Zodiako ženklas atskleis, kokios tavo savybės žavi vaikinus

Kiekviena iš Zodiako ženklo atstovių turi tokių savybių, kurios traukia aplinkinius, taip pat ir vaikinus. Kokios yra tos magiškos tavo Zodiako ženklo savybės, kurios žavi vaikinus? Gal rasi tai, ką jau seniai žinojai, o gal naujai pritaikysi šias savybes bendraudama su vaikinais? Paskaitome!

Avinas. Avino ženklo atstovės tiesiog spinduliuoja energija. Nors kai kuriems vaikinams jos gali pasirodyti kiek per daug aktyvios, vis dėlto stipraus charakterio vaikinams jos yra tobulas variantas. Avino ženklo atstovėms būdinga didelė motyvacija, todėl jos visuomet pasiekia tai, ko nori. Vaikinus verčia išsižioti - kokiais būdais ta panelė pasiekė savo tikslų? Tai kelia smalsumą. Avino ženklo atstovės labai gerai moka manipuliuoti savo išvaizda - ja gali pasinaudoti ir viliodamos vaikinus. Tačiau graži išvaizda nėra vienintelis jų privalumas. Jos dar geriau manipuliuoja žodžiais, tai yra, puikiai geba patraukti vaikinų dėmesį savo bendravimu.

Vaikinus traukia: energija, užsibrėžtumu ir mokėjimu žaisti savo išvaizda bei žodžiais

Jautis. Jaučio ženklo atstovės gali pasigirti itin dideliu vaikinų dėmesiu. Nors šios merginos yra gana ramios, taikios, tačiau traukia vaikinų dėmesį it magnetas. Taip yra todėl, jog vaikinai nori šio ženklo atstoves pagloboti, pasirūpinti jomis. Ar žinai, kaip vaikinams svarbu pasirodyti vyriškiems? Jaučio ženklo atstovės puikiai tai supranta ir leidžiasi globojamos. Vargu, ar sutiksime labai aršią jautę. Todėl jaučių privalumas vaikinų akyse - ramybė ir harmonija.

Vaikinus traukia: ramiu charakteriu, meilumu ir tuo, jog jas galima pagloboti

Dvyniai. Dvynio ženklo atstovės yra labai protingos, o labai protingų merginų, kaip žinia, vaikinai tiesiog... prisibijo. Nepastebėjai to? Vis dėlto dėl vaikinų stengtis tapti kvailute yra neracionalu. Dvynės vaikinus traukia savo nenuspėjamumu. Vieną dieną jos mano vienaip, kitą kitaip, bet tuo vaikinams ir yra įdomios. Dvynės labai gerai bučiuojasi ir yra aistringos panelės, todėl dažnai pasibučiavę su dvynėmis vaikinai negali to pamiršti dar ilgai. Dar viena savybė, kuri žavi vaikinus - greita dvynių reakcija. Jos sugeba puikiai reaguoti į įvairias situacijas, todėl dažnai yra lyderės. 

Vaikinus traukia: nenuspėjamumu, mokėjimu gerai bučiuotis, greita reakcija 

Vėžys. Vėžio ženklo atstovės pasižymi dideliu šeimyniškumu - mėgsta gaminti gardų maistą, o jų kambarys visuomet yra tvarkingas. Vaikinus jos traukia savo mergaitiškumu, juk dauguma vaikinų trokšta tos, kuri būtų tvarkinga ir visuomet susitvarkiusi. Oi ne, vėžio ženklo atstovės niekuomet neužmirš nusilakuoti nagų ar išsilyginti suknelės. Gebėjimas pasirūpinti savimi joms tarsi įgimtas. Be to, vėžio ženklo atstovės yra labai meilios, prakalbus apie artimesnį ryšį. Jos dievina apsikabinimus, o tai vaikinams suteikia galimybę greičiau jas pažinti.

Vaikinus traukia: jų šeimyniškumas, mokėjimas pasirūpinti savimi, apkabinimai kaip meilės įrodymas

Liūtas. Vaikinus liūtes traukia tiek savo stipriu charakteriu, tiek įspūdinga išvaizda. Liūtės labai rūpinasi savo grožiu, tikriausiai labiausiai iš visų Zodiako ženklų. Liūtes labai lengva suvilioti komplimentais, nes jos gana greitai pasiduoda dėmesiui. Vis dėlto tai tikrai nėra prieinamos panelės, kurias į savo pusę gali patraukti, kas nori. Liūtės labai atidžiai atsirenka, ką galėtų laikyti savo tikru širdies draugu. Flirtas lieka flirtu, o štai rimtuose santykiuose liūtės nemėgsta žaidimų.

Vaikinus traukia: laisvumas, energija, įspūdinga išvaizda

Mergelė. Mergelės yra tos, kurias vaikinai laiko kiek pasipūtusiomis, tačiau žinančiomis savo vertę merginomis. Prie jos prieis tikrai ne kiekvienas, tačiau svajos apie mergelę daugelis. Kodėl mergelės taip traukia vaikinus? Visa tai slypi jų charizmoje ir šarme. Tik įėjusios į kambarį mergelės prikausto dėmesį. Unikalu yra tai, jog mergelės pernelyg nesistengia būti gražiomis ir tikrai valandų valandas neprasėdi prie veidrodžio. Joms tiesiog taip sekasi.

Vaikinus traukia: charizma, geras humoro jausmas, buvimas gražiomis be didelių pastangų

Svarstyklės.  Svarstyklės ne veltui yra laikomos Zodiako ženklo šypsenėlėmis. Joms būdinga visuomet gera nuotaika, o tai vaikinus užburia. Beje, svarstyklės yra tos, kurios itin rūpinasi savo figūra, todėl jei iki šiol nesportavai, garantuotai apie tai esi pamąsčiusi. Svarstyklės yra labai gerų manierų, kultūringos ir išauklėtos, todėl tokią panelę vaikinui visada malonu  supažindinti su tėvais ar draugais.

Vaikinus traukia: gera nuotaika, sportiškumu ir puikiomis manieromis

Skorpionas. Skorpionės vaikinus traukia tuo, jog yra nepasiekiamos. Vaikinai yra tikri medžiotojai, todėl lengvas grobis jų nedžiugina. Medžioti skorpionę vaikinams yra tikras malonumas. O ir sumedžiota skorpionė tikrai nėra ta, kuri nustotų vaikinus traukti. Skorpionės yra audringo charakterio, todėl vaikinams su jomis niekuomet nebus nuobodu. Skorpionės moka stebinti ir vaikiną žavėti staigmenomis. Jos nebus tos, kurios atliks tyliosios merginos rolę, nes moka už save pakovoti, todėl traukia vaikinus, kurie yra stipraus būdo.

Vaikinus traukia: tuo, jog yra nepasiekiamos, audringu charakteriu, mokėjimu apginti savo nuomonę

Šaulys. Šaulės tiesiog trykšta gyvenimo džiaugsmu, jos net ir liūdniausioje situacijoje visuomet suras išeitį. Šalia šaulių vaikinams būti yra gera, todėl vaikinus jos traukia tuo, jog yra jaukios it namai. Tačiau jos tikrai nėra namisėdos - tai labai ambicingos ir emocianalios asmenybės, todėl vaikinai dievina su šaulėmis kurti kokius nors projektus - jos visuomet yra pilnos minčių ir idėjų. 

Vaikinus traukia: jaukumu, ambicijomis, idėjų originalumu

Ožiaragis. Vaikinai neranda geresnės megrinos ilgalaikei draugystei. Juk ožiaragės sugeba puikiai mylėti ir kai myli, atiduoda visą save. Todėl vaikinus jos traukia savo pastovumu. Ožiaragės yra gilios asmenybės - joms patinka knygų skaitymas, tobulėjimas, domėjimasis, kas vyksta pasaulyje. Todėl dažnai jos patinka vyresniems vaikinams, kuriems išvaizdos niuansas nebėra toks svarbus.

Vaikinus traukia: jų pastovumas, žingeidumas, gili asmenybė

Vandenis. Vandenės yra itin elegantiškos ir prisižiūrinčios. Joms būdingas geras skonis drabužiams, būtent todėl jos labai traukia apie stilių ir madą gerai išmanančius vaikinus. Matyt, jų elegancijos paslaptis skypi genuose. Vandenės labai traukia ir tuos, kurie netrokšta įsipareigoti. Taip yra todėl, jog vandenės neretai gali pasiryžti nuotykiams ir avantiūroms. Be to, vandenės puikiai žino, kaip elgtis su vaikinais. Atrodo, jog jos jau gimė įvaldžiusios flirtavimo techniką. 

Vaikinus traukia: geras stiliaus pojūtis, nuotykių troškimas, mokėjimas flirtuoti

Žuvys. Turbūt nerasite žmogaus, su kuriuo žuvis nerastų bendros kalbos. Taip pat ir su vaikinais - žuvis gali mielai bendrauti net ir su tuo, kuriam nesimpatizuoja. Aplink save žuvys buria didelį gerbėjų ratą, kuris vis pildosi. Nors būdamos atviros asmenybės, žuvys geba išlaikyti paslaptį apie save. Jos taip lengvai neįminsi!  Žuvys traukia vaikinus ir savo gebėjimu prajuokinti. Juk nieko nėra geriau už linksmai nusiteikusią panelę.

Vaikinus traukia: komunikabilumas, atvirumas, mokėjimas prajuokinti

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis