Tavo Zodiako ženklas ir santykiai su vaikinais

Bendraudamos su vaikinais visos mes elgiamės skirtingai. Vienos esame drąsesnės, kitos tylesnės. Gali būti, jog tokį mūsų elgesį formuoja tai, po kokiu Zodiako ženklu esame gimusios.

Įdomu, ką apie tavo bendravimą su vaikinais sako žvaigždės. Ar tavęs vaikinai prisibijo? O gal pešasi dėl tavo dėmesio? Sužinosi perskaičiusi horoskopą!


AVINAS. Avino ženklo atstovės yra tos, kurios nebijo prisileisti vaikinų prie savęs. Jos nuo pat mažumės bičiuliaudavosi su vyriškos lyties atstovais, todėl labai drąsiai su jais bendrauja ir tapusios vyresnėmis. Avinės turi nemažai draugų vaikinų, o gal net vieną geriausią draugą, kuriam gali patikėti visas paslaptis. Deja, bet romantiškuose santykiuose jų draugiškumas su vaikinais kartais kiša koją. Joms simpatizuojantys vaikinai kartais jaučiasi užstrigę santykių statuse tik draugai, nes avinės užsispyrusiai slepia savo tikruosius jausmus. 


JAUTIS. Jaučio ženklo atstovės yra tos, kurios vaikinų retkarčiais prisibijo. Jų būdas yra ramus, jos nelinkusios aršiai ginčytis ar pyktis. Vis dėlto tai kartais vaikinus erzina, nes jie dažnai nežino, ko iš tiesų jaučio ženklo atstovės nori. Joms kartais būna sunku išreikšti savo tikruosius jausmus, nors giliai širdyje yra labai jausmingos asmenybės. Vaikinai į jaučio ženklo atstoves dažnai žiūri kaip į merginas, kurios skirtos ilgoms, tvirtoms draugystėms. Jie mano, jog jos yra supratingos ir palaikančios. Vis dėlto jaučio ženklo atstovės niekuomet neprisileidžia vaikinų per arti, nes dažnai vadovaujasi protu, o ne jausmais.


DVYNIAI. Dvynės yra tikros vaikinų numylėtinės. Ir dažnai tuo labai didžiuojasi. Kitos merginos dvynėms pavydi jų pozityvumo, mergaitiškumo, jaunatviško entuziazmo. Tai labai traukia vaikinus, todėl dvynės niekada nesiskundžia dėmesiu. Beje, jos nėra gimusios flirtuoti. Flirtas ir mokėjimas elgtis su vaikinais yra tiesiog jų nuoširdaus charakterio padarinys. Jos nesistengia vaizduoti nepasiekiamųjų, kurių širdžiai užkariauti nė šimto rožių puokštės neužteks. Turbūt tai ir traukia kitus vaikinus, todėl apie dvynes vaikinai – gerai arba nieko.


VĖŽYS. Vėžio ženklo atstovės bendrauja su vaikinais lyg su savo geriausiomis draugėmis. Jos nebijo jiems papasakoti įvairiausių savo gyvenimo momentų, net ir tokių, kurių vaikinams galbūt nereikėtų žinoti. Todėl vaikinų akimis vėžio ženklo atstovės jiems dažnai būna tarsi sesės. Vaikinai nebijo joms atsiverti, taip pat nemažai ką joms pasakoja. Dažnai vėžių santykiai su vaikinais būna paremti vien tik nuoširdžiais pokalbiais. Taip yra todėl, jog kalbant apie romantiškąją vėžių pusę, joms reikia nemažai laiko, jog šios sugebėtų ją atskleisti. Santykiuose su vaikinais vėžio ženklo atstovės yra ištikimos ir pastovios, bet tai nereiškia, jog jos nėra linkusios į flirtą su kitais. Ypač toks flirtas gali būti pavojingas, kai vėžio ženklo atstovės bendrauja su draugių vaikinais. 


LIŪTAS. Liūtės yra tos, kurias vaikinai laiko nepagaunamosiomis panteromis. Liūtės rūpinasi savimi ir savo išvaizda, todėl sulaukia daugybės vaikinų dėmesio. Nėra ko slėpti, jos dažnai būna išpuikusios tuo dėmesiu, todėl vaikinai net nedrįsta jų užkalbinti. Vis dėlto, toks dėmesys neveda liūčių prie sėkmingo meilės gyvenimo. Joms sunku pasirinkti, su kuriais vaikinais būti. Dažnai liūtėms simpatizuoja labai tvirtus charakterio bruožus turintys vaikinai, tačiau su tokiais liūtėms nėra pakeliui, nes jų abiejų stiprūs charakterai dažnai sukelia konfliktus. Būtent todėl dažnai liūčių laimė slypi santykiuose su paprastais, ramaus būdo vaikinais. 


MERGELĖ. Mergeles vaikinai laiko tomis, su kuriomis ir prie altoriaus galėtų nueiti. Kadangi mergelės yra švelnios, ganėtinai jautrios asmenybės, jos traukia vaikinus savo moteriškumu. Vaikinai mergeles įsimyli žaibiškai, tačiau yra vienas minusas. Greitai vaikinams mergelės pradeda atsibosti, jie ieško naujų potyrių. Nėra taip, jog mergelės būtų nuobodžios, tiesiog kartais joms trūksta spontaniškumo ir sugebėjimo suplanuoti kažką šaunaus. Mergelės labai tiki horoskopais, todėl bendraudamos su vaikinais pirmiausiai stengiasi išsiaiškinti jų Zodiakus. Beje, žvaigždės sako, jog mergelės nėra linkusios turėti vaikinų - draugų, nes dažniausiai jų draugai tampa vaikinais.


SVARSTYKLĖS. Svarstyklių vaikinai dažnai neperpranta. Vaikinams ir taip yra sunku suprasti, ko nori merginos, tačiau sužinoti, ko nori svarstyklės, jiems atrodo neįveikiama užduotis. Sunku pasakyti, ar svarstyklės tą jaučia. Jos tiesiog gyvena savo gyvenimą, nesistengdamos įtikti vaikinams. Todėl dažnai jų gerbėjai neatakuoja,bet jos turi savo ištikimą gerbėjų ratą, kurie visais būdais stengiasi atkreipti svarstyklių dėmesį. Deja, svarstyklių būta labai išrankių ir neretai jos negali apsispręsti, su kuriuo vaikinu norėtų būti. Vis dėlto išsirinkusios svarstyklės puoselėja labai jausmingus santykius. Be to, žvaigždės sako, jog yra labai pašėlusios, todėl su jomis vaikinams tikrai nėra nuobodu.


SKORPIONAS. Nors skorpionių vaikinai dažnai prisibijo, tai – jų pačių bėdos. Charizmatiški, stiprūs ir bebaimiai vaikinai traukia skorpionių dėmesį, o į tuos, kurie su jomis elgiasi nedrąsiai, skorpionės yra linkusios žiūrėti iš aukšto. Šio Zodiako ženklo atstovės tikrai žino savo vertę, ir niekada nenusileistų kitoms panelėms, bandančioms užkariauti patinkančių vaikinų širdis. Jos vadovaujasi nuostata meilėje lyg kare, todėl tikrai nebus tos, kurios verkia dėl prarastos meilės. Galima sakyti, jog bendraujant su vaikinais joms sunkumų neiškyla, tik jos turi vienintelį minusą: kartais per daug apie save kalba. Vaikinai yra linkę tai pastebėti, todėl kartais laiko skorpiones savimylomis. 


ŠAULYS. Šaulio ženklo atstovės yra tikros viliotojos, todėl dažnai susiduria su problema, jog vaikinai į jas rimtai nežiūri. Jos mėgsta vaikinus paerzinti: nusiunčia jiems gražią nuotrauką, flirtuoja su kitais ar bando atkreipti kitų dėmesį savo akį traukiančia apranga. Todėl išlaikyti santykius šaulėms kartais nėra lengva. Vis dėlto vaikinų akimis šaulės yra šaunios merginos, su kuriomis smagu leisti laiką. Jos puikiai jaučia, ko trokšta vaikinai ir visada stengiasi pasiteirauti apie jų būseną. Šaulės galėtų tik šiek tiek rimčiau pažvelgti į viską, o tuomet ir tvirti santykiai garantuoti.


OŽIARAGIS. Ožiaragės, nors būdamos ganėtinai ramios asmenybės, bendravime su vaikinais atsiskleidžia visai kitokiu amplua. Joms būdinga nuolatinė jausmų išraiška, todėl jos dažnai pasiduoda savo impulsams. Tiesa, racionalius ir tvirtai ant žemių stovinčius vaikinus kartais erzina toks ožiaragių elgesys. Tačiau vaikinams, kurie yra romantiški, ožiaragės yra jų svajonių merginos. Jie žūtbūt stengsis atkreipti ožiaragių dėmesį ir apipilti jas dovanomis. Būtent todėl ožiaragės dažnai draugėms giriasi, jog traukia tikrus šaunuolius, kurie dėl jų ir į pasaulio kraštą keliautų. 


VANDENIS. Vandenės yra tikros linksmuolės, kurios labai patinka visiems vaikinams. Su jomis jie gali elgtis nevaržomai, todėl visuomet kviečia vandenes į bendras vaikinų kompanijas. Simpatijų vandenės turi iš tiesų labai daug, nes mėgsta dėmesį ir juo naudojasi. Vandenės visuomet pakelia vaikinų nuotaiką ir yra labai paprastos. Nors vandenės yra azartiškos, vaikinų akimis jos tikrai nėra tos, kurioms rūpi vien nuotykiai. Kai vandenės kuria santykius, jos yra ištikimos ir atviros savo mylimiesiems. 


ŽUVYS. Žuvys vaikinų akyse yra tos, kurioms būtina globa. Jos ganėtinai jautrios asmenybės, todėl nesikuklindamos išsiverkia ant vaikinų peties ar prašo pagalbos buityje. Nors toks žuvų elgesys vaikinams priimtinas, kai kuriuos jis erzina. Vis dėlto žuvys yra tos, kurios iš visų Zodiako ženklų gauna daugiausiai gėlių. Jos lyg magnetas pritraukia romantiką mėgstančius vaikinus, kurie įsimyli žuvis dėl jų meniškų asmenybių ir išskirtinių pomėgių. Kad ir kokios kartais būtų, vaikinai jas yra linkę dievinti. Patarimas žuvims: neužmik ant laurų ir stenkis vaikiną ir toliau žavėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis