Sužinok, kiek save myli socialiniuose tinkluose (Atlik paprastą TESTĄ)

Vargu, ar rastume nors vieną merginą, kuri nė karto gyvenime nėra pasidariusi selfio. Saikingas selfinimasis gal ir nėra žalingas užsiėmimas, tačiau išprotėjimas dėl savo asmenukių verčia sunerimti.

Tikriausiai esi girdėjusi apie narcisizmo sąvoką. Ji egzistavo visais amžiais, tačiau šiuo gyvenimo momentu yra kaip niekada paplitusi. Būtent socialinių tinklų ir šiuolaikinių technologijų populiarumas lėmė, jog dažnai tampame tos, kurios išaukštiname savo išvaizdą. Selfiai, įvairiausios nuotraukos iš vakarėlių, keliantys pavydą įrašai iš kelionių ir kiti socialinių tinklų narcisizmo požymiai...

Atlik labai paprastą testą ir sužinok, ar esi SOCIALINIŲ TINKLŲ NARCIZĖ. 

Nuo 1 iki 5 taškų įvertink kiekvieną iš toliau pateiktų 9 punktų pagal stiprumą. Taškų reikšmės:

1 visiškai nesutinku

2 nesutinku

3 lieku neutrali

4 sutinku

5 visiškai sutinku

1. Žinau, jog turiu kažką ypatingesnio nei kiti

2. Aš esu daug geresnė daugelyje sričių, lyginant su kitais žmonėmis

3. Aš slapčia žinau, jog esu geresnė nei kiti žmonės

4. Aš sužibu net tokiose situacijose, kurios reikalauja didelės patirties

5. Manęs niekada neįveikia jokios kliūtys

6. Aš savimi pasitikiu, bet tik tam tikrose situacijose

7. Aš jaučiuosi nelabai jaukiai, kai esu dėmesio centre

8. Aš nemoku priimti komplimentų

9. Nemėgstu kalbėti apie save

Ekstremalus narcisizmas. Susumuok taškus nuo 1 iki 3 teiginiuose ir skaityk:

Sveikas narcisizmas. Susumuok taškus nuo 4 iki 6 teiginiuose ir skaityk:

Visiškas narcisizmo nebuvimas. Susumuok taškus nuo 7 iki 9 teiginiuose ir skaityk:

Ekstremalus narcisizmas. Jei surinkai iki 9 taškų, esi narcizė, jei 10 ir daugiau - itin didelė narcizė. Mažesnė taškų suma reiškia, jog tau patinka, kai kiti tave garbina, tačiau tikėtina, jog laikui bėgant ir tau bręstant tu keisiesi ir tapsi paprastesnė. Didesnė taškų suma reiškia, jog esi ganėtinai pasipūtusi, dievinanti dėmesį, manipuliuojanti ir mėgstanti girtis.

Sveikas narcisizmas. Jei surinkai iki 11 taškų, linksti į paprastumo pusę. Jei daugiau nei 12, esi linkusi per daug pasitikėti savimi. Vis dėlto tai nėra baisus narcizimas, kuris gali kitus erzinti. Pasitiki savimi, tačiau nesi išprotėjusi dėl dėmesio. Mėgsti konkuruoti, tačiau tik kitiems nekenkiančiais būdais. Nevengi reikštis socialiniuose tinkluose, tačiau nesi ir labai aktyvi jų dalyvė.

Visiškas narcisizmo nebuvimas. Jei surinkai iki 10 taškų, tau būdingas paprastumas, jei daugiau nei 12 - esi visiškai nepasipūtusi. Tai reiškia, jog esi visiškai nelinkusi savęs aukštinti, retai kada keli nuotraukas ar įrašus į socialinį tinklą, nesupranti selfių mados, o ir šiuolaikinės technologijos tau reikalingos tik tam, jog sėkmingai susisiektum su artimais žmonėmis, o ne tam, jog parodytum save.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis