Zodiakas išduoda: būtent tokio vaikino tau ir reikia

Ar žinai savo vaikino idealą? Gal ir nebūtina aklai jo vaikytis, tačiau sužinoti, kokie vaikinai pagal Zodiaką tau tinka, visai naudinga?

Avinas

Tau reikia nuoširdaus vaikino, nemėgsti laukti. Nekantrumas, spontaniškumo trūkumas tave veda iš pusiausvyros. Pats baisiausias dalykas – manyti, kad vaikinas kažką nuo tavęs slepia. Būk nuoširdi.

Jautis

Vienas pagrindinių pageidaujamų vaikino bruožų – švelnumas. Jokių aštrių kampų, nemandagių posakių, neskoningumo, grubumo. Tavo širdyje karaliauja rafinuotumas, jei vaikinas nemoka elgtis civilizuotai, neįmanoma to nepastebėti ar atleisti.

Dvyniai

Tau svarbiausia – bendravimas. Tau būtina kasdien sulaukti skambučio, elektroninio laiško ar žinutės. Nebendravimas tave tiesiog žudo. Komunikuok ir prisilietimais, pojūčiais. Kaip žavu pašnibždomis kalbėti mielus niekniekius.

Vėžys

Tu nori ne tik būti ginama, bet ir jausti, kad saugai savo partnerį. Taip sukuriamas saugumas, kuriame gali augti tiesiog tobula meilė. Lojalumas, visiškas saugumas mylimojo glėbyje – tai, kas tau svarbiausia.

Liūtas

Kad būtum švelni, nuoširdi, žaisminga, tau būtina jaustis nepriklausomai. Atsimink, kaip gražiai žaidžia maži liūtukai. Vaikiškas žaismingumas – nuostabu. Aistra tau irgi svarbu, bet ji eina po žaismingumo.

Mergelė

Tau būtinas įgimtas gerumas. Mylimasis turi būti ne tik geraširdis, bet ir protingas. Jei jis bus geras silpnesniam, jaunesniam, gyvūnams, Mergelės širdis iš karto atsivers.

Svarstyklės

Taika ir harmonija – šventi dalykai, tau jie būtini asmeniniame gyvenime. Partneris turėtų mokėti prisitaikyti, kuo mažiau kelti bangų. Svarstyklės vertina visas pastangas ir atleidžia visus trūkumus.

Skorpionas

Be nuoširdumo, draugiškumo jautiesi tuščia ir išduota. Mėgsti gerą seksą, kaip ir gebėjimą saugoti paslaptis, visiems visko neišpasakoti. Tau reikia intymių, nuoširdžių santykių.

Šaulys

Tau reikia jaustis kilniaširdei. Būti laisvai ir daug gauti – gyvybiškai svarbu Šaulio širdžiai. Nepamirškime ir viešumo – tavo partneris turėtų apsiprasti su buvimu viešumoje. Na, žinoma, be gero sekso gyvenimas neįsivaizduojamas.

Ožiaragis

Pagarba, darbštumas – varomoji tavo gyvenimo jėga, tai skatina tavo širdį plakti. Svarbu meilė ir įsipareigojimas. Visada nori jaustis vertinama, bet per didelis liaupsinimas nepatinka.

Vandenis

Tau patinka gyvumas, eksperimentai, bet dar svarbiau sąžiningumas ir tolerantiškumas. Gražiam partneriui nėra šansų. Partneris neprivalo visada sutikti su tavo nuomone, bet tau tai patinka.

Žuvys

Esi kilniaširdis karalius arba zodiako karalienė, gerąja prasme. Nuolatinis skaudinimas su tavim neišdegs. Tau reikia atviro, jautraus žmogaus, kuris moka visa tai išsakyti. Tau taip pat reikia tokio, kuris norės paguosti, kai verksi, nes tu tikrai verksi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis