Tavo Zodiakas pasakys, kaip tau leisti laisvalaikį

Tavo Zodiako ženklas gali labai daug ką atskleisti apie tavo laisvalaikio praleidimo būdus. Paskaityk, gal kils naujų idėjų, kaip praleisti likusias vasaros dienas?

Avinas. Avino ženklo atstovėms nepatinka sėdėti namuose, todėl tinkamiausias laisvalaikis joms yra buvimas gryname ore. Vasarą puikus metas iškyloms, pasivažinėjimams dviračiais ar kitoms veikloms lauke. Jei ieškai, ką nuveikti, puikūs laisvalaikio praleidimo sprendimai galėtų būti trumpos kelionės traukiniu su draugais. Nereikia vykti toli - ir mūsų šalyje yra daugybė gražių vietų, kurias galima aplankyti. 

Jautis. Jaučio ženklo atstovės yra gana ramios, joms patinka užsiimti tuo, kas nereikalauja didelio aktyvumo. Jei bandysi jaučio ženklo atstovę suvilioti ekstremaliomis pramogomis - ji tikrai tuo nesižavės. Tačiau jos nėra ir tos, kurios dievintų tysojimą lovoje nieko neveikiant. Jautukės mėgsta knygas, filmų žiūrėjimą. Kartais gali nejaukiai jaustis didelėje kompanijoje, todėl joms labiau patinka buvimas savų draugų būryje.

Dvyniai. Dvynio ženklo atstovės negali gyventi be sportinės veiklos, todėl ir laisvalaikiu tuo užsiima. Bėgiojimas, lankymasis sporto salėje, važinėjimasis riedlente - dvynėms būtina nuolat judėti. Jei sportinės veiklos dvynės dar nėra išmėginusios, tuomet pats laikas tuo užsiimti - tokia veikla dvynėms labai tinkama. Jei nerandi tau patinkančios sporto veiklos, paprasčiausiai vaikščiok - pasiimk draugę ar draugą į kompaniją ir kartu smagiai vaikštinėkite parke.

Vėžys. Vėžio ženklo atstovės yra ganėtinai ramios, tačiau smagus laisvalaikio praleidimo būdas joms nėra svetimas. Geriausiai vėžio ženklo atstovės atsipalaiduoja gerdamos kavą su draugėmis arba eidamos pasivaikščioti po parduotuves. Jos tiesiog dievina apsipirkinėjimą, nors tačiau kartais jų išlaidumas gali pakišti koją. Išleidusios nemenką sumą pinigų jos vėliau graužia save.

Liūtas. Liūto ženklo atovių charakteris gana audringas, todėl tarp keturių sienų liūčių neuždarysi. Liūtės mėgsta šokti, tai galėtų daryti valandų valandas. Tikėtina, jog jos lanko kokį nors šokių būrelį ir taip smagiai leidžia laisvalaikį. Liūtės niekuomet nesirinktų pasyvaus laisvalaikio, todėl ilas gulinėjimas paplūdimyje tikrai nėra jų mėgstamiausias užsiėmimas. 

Mergelė. Mergelės geriausiai paiilsi gamtoje. Jos tiesiog dievina viską, kas gyva ir tikra. Tai jos dažniausiai pirmu smuiku groja kuomet reikia suorganizuoti kokią nors veiklą gamtoje. Beveik nėra abejonių, jog mergelė vasarą rinksis stovyklavimą, o namuose turi net kelių rūšių palapines. Mergelės vasara be festivalių - ne vasara. Todėl jos dažniausiai bus pirmos, kurios praneš apie naują muzikos festivalį, kurį verta aplankyti. Ir jos būtinai tai padarys!

Svarstyklės. Svarstyklės yra tos, kurios laisvalaikį leidžia kurdamos. Joms patinka viskas, kas susiję su savęs išreiškimu. Gal jos rašo knygą? Gal užsiema daiktų dekoravimu? O gal kuria savo video blogą? Kaip ten bebūtų, būtent kūrybinė veikla yra jų geriausias laisvalaikio praleidimo būdas. Jei nerandi, ką norėtum kurti, lankykis seminaruose, įvairiuose koncertuose - gal taip atrasi motyvaciją kurti. Be to, tai šaunus laisvalaikio praleidimo būdas.

Skorpionas. Skorpiono ženklo atstovėms patinka viskas, kas yra azartiška ir drąsu, todėl nuo pat vaikystės skorpionės dievina greitį. Pasivažinėjimas linksmaisiais kalneliais, žiemą milžinišku greičiu lėkimas nuo kalno - būtent tai jos rinkosi vaikystėje, o ir suaugusios renkasi tai, kas yra ekstremalu. Vandens sportas, važinėjimasis riedučiais ar riedlente - visa tai jau išbandyta. Skorpionėms patinka viskas, kas nauja, todėl jos bus pirmos, išbandančios naujas šaunias vietas, kurios ką tik atsirado mieste.

Šaulys. Šaulio ženklo atstovės yra meniškos asmenybės, todėl ir jų laisvalaikis dažnai būna susijęs su menu. Joms patinka vaikščioti į koncertus, parodas, kiną. Vasarą jos tikrai apsilankys ten, kur gražus oras susilieja su kultūra. Kinas po atviru dangumi, pasivaikščiojimai kultūros parke gryname ore... dar neišbandei? Garantuotai turėtų patikti, tik pasikviesk draugų, jog būtų smagiau kultūringai leisti laisvalaikį.

Ožiaragis. Ožiaragės yra panelės, kurioms patinka buvimas kompanijoje, todėl leistis vienoms į kelionę ar sedėti vienoms kino teatre tikrai nėra pats geriausias pasirinkimas. Joms patinka suktis virtuvėje, todėl gali būti, jog dažnai namie rengia maisto degustavimo vakarėlius su draugais. Ožiaragės labai tavarkingos, todėl kartais laisvaikį jos leidžia ir... tvarkydamosis. Taip, taip, sutvarkiusios kambarį jos pasijunta labai gerai.

Vandenis. Vandenio ženklo atstovės tiesiog dievina pasyvų laisvalaikį - ar tai būtų drybsojimas paplūdimyje, ar jaukiai įsitaisius namie priešais televizorių. Jos mėgsta ir aktyvias pramogas, tačiau dažnai toks laisvalaikio praleidimo būdas vandenes nuvargina, todėl jos geriausiai pasikrauna energijos tiesiog tinginiaudamos.

Žuvys. Žuvys yra tos, kurioms patinka viskas, kas yra susiję su virtualiuoju pasauliu. Laisvalaikiu jos mielai gilinasi į technologines naujoves, siunčiasi naujas programėles ar skaito tinklalpius. Savo gyvenimo be išmaniojo telefono jos neįsvaizduoja, todėl net nuvažiavusios į gamtą jos nepaleidžia iš rankų mobiliojo telefono. Žuvys dažnai teigia, jog paprasčiausiai nepaiilsi, gal taip yra todėl, jog negali atitrūkti nuo technologijų?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis