JO Zodiako ženklas atskleidžia, kaip jis žiūri į paneles

Pasikliauti horoskopais verta dėl to, jog jie gali nemažai ką pasakyti apie asmenines žmogaus savybes. Susipažinusi su žaviu vaikinu nepamiršk paklausti, koks yra jo Zodiako ženklas. Taip ne tik apsidrausi, ar nesusipažinai su mergišiumi, bet ir išsiaiškinsi, kaip jis į tave žiūri.

Paskaityk apie vaikinų Zodiako ženklus ir jų požiūri į paneles. Gal rasi ką nors naujo?

AVINAS. Avino ženklo atstovus žavi merginų charizma. Dažnai jie gražias paneles laiko ne tas, kurios itin savimi prisižiūri, bet tas, kurios spinduliuoja energija ir charizma. Paneles avinai yra linkę gerbti, todėl savo merginą avinas apgins bet kokioje situacijoje, gali būti saugi. Avino ženklo atstovai dievina merginas, kurios skaniai kvepia, nes gardūs kvapai yra jų silpnybė. Todėl nesuklysi prieš eidama į pasimatymą su avinu skaniai pasikvepinusi. Avinus žavi ir tai, jog mergina yra moteriška, todėl berniukiško tipo panelės - ne avinų skonio.

JAUTIS. Jaučio ženklo atstovams blizgesiai ir puošnumas yra tarsi devintas vanduo nuo kisieliaus - labai tolima. Jų žvilgsnio niekuomet nepatrauks ta, kuri visuomet yra išsipusčiusi, tarsi eitų į vakarėlį. Jaučiams patinka protingos panelės, kurios mėgsta knygas ir išmintingus filmus. Jei pasakysi, jog laisvalaikį mėgsti leisti skaitydama ar dalyvaudama kocertuose, iš karto sužavėsi jautį. Bendraudama su jaučiu venk pagyrų. Jaučiai ir patys yra linkę nutylėti apie savo pasiekimus, todėl kuklumo reikalauja ir iš savo simpatijų.

DVYNIAI. Dvyniai vaikinai mėgsta pajuokauti, o kartais net ir sarkastiškai. Todėl dažnai paneles jie yra linkę pašiepti per dantį. Tačiau po jų kieta išvaizda slypi jaukūs, mieli ir romantiški vaikinai. Jiems patinka panelės, vilkinčios gėlėtas sukneles, neabejingi jie švelnios išvaizdos, natūralumą mėgstančioms merginoms. Svarbiausia, anot dvynių, jog panelė nevaidintų tuo, kuo nėra. Dvyniai turi gebėjimą kiaurai permatyti žmones, todėl apsimetinėdama nieko nelaimėsi.

VĖŽYS. Vėžio ženklo vaikinai yra tie, kurie nesižvalgo į kuo simpatiškesnę merginą. Jiems svarbu merginos iškalba, požiūris į gyvenimą ir ištikimybė. Vėžio ženklo atstovai negali pakęsti viliotojų panelių. Būtent todėl vėžio ženklo vaikinai yra ganėtinai pavydūs, todėl jei nenori sukelti bereikšmių konfliktų, verčiau nesukelk pavydo be reikalo. Tokių ištikimų vaikinų kaip vėžiai reta, todėl saugok juos.

LIŪTAS. Liūto ženklo vaikinai neslepia, jog dievina prabangą, todėl dažnai jų akį patraukia merginos, kurios rengiasi ryškiai ir drąsiai. Liūtams labai svarbi merginos apranga, todėl stiliaus pojūčio stokojančios panelės liūtų nesužavės. Kaip bebūtų, paprastos merginos dažnai liūtų nesuvilioja, tačiau jie vertina merginų pastangas juos vilioti. Liūtai labai išdidūs, todėl patys niekuomet nesistengia suvilioti ir šį darbą palieka panelėms. Tos, kurios dievina kovą, liks patenkintos, tačiau ne tokios atkaklios gali nusivilti...

MERGELĖ. Mergelių ženklo vaikinams labai svarbi kiekviena detalė, todėl jei nori suvilioti mergelę, verčiau su nukramtytais nagais ar neplauta galva mergelių akyse nesirodyk. Mergelės rūpinasi savo išvaizda, todėl lygiai to paties reikalauja iš savo antrųjų pusių. Vis dėlto mergelės vaikinai akcentuoja ne vien panelių išvaizdą. Jiems svarbu, jog panelė būtų visapusiškai išsilavinusi, domėtųsi mokslu, menu. Gal tiesiogiai jie to tau nepasakys, tačiau visuomet turės mintyse. Vien dailia išvaizda jų nesuviliosi.

SVARSTYKLĖS. Svarstyklių ženklo atstovai vaikinai turi labai gerą humorą jausmą, todėl jei panelė jį atitinka, svarstyklės pradeda merginai simpatizuoti. Su svarstyklių ženklo atstovu niekada nebūna liūdna, tačiau svarstyklės santykių prasme turi vieną minusą - jos neapsisprendžia, ko tiksliai nori. Todėl svarstyklės gali tave ilgokai pavedžioti už nosies, kol garantuotai apsispręs, ar nori būti su tavimi. Tavo pasirinkimas - ar ilgokai laukti, ar vis dėlto pasirinkti tiesesnį kelią meilės link.

SKORPIONAS. Skorpionai vaikinai labai valdingi, tačiau juos traukia merginos, kurios yra visiškai priešingos jiems. Skorpionams patinka panelės, kurios yra ramios, ganėtinai tylios ir neprieštarauja jų ambicijoms. Vis dėlto skorpionai vaikinai bendravime su panelėmis yra tikri profesionalai. Jie turi gerą skonį ir tą skonį nori parodyti savo mylimosioms, todėl jei pakliūsi į skorpiono akiratį, būsi ta, kuri visuomet sulauks jo dėmesio, skoningų dovanų ir kitų mielų siurprizų. Deja, skorpionai labai pavydūs, todėl supykdžiusi skorpioną gero nelauk.

ŠAULYS. Šauliai vaikinai nėra reiklūs panelių išvaizdai. Jiems svarbiau merginų polėkis, požiūris į pasaulį ir nuotykių troškimas. Šauliai namisėdų nemėgsta, todėl visuomet yra pasirengę susipažinimui su panelėmis, kurios yra atviros ir dievina azartą. Šauliai vaikinai turi didelį poreikį kurti, todėl yra romantiškos asmenybės. Visuomet sumąstys, ką įdomaus nuveikti, padovanos originalių dovanų ir nustebins kūrybišku komplimentu.

OŽIARAGIS. Ožiaragiai vaikinai yra drąsūs, todėl mergina, kuri tylės it vandens į burną prisiėmusi, vargu, ar jiems patiks. Ožiaragiai vaikinai dievina sportą, labai save prisižiūri, todėl dažnai hiperbolizuoja merginų grožį. Ožiaragių akį dažnai patrauks gražuolė mergina. Rimtuose santykiuose ožiaragiai turi bėdą, jog yra linkę flirtuoti su kitomis, todėl būk atsargi. Tai nereiškia, jog ožiaragis tave išduos su kita, tačiau tai, jog mėgs pamerkti akį kitoms, yra faktas.

VANDENIS. Vandeniai mėgsta natūralumą, todėl jų požiūriu, panelės privalo būti nepersidažiusios, skoningai apsirengusios ir nepersikepinusios saulėje. Veltui stengiesi, jei bandai vandenį sužavėti puošnia išvaizda. Vandeniai vertina vidinį merginų pasaulį, todėl dažnai akcentuoja merginų vertybes. Vandeniai yra tikri šeimos žmonės, todėl pasvajoti kartu su vandeniu apie ateitį ir šeimą - visai tikėtinas variantas.

ŽUVYS. Žuvų ženklo atstovai yra tie, kurie paneles gerbia ir jokiu būdu negalėtų su jomis nederamai pasielgti. Džiaukis. Ko gero, tu sutikai džentelmeną iš prigimties. Jiems nesvetima paneles globoti, jomis rūpintis, todėl susipažinusi su žuvų ženklo vaikinais iš karto pajusi sklindančią šilumą ir gerumą. Vis dėlto žuvis galima gana greitai supykdyti, todėl verčiau nesinaudok žuvų gerumu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis