Naujas mokslų sezonas: ką tau žada ZODIAKAS?

Nauji mokslo metai jau beldžiasi į duris ir visoms smalsu sužinoti - kas gi laukia naujuoju mokslo sezonu? Ar seksis moksluose? Ar gerai sutarsiu su draugais? Ar meilės frontas atneš kažką naujo? Viską sužinosi paskaičiusi didįjį naujų moklų metų sezono horoskopą.

Mokslai: esi užsispyrusio charakterio, bet pripažink, kartais tau pritrūksta valios mokslų klausimu. Turi sugebėjimą greitai mąstyti ir spręsti sunkius uždavinius, tačiau tau tai greitai pabosta. Naujais mokslų metais stenkis labiau susikoncentruoti į darbus ir mokykis kantrybės.

Draugai: tiek su klasės draugais, tiek su artimaisiais naujais mokslo metais Zodiakas tau žada puikius santykius. Vis dėlto išlaikyk juos būdama kiek jautresnė - kartais tavo atvirumas gali įžeisti kitus žmones.

Meilė: naujuoju sezonu žvaigždės tau žada kažką ypatingo. Gal į tave atkreips dėmesį tavo sena simpatija, o gal sutiksi naują žmogų. Ir žinai, kur tai gali nutikti? Ogi mokykloje arba universitete!

Mokslai: mokslų srityje žvaigždės tau žada itin didelę sėkmę. Tačiau ant laurų neužmik ir gavusi gerus pažymius nesudėk rankų. Turi stengtis, ypač jei tai - tavo paskutiniai metai mokykloje.

Draugai: su draugais, priešingai nei su mokslais, gali iškilti bėdų. Zodiakas sako, jog galimi pykčiai su geriausia drauge, todėl būk atsargi - tavo gera draugė net gali tave skaudžiai įžeisti.

Meilė: meilėje jaučio ženklo atstovėms nusimato kažkas naujo, net jei šiuo metu turi vaikiną. Gali būti, jog esamas vaikinas tave labai nustebins, o jei vaikino neturi, visko gali būti, jog sutiksi naują simpatiją netikėtoje vietoje.

Mokslai: dvyniai mokslų srityje yra labai atidūs, tačiau visko gali būti, jog su vienu dalyku jiems labai prastai seksis. Privalai stengtis ir įveikti visas kliūtis - net ir griežtus mokytojus ar dėstytojus.

Draugai: vienas iš tavo artimų draugų tau ruošia ypatingą staigmeną. Ji nebus materialinė, labiau susijusi su jūsų ryšiais. Vis dėlto santykiai su tėvais nežada nieko gera - galimi konfliktai dėl tavo laisvalaikio praleidimo būdų.

Meilė: meilės fronte, kaip bebūtų, žvaigždės numato nesėkmę. Tačiau neverta nuleisti rankų - pati imkis iniciatyvos surasti simpatiją. Zodiakas sako, jog tavo simpatija gali būti ir visai netoli tavęs.

Mokslai: su mokslais susidorosi puikiai, tačiau gali iškilti problemų su mokytojais. Kai kurių mokytojų gali likti neįvertinta, tačiau išlik stipri. O problemoms iškilus nebijok kalbėtis su mokytojais.

Draugai: vėžio ženklo atstovės vertina ryšius su draugais, todėl ir kitais mokslų metais išlaikys juos stiprius ir nepakitusius. Vis dėlto saugokis netikrų draugų - gali būti, jog su tavimi norės susidraugauti tie, kurie neverti tavo dėmesio.

Meilė: meilės frontas išliks labai ramus. Gali būti, jog tam įtakos turės tai, jog būsi atsidavusi mokslams. Kita vertus, tavęs laukia smagus flirtas su vienu iš bendraklasių. Ar tai peraugs į rimtą ryšį, parodys ateitis.

Mokslai: mokslo srityje tu pirmausi. Gali būti, jog net nukonkuruosi tą, su kuriuo visuomet kovojai dėl geriausio mokslo srityje titulo. Nesi pirmūnė? Ženkliai pagerinsi savo mokslo rezultatus. Tačiau tam reikės įdėti nemažai pastangų.

Draugai: draugų frontas virs... gyvačių lizdu. Zodiakas numato painiavą, su kuria sunkiai teks susidoroti. Vis dėlto tikrieji draugai visuomet išliks šalia - saugok ir mylėk juos.

Meilė: meilės frontas žada nuotykius. Tai gali būti ir trumpa draugystė su toje pačioje mokykloje ar universitete besimokančiu. Tik būk atsargi - galimas variantas, jog į jūsų draugystę kesinsis tavo artima draugė.

Mokslai: mokslų srityje tau nežadama didelė sėkmė, todėl pati turėsi labai pasistengti. Reikėtų daugiau laiko praleisti bibliotekoje ar su žmonėmis, kurie tau darytų teigiamą įtaką mokslų srityje.

Draugai: su draugais sutarsi puikiai, tik gali būti, jog bendroje kompanijoje atsiras tas, kas tave labai erzins. Išlik rami ir duok kvailiui kelią - vaidink, jog jis tau nė nerūpi.

Meilė: meilės fronte Zodiakas tau šypsosi. Jis sako, jog būsi apdovanota dėmesiu ir gal net dovanomis. Jei vaikino neturi, galima nauja, tavo pasaulį sudrebinsianti pažintis, o jei turi vaikiną - į jį pažvelgsi kitomis akimis.

Mokslai: mokslų srityje tau viskas bus padėta kaip ant lėkštutės, tačiau nelabai stengsiesi. Panašu, kad tau mokytis trukdys tavo laisvalaikis. Daugiau dėmesio skirsi ne mokslams, o laikui su draugais.

Draugai: nors smagiai leisi laiką su draugais, galimas konfliktas su vienu iš tavo klasės ar studijų draugų. Kadangi nuolatos suksitės vienoje aplinkoje, pabandyk konfliktą užgesinti ir ramiai pažvelgti į situaciją.

Meilė: meilės fronte Zodiakas tau atneš naujus jausmus. Tiesa, kokie jei bus - dar neaišku. Galimas ir įsimylėjimas, ir konfliktai su jau esamu vaikinu. Kad ir kas nebutiktų, neleisk, jog vaikinas užvaldytų visą tave - tau būtina susikaupti mokslams ir tinkamai pasiruošti atsiskaitymams.

Mokslai: naujais mokslo metais pamėgsi kažką naujo, gal net užsirašysi į kokį nors būrelį, kuris suteiks tau didelį pasitenkinimą. Būsi ta, kuri viską suspės ir tikrai nestokosi aktyvumo. Tave įvertins tiek tėvai, tiek mokytojai ar dėstytojai.

Draugai: to išvengti neįmanoma - tau seksis ir kažkas iš draugų pradės pavydėti. Tačiau neleisk pavydui sugriauti jūsų santykių. Paprotink draugą, jog pavydėti galima ir baltai, kuomet iš pavydo norisi daugiau stengtis.

Meilė: meilės srityje, deja, liksi neįvertinta. Gali būti, jog kažkas tave įskaudins. Tačiau šalia visada bus kažkas, kas tau labai padės. Gal net įvertinsi tai ir pradėsi kitaip žiūrėti į tą žmogų? Kaip bebūtų, daugiau vadovaukis protu, o ne jausmais.

Mokslai: tau gali pradėti sektis toks mokslo dalykas, kuris anksčiau visai nesisekė. Gal pati labiau stengsiesi? Mokslų metų pradžioje gali turėti daug ambicijų, kurios vėliau nuslops. Tačiau būk kantri ir siek savo tikslų - gali būti, jog net būsi apdovanota mokslinėje srityje.

Draugai: draugų kompanijoje gali pasirodyti intrigantas, kuris sukels sumaištį. Tu tikrai nebūsi ta, kuri sedės rankas sudėjusi, tačiau pernelyg nesipyk - pykčiai gali tave išvarginti ir sutrukdyti mokslams.

Meilė: meilės srityje tavęs laukia daugybė dėmesio. Tau jį rodys ne tik tavo simpatija, bet ir... artimas tavo draugas. Jei draugas tavęs kaip vaikinas nedomina, pasistenk jam tai kuo švelniau pasakyti.

Mokslai: mokslų srityje gali iškilti sunkumų su humanitariniais mokslais. Nors rašyti tau sekasi, vis dėlto nepamiršk, jog negali užmigti ant laurų. Neišeikvok savo talento miegodama per pamokas ar paskaitas - juk ten gali sužinoti daug naujo.

Draugai: draugų fronte galima nauja draugystė. Visko gali būti, jog tai bus žmogus iš tavo mokyklinės ar universitetinės aplinkos.

Meilė: meilės frontas tau žada ne tik smagius pasimatymus, bet ir nesusipratimus. Nelabai suprasi, ko nori vaikinai, o gal pati tiesiog nebūsi pasirengusi rimtiems santykiams. Pasistenk su vaikinais būti švelnesnė ir atidžiau įsiklausyti į jų norus, ne vien savo.

Mokslai: mokslų srityje ne itin stengsiesi. O veltui, juk pasistengusi gali sulaukti puikių rezultatų. Todėl būk atidesnė, daugiau skaityk ir mažiau lakstyk po koncertus - pamatysi, mokslo rezultatai iš karto pagerės.

Draugai: su draugais smagiai leisi laiką, tačiau gali iškilti bėdų su tėvais. Jie gali pykti dėl to, kaip leidi laisvalaikį. Pasistenk pernelyg su jais nekonfliktuoti - juk ir jie pasako naudingų dalykų, kurie gali tave pamokyti.

Meilė: meilės fronte vandenės jausis tarsi žuvys vandenyje. Labai išgražėsi, gal net pakeisi savo įvaizdį, todėl garantuotai sulauksi daugiau dėmesio. Visko gali būti, jog į tave dėmesį atkreips vaikinas, kuris seniai tau patiko.

Mokslai: mokslų srityje žuvys bus tos, kurios neturės konkurentų. Tavo išmintinga asmenybė ir vikrus protras labai pasireikš moksluose, ypač jei tai tavo paskutiniai metai mokykloje ar universitete. Būk atsargi - kažkas gali tau bandyti pakišti koją, todėl nuolat būk budri.

Draugai: su draugais tau seksis puikiai, tik visą puikumą gali sugadinti vienas dalykas - tavo pomėgis apkalbinėti. Per apkalbas gali pati labai skaudžiai nukentėti, todėl verčiau palik apkalbas už nugaros.

Meilė: meilės srityje galima smagi pažintis su nauju žmogumi bendroje draugų kompanijoje. Būk tam pasirengusi, todėl jei draugai kviečia tave į bendrą pasisedėjimą, žinok, jog tavęs ten gali laukti nauja simpatija.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis