HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (O7 10 - 07 12)

Lietingas savaitgalis... Ką tau jo metu atneš žvaigždės?

Avinas

Šeštadienį Avino ženklo atstovėms rekomenduojama susirūpinti savo finansais. Žvaigždės sustiprins tavo loginį mąstymą ir atidumą, tad tau neturėtų būti sunku susiplanuoti savo biudžetą ar rasti klaidą skaičiavimuose. Be to, analitiniai gebėjimai leis tau suprasti, kur apsimoka investuoti atliekamus pinigus ir kaip padidinti savo kapitalą.
Avino ženklo atstovėms verta pasinaudoti tuo, kad praktiškai visi tavo šiandieniniai planai ir veiksmai, susiję su pinigais (išskyrus rizikingus ir neapgalvotus), bus sėkmingi.
Sekmadienį Avino ženklo atstovių poreikis bendrauti gali nukrypti į kraštutinumą ir pasireikšti perdėtu plepumu ir siekiu būti įvykių centre. Informacinis badas tau gali pasirodyti baisesnis už fizinį badą. Su visais aplinkiniais sugebėsi išsamiai aptarti savo mintis visomis temomis – apie darbą, gyvenimą, meilę. Aplinkiniams nederėtų su Avinais ginčytis, nes jie bus linkę bet kokį prieštaravimą imti giliai į širdį.

Jautis

Šeštadienį Jaučio ženklo atstovių gyvenime nebus vietos trims dalykams: neaiškiam „o gal“, intuicijai ir aklai sėkmei – visa tai tave gali smarkiai nuvilti. Pasitikėjimas sėkmingai susiklosčiusioms aplinkybėms šeštadienį bus toks pat produktyvus, kaip audringoje jūroje laukti gero oro. Tad jei šeštadienį norėsi sulaukti sėkmės, tau teks logiškai įvertinti kiekvieną savo žingsnį ir veikti tik jei būsi užtikrinta. Kitaip neišvengsi apmaudžių nesusipratimų.
Sekmadienį Jaučio ženklo atstovės gali demonstruoti užsispyrimą: tavęs praktiškai nebus įmanoma išmušti iš vėžių ar perkalbėti. Bandyti tave sustabdyti bus taip pat neveiksminga, kaip bandyti sustabdyti važiuojantį tanką. Tačiau tai galima vertinti ir teigiamai – tinkamai pritaikiusi savo užsispyrimą, sekmadienį sugebėsi kalnus nuversti. Tačiau jei savo jėgą sutelksi į nelabai svarbius klausimus, ar pradėsi pliaukšti viską, kas tik šaus į galvą, bus daug blogiau. Impulsyvių tavo poelgių pasekmės sekmadienį gali būti pražūtingesnės už cunamį!

Dvyniai

Šeštadienį Dvynių ženklo atstovių emocijos bus labai stiprios, bet pusiausvyrą išlaikyti pavyks. Toks derinys leis tau jausti ir suprasti viską, kas vyksta aplink. Aplinkinių nuotaikos, jų poelgių motyvai ir net kai kurios jų mintys tau nebus jokia paslaptis. Tavo įžvalgumas tiek paaštrės, kad beveik pereis į telepatiją. Žvaigždės tau pataria pasinaudoti šiuo įžvalgumu ir pamatyti pačią svarbios tau situacijos esmę. Sekmadienį jausiesi visiška fatalistė visuose reikaluose, kurių imsiesi. Tavo devizas bus: „Kas turi įvykti, įvyks!“ Egzistuoja tikimybė, kad kažkokiuose reikaluose gali nepagrįstai pasitikėti sėkme, o ši išduos tave pačią netinkamiausią akimirką. Kad taip nenutiktų, tau reikėtų, kaip sakoma, pasitikėti likimu, bet ir pačiai nežiopsoti. Jei sekmadienį sąžiningai darysi viską, kas nuo tavęs priklauso, sėkmė neprivers ilgai laukti.

Vėžys

Šeštadienį Vėžio ženklo atstovėms neverta pasitikėti aplinkiniais, nes šie gali tyčia ar netyčia apvilti. Ypač tai sakytina apie nepažįstamus žmones arba žmones iš tolesnio rato – bendradarbius, bendramokslius, pažįstamus, kaimynus. Gali būti, kad įdėmiai apsidairiusi aplink, šeštadienį staiga pastebėsi, kad kažkas tyčia tau kenkia, skleidžia paskalas apie tave arba kuria intrigas už nugaros. O gal patirsi kitokią žalą – kas nors išbars tave viešajame transporte, apgaus parduotuvėje. Kad taip nenutiktų, šeštadienį tau reikia būti itin budriai. Šito visiškai pakaks, juk, kaip sakoma, tas, kas yra įspėtas, nėra beginklis. Sekmadienį Vėžio ženklo atstovės gali pajusti nusivylimą kažkokia situacija ar žmogumi. Galbūt kažką pamesi arba koks nors žmogus nepateisins tavo vilčių, o gal įvykiai klostysis ne taip, kaip norėsi. Žvaigždės pataria tau mažiau reflektuoti ir neužstrigti prie dalykų, kurie tau ne prie širdies. Greičiausiai tavo lūkesčiai tiesiog per dideli. Ne veltui sakoma, kad laimės paieškos yra pagrindinis nelaimės šaltinis. Nuleidusi gyvenimui keliamų reikalavimų kartelę pasijusi daug laimingesnė!

Liūtas

Šeštadienį Liūto ženklo atstovės bus itin reiklios ir sau, ir aplinkiniams! Norėsi kontroliuoti viską, kas vyks aplink. Bet kokius nukrypimus nuo numatytų planų priimsi kaip asmeninį įžeidimą. Visų pirma toks Liūto nusiteikimas bus nukreiptas į aplinkinius ir išsilies priekabėmis ir bambėjimu. Tačiau gali lygiai taip pat bambėti ir ant savęs, jausdamasi bejėgė kažkokioje konkrečioje situacijoje. Kad diena būtų kupina pozityvesnių emocijų, šeštadienį tau reikia susitaikyti su tuo, kad toli gražu ne viskas priklauso nuo tavo pastangų. Juolab, nuo tavo norų.

Sekmadienį tau seksis tokiose srityse, kaip meilė, giminystės ir draugystės ryšiai bei visi kiti santykiai! Sėkmė laukia tavęs ten, kur gali kažkuo pasikliauti: tarp draugų ir artimųjų, patikimų verslo partnerių, su mylimu žmogumi. Be to, diena bus palanki naujiems kontaktams. Sekmadienį bus sėkmingos derybos, sutarčių pasirašymas, darbinės ir asmeninės pažintys. O vienišos Liūto ženklo atstovės sekmadienį gali sutikti visų savo romantiškų svajonių įsikūnijimą.

Mergelė

Šeštadienis – puiki diena Mergelės ženklo atstovėms gauti palaikymą visuose savo sumanymuose. Visų pirma meilės ir santykių srityje: jei ketinai užmegzti romantišką pažintį, atskleisti savo jausmus arba pasikalbėti apie bendro gyvenimo planus, geresnio laiko nerasi. Be to, šią dieną palanku sudaryti sutartis, užmegzti naujas dalykines ir ne tik pažintis. Bendradarbiavimo, draugystės arba meilės sėklos, pasėtos šeštadienį, būtinai sudygs ir išaugins puikius vaisius. Sekmadienį žvaigždės numato, kad palanku pradėti naujus projektus. Sekmadienį pradėti reikalai lengvai plėtosis ir praktiškai yra pasmerkti sėkmei. Versle, karjeroje ir meilėje sekmadienį drąsiai gali žengti žingsnį, kuriam galbūt jau ilgai negalėjai ryžtis. Prisipažinti meilėje, pasikalbėti apie algos didinimą, pradėti naujo darbo paieškas, pradėti remontą – bet koks lemtingas reikalas tavo rankose eis kaip iš pypkės ir ilgainiui subrandins vaisius. Tad ar verta juos nukišti į tolimą stalčių?

Svarstyklės

Šeštadienį Svarstyklių ženklo atstovių raktas į sėkmę bus atsargumas: diena bus tiesiog persunkta įtampos, kuri gali išsilieti į konfliktą! Santykiuose su artimais žmonėmis šeštadienį galimi nesutarimai ir santykių aiškinimasis. Neatmetama ir trintis su bendradarbiais, kurią sukels ginčijami klausimai arba konkurencija. Šeštadienį tau reikėtų neišsišokti, jei nori, kad diena būtų vaisinga. Nepasiduoti provokacijoms sugebėsi tik apsiginklavusi didžiulėmis kantrybės atsargomis. Sekmadienį Svarstyklių ženklo atstovės pajus norą pasidalinti su kažkuo savo patirtimi, žiniomis arba apskritai kažką priglausti po savo sparnu. Diena apdovanos tave dvasiniu dosnumu, taip pat noru būti išmintinga patarėja arba bent jau petimi išsiverkti. Jei savo akimis išvysi neteisybę, būsi pasirengusi visomis išgalėmis ginti silpnesnius! Tačiau žvaigždės tave įspėja, kad teisingumas yra gerai, bet svarbiausia sekmadienį neleisti „silpniems ir engiamiems“ atsisėsti tau ant sprando.

Skorpionas

Šeštadienį Skorpiono ženklo atstovėms gali būti nelengva, nes gyvenimas tikrins tavo tvirtumą, tačiau gera žinia ta, kad turėsi daug jėgų atsilaikyti. Egzistuoja tikimybė, kad tau teks ginti savo interesus, dalyvauti ginče arba net gintis nuo aplinkinių – bendradarbių, pažįstamų, viršininkų – puolimo. Kas benutiktų, žvaigždės rekomenduoja tau nesikarščiuoti, o ramiai paieškoti reikiamų argumentų. Jei neleisi emocijoms tavęs užvaldyti, iš bet kokios situacijos galėsi rasti patogias duris su užrašu „Išėjimas“. Sekmadienį turi visas galimybes pasijusti lyg ant žirgo. Aplinkybės klostysis tavo naudai, neatmetama tikimybė, kad kažkokiame projekte tavęs laukia užtarnauta sėkmė ir aplinkinių pripažinimas. Šią dieną itin palanku baigti bet kokius anksčiau pradėtus darbus – kuo tie darbai reikšmingesni ir globalesnio pobūdžio, tuo geriau. Sekmadienį žvaigždės tave apdovanos energija, gebėjimu prasiskinti kelią, sėkme ir tikėjimu savo jėgomis. Apsiginklavusi tokiu arsenalu gali tik skinti pergales!

Šaulys

Šeštadienis Šaulio ženklo atstovėms bus kupinas malonių naujienų, įvykių ir net siurprizų, tačiau kaip bebūtų paradoksalu, tu vargu ar sugebėsi tai tinkamai įvertinti. Atvirkščiai, neatmetama tikimybė, kad be jokios priežasties jausi apatiją ir nepasitenkinimą. Taip gali būti dėl to, kad pastaruoju metu tavo gyvenime buvo daug įvykių, ir tavo emocijos atbuko. O gal tu tiesiog pavargai. Žvaigždės tau pataria nusipurtyti ir žengti žingsnį link viso to gėrio, kurį šeštadienį tau siūlys gyvenimas. Žvaigždės įspėja, kad sekmadienį nuo tavo žodžių, elgesio, jausmų ir net minčių labai daug kas priklausys. Galbūt tau teks priimti kažkokį sprendimą ir nuo to, koks jis bus, priklausys tavo tolesnis likimas. Net nereikšmingi poelgiai šią dieną gali suvaidinti tavo gyvenime svarbų vaidmenį. Tad sekmadienį būk itin atidi ir budri – stebėk savo elgesį ir kalbą: gražios mintys ir geri darbai būtinai pas tave sugrįš.

Ožiaragis

Šeštadienį Ožiaragio ženklo atstovės pajus, kad jų organizaciniai gebėjimai dar labiau sustiprėjo. Darbe vadovybė gali patikėti tau kažkokį vadovaujantį darbą – vadovavimą skyriui, renginio organizavimą arba naują projektą. Namuose tu ko gero pati sugalvosi, ką reikia daryti, kad niekas nenuobodžiautų. Galbūt tau atrodys, kad nuobodulį geriausiai išvaiko bendras visų šeimos narių generalinis tvarkymasis, o gal šeimos iškyla arba draugiškas vakarėlis – čia jau kaip pasiseks. Sekmadienį bendravimo su žmonėmis sferoje įmanomi visokie kraštutinumai. Būsi linkusi lengviau nei paprastai pasiduoti svetimam spaudimui ir nusileisti net ten, kur tau neapsimoka. Arba atvirkščiai, gali pati spausti aplinkinius. Kaip bebūtų, sekmadienį tavo santykių su aplinkiniais idealiais nepavadinsi. Kad tai netaptų konfliktų priežastimi, tau derėtų bendravime paieškoti aukso vidurio.

Vandenis

Šeštadienį Vandenio ženklo atstovėms neverta net mėginti paversti realybe savo planų – ypač tų, nuo kurių daug kas priklauso. Jei nepaisysi šio patarimo, iš anksto pasiruošk, kad visi šiandieniniai sumanymai užstrigs pusiaukelėje arba sutriks, o kai kurie apskritai patirs pralaimėjimą. Žodžiu, visi šią dieną pradėti darbai geriausiu atveju atneš tau krūvą rūpesčių. Tad ar ne geriau būtų kiek palūkėti? Argi verta taip skubėti?
Sekmadienis – puiki diena, kuri padovanos Vandenio ženklo atstovėms guvumo, saulės energijos ir pozityvumo užtaisą! Vos tik imsiesi reikalų, pastebėsi, kad viskas einasi lyg per sviestą. Tu trauksi aplinkinius, likimas dovanos tau malonius siurprizus. Sėkmingi pirkiniai, geros naujienos, viliojantys pasiūlymai, bendravimas su maloniais žmonėmis, romantiški susitikimai – visa tai ir dar daug kitų dalykų tavęs gali laukti sekmadienį. Kaip sakoma, sėkmė ateina ne pas tą, kuris anksti kelia, bet pas tą, kuris nubunda geros nuotaikos.

Žuvys

Šeštadienį Žuvų ženklo atstovės turi galimybę kažką pataisyti ar ištaisyti. Tai gali būti senos tavo problemos, kurių negalėjai baigti spręsti, arba netikėti įvykiai, kuriuos sugebėsi nukreipti sau palankia vaga. Net jei aplinkybės klostysis prieš tave, žvaigždės tau pažada, kad sugebėsi rasti pliusus ir naudą. Pesimistas mato pavojų kiekvienoje galimybėje, o optimistas – galimybę kiekviename pavojuje. Šeštadienį pati tuo įsitikinsi, nes būsi apdovanota guvumu ir optimizmu. Sekmadienį žvaigždės pataria Žuvų ženklo atstovėms dieną skirti šeimai ir draugams, nes būtent jie yra didžiausia gyvenimo vertybė. Šią dieną vargu ar sulauksi sėkmės versle, darbe ar moksle, užtat su artimais žmonėmis sugebėsi išreikšti save. Nuoširdus bendravimas, draugiškas palaikymas, pokalbiai iš širdies sekmadienį tau suteiks dvasios ramybę ir suvokimą, kad gyvenimas nuostabus. O toms Žuvų ženklo atstovėms, kurios neturi partnerio, sekmadienį bus progų susipažinti su gimininga siela.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis