iš jų nesitikėjo. Ką gi, gyvenimas kur kas įdomesnis nei mūsų lūkesčiai, įsivaizdavimai – šeštadienį Dvyniai patys tuo įsitikins.
Sekmadienį būk atsargus bendraudamas – galimi nesusipratimai, konfliktai. Tokia jau ši diena – būtinai atsiras žmonių, kurie panorės išsakyti savo nepasitenkinimą, pakritikuoti ar tiesiog ieškos priekabių. Jei sekmadienį nenorėsi pykčių, nuoskaudų, geriausia taktika – pasitelkti diplomatiškumą ir vengti susidūrimų.

Vėžys

Šeštadienį į tavo gyvenimą gali įsiveržti įvykiai ar naujienos, kurie daug ką pakeis. Nebūtinai kalbama apie naujienas su pliuso ar minuso ženklu – tai gali būti bet kas: ir kelionė, ir susitikimas, ir pažintis, ir netikėtai plykstelėję jausmai, ir netgi naujas darbo pasiūlymas. Žvaigždės įspėja – nepaleisk situacijos klostytis savaime. Šeštadienį sprendžiant bet kokį klausimą būtinas sąmoningas, pasvertas sprendimas, juk įvykiai gali keistis, susitikimai gali keisti likimus, o gimę jausmai likti visam gyvenimui.
Sekmadienį Vėžys pasijus padėties šeimininkas, kontroliuos situaciją, visos gijos bus jo rankose. Tai padės siekti užsibrėžtų tikslų, bet šiandien koją gali pakišti nepakantumas, bent jau taip įspėja žvaigždės. Sekmadienį nenorėsi klausyti niekieno nuomonės, nesusimąstydamas pulsi konfliktuoti. Kad nesugadintum santykių su žmonėmis, vertėtų pasistengti būti lankstesniam ir atsiminti, kad siekiant tikslo ne visos priemonės pateisinamos.

Liūtas

Šeštadienį Liūtas nesėdės sudėjęs rankas – jei jam nebus pateikta konkrečios užduoties, jis pats sau ją iškels. Žvaigždės apdovanos tave aktyvumu, atkaklumu, o tai bus sėkmės garantas. Bet kokią užduotį vykdysi kruopščiai, sąžiningai. Vienintelis įspėjimas – tavo reiklumas gali užgauti aplinkinius, kadangi jei tik kas neatitiks aukštų tavo reikalavimų, išsakysi viską tiesiai šviesiai.
Kad ir kokius sprendimus sekmadienį priimtum, vadovausiesi ne logika, o intuicija. Logika trukdys suprasti, ką reikia daryti, o ko ne. Na o intuicijos tiesiog nepavyks nutildyti, net jei ir norėtųsi – sapnuosi ryškius sapnus, o dieną girdėsis pasąmonės balsas. Intuicija kreips teisinga kryptimi.

Mergelė

Šeštadienį žvaigždės įspėja – Mergelė gali pajusti silpnumą, nepasitikėjimą savimi. Jausiesi neužtikrintai priimdamas sprendimus, atlikdamas įvairius darbus. Net paprasčiausi klausimai, pavyzdžiui, ką pagaminti vakarienei, sukels dvejonių ir emocijų. Taigi patarimas – arba valios pastangomis užgniaužk abejones, arba pasitark su aplinkiniais. Žinoma, geresnis pirmas variantas.
Sekmadienį santykiuose su artimu žmogumi gali kilti įtampa. Gali išaiškėti netikėtų faktų, gali išryškėti neigiami Mergelės charakterio bruožai. O galbūt būsi pernelyg reiklus visiems, kas bus šalia. Beje, ginčytinais klausimai šiandien visiškai nelinksi į kompromisus.

Svarstyklės

Šeštadienį nevertėtų klausyti intuicijos, net jei atrodytų, kad aiškiai girdi jos balsą. Didelė tikimybė, kad nuojauta bus klaidinga, o bet kokie impulsyvūs poelgiai nukreips ne ta linkme. Žvaigždės nepataria šiandien klausyti vidinio balso, nepasikliauti sėkme. Tik logika, tikslūs paskaičiavimai ir aiškus suvokimas, ką darai, garantuos norimą rezultatą.
Sekmadienį patartina leisti laiką ten, kur gyvenimas virte verda, ir kaip reikiant pasilinksminti. Kur pasuksi, priklauso nuo skonio – kažkam patinka teatras, kažkam koncertas, kažkam siautulingas vakarėlis... Svarbiausia nesėdėti namuose, eiti, bendrauti. Didelė tikimybė sutikti įdomų žmogų, užmegzti perspektyvią pažintį.

Skorpionas

Šeštadienį žvaigždės pataria Skorpionui vengti šurmulio, skirti laiko sau. Rimtų darbų šiandien nenudirbsi, tad palepink save tuo, kam įprastai nelieka laiko. Kažkam patiks nueiti į sporto klubą, kažkam – į grožio saloną, dar kažkam – apsilankyti parodoje. Svarbiausia – pasisemti pozityvumo, naujų jėgų. Nebijok pabūti egoistu ir nepagailėti sau pinigų. Vakarą patartina praleisti su mylimu žmogumi arba artimais draugais.

Šaulys

Šeštadienį Šaulys bus nusiteikęs mėgautis gyvenimu. Šiandien nesinorės kam nors ką nors įrodinėti, kažkur skubėti. Priešingai – viską norėsis daryti ramiai, neskubant, o jei įmanoma – apskritai atidėti. Galima surengti jaukų vakarėlį, nueiti į įdomų renginį.
Sekmadienį būsi tikras taikos balandis. Aplink gali šėlti nesantaikos audros, tu sugebėsi išsaugoti šaltą protą ir prisibelsti iki priešininko savo argumentais. Nieko stebėtino, kad aplinkiniai šiandien gali kreiptis į tave patarimo, išrinkti tave arbitru. Jei ginčų nekils, žmonės dažniau nei įprastai prašys patarimų.

Ožiaragis

Šeštadienį labai nesinorės imtis darbų, nuo jų tiesiog kils žiovulys. Bet žvaigždės žada, kad įveikęs apatiją nesigailėsi. Diena pateiks įdomių galimybių, kuriomis nepavyks pasinaudoti, jei pasiduosi tinguliui. Galimybės greičiausiai bus susijusios su informacijos srautais – pradedant internetu, baigiant knygomis. Taigi šiandien būk ištempęs ausis, plačiai atmerkęs, o liežuvį laikyk už dantų.
Sekmadienį bus sunkoka paisyti žodžio „reikia“, jis kels alergiją. Norėsis viską atidėti vėlesniam laikui, o pačiam veikti tik tai, ką norisi. Jei vis tik teks imtis nemėgstamų darbų, padarysi daug klaidų. Taigi vienintelė išeitis – užsiimti tuo, prie ko linksta širdis.

Vandenis

Šeštadienį gali sulaukti įdomaus pasiūlymo, o gal kas gražins skolą. Kažkokiu būdu šiandien tikrai gausi pinigų. Be to, šiandien jusi didelį troškimą būti kažkokios sistemos dalimi, galbūt ateis minčių apie naujus mokslus. Norams priešintis nereikia – geriau pagalvok, kaip juos įgyvendinti.
O sekmadienį bus paprasčiausia pasiduoti įvykių tėkmei – greičiausiai pateksi į tokią situaciją kurioje kažką pakeisti bus praktiškai neįmanoma. Pavyzdžiui, kažkas nepaisys tavo nuomonės, nepavyks padaryti įtakos įvykių eigai... Žvaigždės pataria susitaikyti ir pasikliauti likimu.

Žuvys

Šeštadienį pagrindinis tavo bruožas bus spontaniškumas, o nuotaikos nepavadinsi stabilia. Viena vertus, gali nervinti, erzinti žmones, kita vertus, gali atlikti kilnų poelgį. Jausmai šeštadienį bus nepavaldūs logikai. Gali netikėtai kažkam kilti simpatija ar netgi plykstelėti meilė.
Sekmadienį gali susidurti su nelengva užduotimi, o nuo to, ar sugebėsi ją išspręsti, daug kas priklausys. Galbūt būtent sekmadienį teks priimti galutinį sprendimą ar žengti lemiamą žingsnį, kuris pasuks gyvenimą nauja kryptimi. Taigi šiandien sprendimai turi būti pasverti, apgalvoti – juk nuo jų iš tiesų daug kas priklausys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis