3 TAVO gyvenimą atsipindintys sakiniai pagal Zodiaką

Zodiako ženklams būdingos savybes galima sudėti ir į kelis trumpučius sakinius. Rask savo Zodiako ženklą ir paskaityk apie save - ar atitinka šie sakiniai tavo gyvenimą?

Avinas. Pasakau ir tik vėliau pamąstau, ką pasakiau , - avino ženklo atstovėms būdingas impulsyvumas, todėl jos dažnai yra priskiriamos degtuko tipo žmonėms, kurie greitai užsidega, tačiau taip pat greitai ir nurimsta.

Jei nėra veiksmo, tuomet neįdomu gyventi “ , - avino ženklo atstovėms būdingas nuotykių troškimas, todėl gyventi monotonijoje - tikrai ne joms.

Konkurencija mane veda į priekį“, - iš tiesų, avino ženklo atstovės noriai konkuruoja ir netgi yra linkusios lyginti save su kitais žmonėmis. Tačiau būtent sveikoji konkurencija jas veda į priekį.

Jautis. Džiaugiuosi kiekviena praleista diena , - jaučio ženklo atstovės yra tikros optimistės. Nors toks jų pozityvumas (kartais net ir perdėtas...) gali šiek tiek suerzinti, vis dėlto jos yra linkusios džiaugtis kiekviena smulkmena, o tai yra gera savybė.

Neužmiršiu to, ką man žmogus padarė , - kitų ženklų atstovai greitai užmiršta, jog kažkas juos įskaudino ar suerzino, o štai jaučio ženklo atstovės dar ilgai nepamirš ją įskaudinusių žmonių.

Kas mano, tą saugau ir myliu be išlygų - jaučio ženklo atstovės, kalbant apie santykius, gali būti šiek tiek egoistiškos. Bet jų savanaudiškumas kyla iš didelės meilės artimam žmogui, todėl tai nėra neigiamas bruožas.

Dvyniai. Be nuolatinio judėjimo jaučiuosi kaip be rankų, - dvynės dievina greitį, nuotykius, azartą ir viską, kas susiję su judėjimu. Vargiai surasime dvynę, kuri būtų ramaus charakterio.

Neturiu tvirtos nuomonės šiuo klausimu, - jei esi dvynio ženklo atstovė, ko gero, dažnai pagauni save taip mąstant. Taip yra todėl, jog dažnai neturi vienareikšmiškos nuomonės įvairiais klausimais. Stengiesi išlikti neutrali ir objektyvi.

Aš labai greitai įsimyliu, tačiau greitai ir pamirštu, - iš tiesų, dvynio ženklo atstovėms būdinga tai, jog jos greitai pajaučia jausmus kitam žmogui, tačiau greitai jie ir išblėsta.

Vėžys. Man būtina visada kažkuo rūpintis, - ar tai būtų mylimas žmogus, ar giminaitis, o gal kačiukas, vėžio ženklo atstovės privalo kažkuo visuomet rūpintis.

Manęs bet kas nepastumtų, - nors vėžiukės yra ramios ir harmoningos asmenybės, jos taip pat yra ganėtinai principingos ir įnoringos. Vis dėlto daugelyje gyvenimo situacijų tai padeda joms.

Nekelčiau kojos iš Lietuvos, - vėžio ženklo atstovės mėgsta keliauti, tačiau tik nedaugelis iš jų palieka savo gimtą kraštą. Jos labai prisirišusios prie savo tėvynės.

Liūtas. Man patinka būti dėmesio centre ir aš nesistengiu to slėpti , - taip, liūtukės tokios jau yra, jos dievina dėmesį ir net nemano to neigti.

Mėgautis gyvenimu yra mano gyvenimo tikslas, - liūto ženklo atstovės dievina malonumus ir tai, kas joms suteikia gerą savijautą, todėl dažnai aplinkinių yra laikomos malonumų ieškotojomis. Vis dėlto liūtės labai racionalios, todėl nėra linkusios iki galo pasiduoti malonumams.

Aš niekada neklystu, - gal liūtės to viešai neakcentuoja, bet viduje visuomet mano, jog yra teisios. Tai joms iš tiesų pasitarnauja, nes žmonės labai gerbia jų poziciją.

MergelėSmalsumas yra mano gyvenimo variklis, - mergelėms būtina viską apuostyti, su viskuo susipažinti ir patirti. Tai joms suteikia didžiulę patirtį, nes smalsumo vedamos jos patiria nuostabių dalykų.

Man nesvetimas rūpinimasis savo kūnu , - mergelės yra tos, kurios dievina sportą ir stengiasi sveikai maitintis. Mergelės apskritai yra linkusios rūpintis savo sveikata, be to, turi didelę valią ir moka atsispirti pagundoms.

Mano pasaulyje nuolatos kažkas verda, - gal mergelė ir nėra aršaus charakterio, tačiau dažnai aplinkiniai ją laiko kiek pasimetusia gyvenime dėl jos viduje verdančių audrų. Kartais joms tiesiog būtina ramybė!

Svarstyklės. Dievinu matyti gražiai apsirengusius žmones, - svarstyklės turi vizualinį grožio suvokimą, todėl labai dažnai yra tos, kurios savo draugėms ir draugams pataria, ką jiems rengtis.

Amžinai kažko ieškau, - svarstyklėms būdingas amžinas ieškojimas, tačiau jis iš dalies nėra teigiamas. Jis verčia tobulėti, tačiau kartu svarstyklės dažnai negali apsispręsti, ko nori gyvenime.

Aplinkiniai sako, jog turiu puikias manieras, - iš tiesų, svarstyklės dažnai būna labai išauklėtos ir kultūringos asmenybės. Ir tai joms yra įgimta!

Skorpionas. Darau įtaką kitiems žmonėms , - skorpionės turi galią daryti įtaką žmonėms, todėl dažnai suvokia, jog geba manipuliuoti žmonėmis. Kai kas tai laiko vertybe, tačiau piktnaudžiauti tuo nepatartina.

Su visais rūpesčiais įmanoma susidoroti, - skorpionėms nėra nieko neįmanomo, todėl jos visada ras išeitį net iš sunkiausios padėties. Jas labai vertina draugai, nes turėti skorpionę savo draugų rate verta - ji visuomet suras išeitį.

Žmonės laiko mane kiek pasipūtusia, - taip, skorpionės iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti žiūrinčios iš aukšto, tačiau tai tikrai nėra tiesa, nes viduje jos nuoširdžios asmenybės.

Šaulys. Be kelionių - nė iš vietos, - šaulės dievina naujus potyrius, todėl negali atsispirti kelionių pasiūlymams. Jos mielai susipažįsta su kitomis kultūromis.

Tikrai nenoriu, jog po manęs liktų nors ir tvanas, - šaulės yra tos, kurios rūpinasi aplinka, jos švara ir ekologija. Galimas variantas, jog šaulės rūšiuoja šiukšles ar yra vegetarės. 

Esu dosni, bet to paties tikiuosi ir iš kitų žmonių, - šaulės yra labai dosnios, tačiau negali pakęsti, kai joms tuo pačiu nėra atsidėkojama, todėl vertina abipusį dosnumą.

Ožiaragis. Savo pažadus ištęsiu visada, - ožiaragės žodžiais nesisvaido, todėl niekada nebus tos, kurios pažadėjusios sulaužys savo pažadą.

Aplinkiniai mane laiko griežta, - ožiaragės turi gana tvirtą nuomonę, todėl kiti žmonės jas laiko kiek griežtokomis. Vis dėlto jos yra griežtos, bet teisingos, nes dažnai siekia įrodyti savo teisybę.

Man svetima tuštybių mugė, - ožiaragės vertina grožį, tačiau joms tikrai nėra aktualu visas pamišimas dėl išvaizdos. Naujienas apie naujausias grožio tendencijas jos praleidžia pro ausis.

Vandenis. Nekenčiu būti uždaryta tarp keturių sienų, - vandenės dievina nepriklausomybę ir laisvę, todėl jeigu kas nors bando jas suvaržyti, jos jaučiasi iš tiesų nekaip.

Nesu iš tų, kuri aklai tiki meile, - vandenėms jausmai neturi didelės galios, nes jos dažnai vadovaujasi savo protu. Tai sveikintina savybė, nes jos nėra linkusios kentėti nuo meilės.

Esu idėjų maišelis , - draugai  tokia laiko, nes nuolat turi ką pasiūlyti ir visuomet žinai, ką nuveikti. 

Žuvys. Dažnai mane labai veikia neigiama aplinka, - žuvų ženklo atstovėms yra būdinga perimti kitų žmonių emocijas, labai dažnai ir neigiamas. Tas jų jautrumas...

Mėgstu būti tarp žmonių, bet energijos pasikraunu būdama viena, - žuvys komunikabilios, bet geriausiai jos pailsi vienumoje, ramybėje.

Gal kitiems ir atrodau paviršutiniška, tačiau tokia nesu, - iš tiesų, gal žuvys gali pasirodyti plaukiojančios paviršiuje, tačiau iš visų zodiako ženklų žuvys yra pačios turtingiausios vidumi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis