RUGSĖJO HOROSKOPAS kiekvienam Zodiako žeklui

Rugsėjo 13-ąją – eilinis Saulės užtemimas. Neapsnūsk, išnaudok jo hiperaktyvias energijas, skirtas persitvarkyti, pakeisti ankstesnius planus, apsikuopti nuo įvairių teršalų ir agresijos. Taip pat prasideda tikrų draugų atranka. Mokslo erdvėse – malonumai, renginiai ir vis dar karštos vasariškos šventės.

AVINAS

Mėnulio užtemimas Avine pastūmės į neapdairius žingsnius. Neskubėk, kad ir kaip veršiesi būti tarp geriausių. Vienas atsisukęs varžtelis, ištrūkusi saga šįsyk turės rimtas pasekmes. Pirmoje reikalų eilutėje – sveikata ir darbo teisinė sauga. Išorinės ir vidinės užtvaros, kurios trejus metus stabdė kelius į tikslą, mėnesio pabaigoje dings be pėdsakų. Atsivers daugiau kelių per tarptautinius ryšius. Uoliai sek dienotvarkės, taisyklių punktais, kreipk dėmesį į kasdienes smulkias užduotis. Pamažu, dedant kryptingas pastangas, susistyguos kūnas, paspartės gyvensena, atsiras laiko sportui.

Sėkmės dienos: 4, 10, 14, 20, 24, 29.
Įtampos dienos: 2, 7, 12, 17, 22, 27.

TAURAS

Rugsėjo užtemimas stipriai paveiks širdies reikalus, jausmus ir grožį. Kiekvienas tavo žodis, selfis, humoro dozė, mados detalė dabar veiks kaip galinga reklama arba antireklama – lems ilgalaikius santykius su mylimaisias, gerbėjais. Kažkuo ne juokais susižavėsi, pamesi galvą ir sapnų ramybę dėl magiškai patrauklaus asmens ar pomėgio. Jie neturės nieko bendro su ankstesniais planais, griaus nusistovėjusią pasaulėžiūrą, erzins draugus. Tačiau širdžiai neįsakysi. Tik Taurai poelgiais ir įrodo šią taurią tiesą. Būk atidesnė laisvalaikiu, neužsirauk ant mušeikų.

Sėkmės dienos: 3, 8, 13, 18, 23, 26, 30.
Įtampos dienos: 1, 5, 11, 15, 20, 24, 28.

DVYNIAI

Kas pasirūpins tėvais, namais ir pastoge? Kur geriau apsistoti, įsišaknyti? Kokią šalį pasirinkti? Visi, ypač antrosios pusės, lauks aiškių atsakymų iš Dvynių. Tačiau vėjavaikiškos Dvynių galvos bus pramuštos pramogomis, žaidimais, flirtais ir meilės trikampiais. Dėl lengvabūdiškumo rizikuoji pritrūkti jėgų, prarasti aplinkos pasitikėjimą, atsilikti moksluose. Svajones ir augimą pristabdys šeimos pareigos, vieši įsipareigojimai. Ieškok patikimų ramsčių, pagalbininkų, tvirto užnugario. Praeities trauka nuves pasmalsauti gimtinės, istorijos takais. Dažniau nei visada patirsi déjà vu būsenas.

Sėkmės dienos: 4, 9, 16, 21, 25, 29.
Įtampos dienos: 2, 7, 13, 18, 23, 27.

VĖŽYS

Kontaktų ir skubių reikalų margumyne pasikliauk nuojauta. Ji padės atskirti savo naudą nuo svetimos, išrūšiuoti didėjančius žmonių, dokumentų, mokyklos užduočių srautus į būtinus ir nebūtinus. Apsiginkluok naujausiomis ryšių technologijomis, įvaldyk parankesnes programas, kad bendravimo neribotų atstumas ir laukimas. Rugsėjis nepalankus tolimoms kelionėms, jos neigiamai atsilieps sveikatai, darbo sutartims. Atsargiau kelyje! Nepulk autoritetų, tėvų. Verčiau perimk viršesniųjų patirtį, mokykis iš lyderių, rodyk pagarbą ir lygiuokis į juos. Tada sulauksi netikėtų dovanų, ūgtels pajamos.

Sėkmės dienos: 3, 8, 12, 17, 22, 26, 30.
Įtampos dienos: 1, 5, 10, 14, 24, 28.

LIŪTAS

Ne visada tiems, kam sekasi meilėje, nesiseka su pinigais. Liūtėms, kurios turi deklaruotą gyvenamąją vietą, taip pat tvirtą tėvų, pagalbininkų palaikymą, pavyks paneigti šį seną mitą. Protingai elgdamasi, pasitelkdama žavesį, gausi daugybę meilės. Ir pajamas pasididinsi, norus išpildysi lygiai tiek, kad pamalonintum dovanėlėmis mylimuosius, o ypač numylėtąją save. Siekdama tobulesnio grožio rimtai susidomėsi sveika mityba, skaičiuosi kalorijas, ieškosi sveikesnių produktų. Tik nebus lengva pakeisti šaldytuvo turinį, jei gyveni ne viena. Chaotiški aplinkos apetitai ir skoniai vis stelbs mitybos pertvarkas.

Sėkmės dienos: 1, 5, 9, 15, 19, 24, 28.
Įtampos dienos: 3, 7, 13, 17, 22, 26, 30.

MERGELĖ

Saulės užtemimas Mergeles sureikšmins, išpopuliarins, padarys vietinių ar šeimyninių įvykių apkalbų centru. Suktis teks dešimteriopai greičiau, užimtumas mėnesio antroje pusėje patrigubės ,prisiimsi atsakomybę už šeimą, tėvus. Užtat užduotys, programos palengvės, bus atliekamos su grupe, joms atsiras daugiau laiko. Pasirūpink įvaizdžiu, atsikratyk senų sudėvėtų drabužių. Rudenį susidursi su nematoma konkurencija. Aplinkos fanatiško tikėjimo neįveiksi pašaipomis, patirtimi, išradingumu. Priešus lengvai paversi atsidavusiais sąjungininkais, jei rasite bendrų interesų ir laisvalaikio pomėgių.

Sėkmės dienos: 2, 8, 12, 18, 23, 27.
Įtampos dienos: 6, 10, 14, 21, 25, 29.

SVARSTYKLĖS

Žvaigždės pataria rugsėjį mažiau viešintis socialiniuose tinkluose. Vėliau bus keblu atsikratyti įkyruolių prielipų, medžiojančių tavo intymias akimirkas. Laikinas sąstingio periodas nebus vienišas ir liūdnas, jei tvarkingai atliksi pareigas, analizuosi praradimų ir išdavysčių priežastis, nuveiksi ką nors gero, neatlygintino bendram labui. Atrodys, kad visi, net geriausi draugai, pamiršo. Išties daug pažįstamų, bendramokslių ir kaimynų išvyks, visam laikui išnyks iš akiračio. Savityroje ar naršydama interneto platybėse atrasi užslėptus žinių lobynus ir žmones, iš kurių daug išmoksi.

Sėkmės dienos: 1, 5, 11, 15, 19, 24, 28.
Įtampos dienos: 3, 7, 13, 17, 22, 26, 30.

SKORPIONAS

Pagaliau! Rugsėjo antroje pusėje pasibaigia trejų metų įtampa, kai kasdienybės krūviai ir žiaurokos gyvenimo pamokos priminė išgyvenimo šou. Bent akimirką stabtelk, pasidžiauk: atlaikei išbandymus ir tapai išmintingesnė. Naujos nepaprastai įdomios draugystės, išskirtinių asmenybių dėmesys esmingai pakeis pasaulėžiūrą, pakreips planus kita linkme, nei įsivaizdavai. Veikla teiks malonumą, būsi geriausia, pasižymėsi darbe, vadyboje, sporte. Tėvų, artimųjų palaikymas skatins drąsiai praplėsti žinių, įgūdžių ribas. Stop kvaišalams ir slaptiems meilės nuotykiams! Dabar jie sužlugdytų atsivėrusias perspektyvas.

Sėkmės dienos: 3, 6, 11, 16, 21, 25, 29.
Įtampos dienos: 1, 4, 8, 13, 18, 23, 27, 31.

ŠAULYS

Per rugsėjo užtemimą galėsi savo kailiu patirti, kaip veikia Likimas. Atsiskleis, ar nusipelnei jo malonės, o gal pikto pabarimo? Greičiausiai jį įkūnys uniformuotas pareigūnas ar pašaipus mokyklos direktorius. Jų tiesa ir drausmės taisyklės prieštaraus laisvoms tavo rato pažiūroms. Tačiau teks paklusti, jei turi rimtų tikslų, planuoji siekti daugiau ir išsiplėšti iš gimtosios terpės, kurią seniai praaugai. Bent laikinai viešai nesmerk valdžios klaidų, mat šįsyk tėvų nuosavybės neužteks baudoms padengti. Meilės reikalai maloniai kaitins kraują ir aštrins protą, degsite bendroje kūrybinėje veikloje.

Sėkmės dienos: 1, 6, 11, 16, 21, 25, 29.
Įtampos dienos: 3, 8, 13, 18, 23, 27.

OŽIARAGIS

Įprastą tvarkaraštį nuolat sudrums nenumatytos, nekontroliuojamos aplinkybės. Būk lankstesnė, susidūrusi su kitoniškais, sunkiai suvokiamais papročiais, su atvykėliais ir keistuoliais. Jų nepalenksi savęs link, bet pavyks gražiai susitarti, prisiderinti. Aplinkiniai dažnokai egzaminuos, kritikuos ir net pašieps tavo žinias, kalbas, bendravimo manieras, interesus. Jei sieja bendri planai ir draugai – nuleisk negirdomis. Kitaip šaltakraujiškai apsigink per teismus. Rugsėjis žada dalykines keliones. Iš anksto pasiruošk maršrutus, mat yra rizika pasiklysti. Tėvai, artimieji nelabai galės iš toli padėti.

Sėkmės dienos: 2, 7, 12, 17, 22, 26, 30.
Įtampos dienos: 4, 9, 16, 19, 24, 28.

VANDENIS

Rizika – reta viešnia Vandenių kieme. Dė rugsėjo užtemimo rizikingų poelgių bus daugiau nei bet kada. Aplinkybės savaime vers imtis žūtbūtinių pertvarkų, laužyti nusistovėjusius gyvenimo rėmus, keisti ankstesnius planus, inicijuoti skyrybas ar net pyktis su draugais. Visa tai – dėl ateities. Nebūtinai asmeninės, greičiau dėl draugų, grupių, žmonijos ateities. Revoliucines permainų nuotaikas tegali numalšinti mamos ašaros, lėšų stygius ar nenoras prarasti patogias gyvenimo sąlygas. Galbūt mylimi mokytojai nurodys greitesnį kelią į laisvę. Būtinai tarkis su patyrusiais žinovais!

Sėkmės dienos: 1, 6, 10, 14, 20, 25, 29.
Įtampos dienos: 3, 8, 12, 18, 22, 27.

ŽUVYS

Perduok vėliavą ar vadybos gaires sąjungininkams, labiau patyrusiems konkurencinėse kovose, viešuosiuose ryšiuose. Neabejok – jie tikrai pajėgūs atlaikyti kritikos strėles, kurios iki kito rudens lėks į tavo pusę. Žinoma, liūdna, kai atvirai priešgyniauja ir tavo idealus neigia vadovai, sutuoktiniai, žymūs žmonės, kuriais besąlygiškai tikėjai. Pajutusi trintį su aplinka mieliau užsisklęstum ar šoktum įkvėpta lietuje. Tai būtų pralaimėjimas, idėjinė išdavystė. Rugsėjo pradžioje, kai dauguma planų strigs, atsipūsk, atsitrauk nuo reikalų. Mėnesio viduryje grįš jėgos ir kovinis azartas.

Sėkmės dienos: 3, 7, 13, 17, 23, 27, 30.
Įtampos dienos: 1, 5, 11, 15, 19, 25, 29.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis