HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 24 - 07 26)

Sako, jog savaitgalis bus šiltas... Ką žvaigždės papasakos tau apie jį?

Avinas

Avinams savaitgalį patartina atlikti susikaupusius darbus. Imkis nemielų užduočių, kurias ilgai atidėliojai. Turi galimybių daug pasiekti. Kai žmonės turi prieš akis tikslą ir planą jam įgyvendinti, jiems mažiau rūpi paskalos, nereikšmingos smulkmenos. Taigi surimtėk, pasiraitok rankoves ir – prie darbo.

Jautis

Šį savaitgalį Jaučiai bus prastokai nusiteikę, nors priežastis bus visiškai neaiški. Rask žmogų, su kuriuo galėtum nuoširdžiai pasikalbėti. Išsikalbėjus geriau suprasi savo jausmus. Jei reikia, įjunk antrą pavarą, kad turėtum šiek tiek daugiau energijos, o jei reikia – duok sau laiko. Nesileisk aplinkinių skubinamas ar įtikinamas tuo, kas tau atrodo netiesa.

Dvyniai

Dvyniams šį savaitgalį viskas puikiai seksis, nepaisant to, kad energijos pertekliumi šiandien negalėsi pasigirti, o bandančių įtikinti tave nekompetentingumu netrūks. Tiesiog žinok – tai laikinas reiškinys, greitai vėl atgausi pasitikėjimą savimi. Pasistenk atsiverti ir įleisti į savo gyvenimą daugiau šviesos.

Vėžys

Šis savaitgalis – Vėžių šlovės dienos, tad pasinaudok sėkmės laiku. Pasistenk už viską gauti atlygį ir jokiu būdu neimk savęs gailėti. Būk savimi, tada žmonės natūraliai tave priims tokį, koks esi. Itin palankus metas kurti ateities planus. Tvirtai stovėk abejomis kojomis ant žemės ir kryptingai siek tikslų. Nesileisk išmušamas iš vėžių žmonių įgeidžių, nuotaikų.

Liūtas

Šios dienos bus kupinos kontrastų. Ryte valgysi šokoladą, vakare bėgsi krosą. Ilgai miegosi, o vakare eisi anksti miegoti. Šios dienos skirtos ir savotiškam įsižeminimui. Pabūk namuose, nepatingėk paskambinti tiems, kam seniai ruošeisi skambinti. Susitvarkyk knygas, išsivalyk namus. Kodėl neišvalius šaldytuvo? Nepamiršk rūpintis augintiniais.

Mergelė

Šeštadienis neprasidės, kol neišvėdinsi galvos ir nesutvarkysi kelių asmeninių reikalų. Atsimink, kad šį savaitgalį būsi linkusi daryti iš musės dramblį. Reikėtų taip pat nepamiršti, kad visi turi savo norų ir kiekvienam yra vietos šiame pasaulyje. Paslėk kardą – jis aštrus, tačiau šį savaitgalį iš jo nebus jokios naudos. Susitelk ir atlik nemielas užduotis, kurias iki šiol atidėliojai. Gal vertėtų susidaryti sąrašą?

Svarstyklės

Savaitgalis Svarstyklės bus nelengvas. Instinktyviai norėsi sprukti, praplėsti horizontus, bet kažkas laikys, temps žemyn. Nepamiršk sumokėti sąskaitų ir elementariai apsišvarinti namuose. Susitvarkius namus, prašviesės galvoje, iš karto pajusi lengvumą ir įkvėpimą.

Skorpionas

Šį savaitgalį pasaulis atviras Skorpionams, taigi pasinaudok visais puikiais jo teikiamais pasiūlymais. Galbūt to dar nesupranti, bet yra daug žmonių, kurie tave palaiko ir linki tau sėkmės. Kiekvienas tavo žodis ir veiksmas daro didelės įtakos aplinkiniams. Fantastinės dienos permainoms, gali daugeliui būti pavyzdžiu. Kiekviename žingsnyje atsivers puikių perspektyvų.

Šaulys

Šauliams patartina neslėpti minčių, bet tuo pačiu nesisvaidyti įžeidinėjimais. Nepiršk savo nuomonės, nepamiršk, kad verkšlenančių niekas per daug nemėgsta. Verčiau paieškok įkvėpimo, nepatingėk savęs paspausti, patikrinti, kiek sugebi. Pastaruoju metu nemažai kalbėjai, tau kilo puikių idėjų – pats metas padėti pagrindą ir šį bei tą realizuoti.

Ožiaragis

Ožiaragiams patartina šį savaitgalį nusileisti iš debesų ir bent trumpam grįžti į Žemę. Yra reikalų, kuriuos būtina sutvarkyti. Rutiniški darbai nebeatrodys tokie nuobodūs, kai tvirtai nuspręsti juos atlikti. Šiomis dienomis gali daug pasiekti. Svarbiausia – mažiau skrajoti ir realiai susivokti esamoje situacijoje.

Vandenis

Vandeniams irgi patariama tvirtai stovėti abiem kojomis ant žemės. Įsižemink ir džiaukis savaitgaliu. Kuo lėčiau judėsi, kuo daugiau šilumos, rūpesčio šiandien skleisi, tuo natūraliau viskas klostysis. Dienos netinkamos skrajoti, metas rasti ryšį su aplinkiniais. Labai padėtų masažas, vakarienė su brangiais tau žmonėmis.

Žuvys

Puikios dienos Žuvims, tik sugebėk jomis pasidžiaugti. Emocijos bus stabilios, aiškiai matysi, kokia kryptimi judėti. Turi stiprų pasitikėjimą savimi, tai tavo privalumas. Energija įsisiūbuos nuo veiksmų, tad atsikėlus vertėtų susidaryti šeštadienio ir sekmadienio planą. Tada tikrai bent pus darbų iš dienotvarkės įgyvendinsi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis