RUGSĖJO prognozė pagal tavo gimimo datą

Parapsichologė Neringa Saladžė atskleidžia, kas tavęs lauks pirmąjį rudens mėnesį rugsėjį. Tau reikia tik šiek tiek pasukti galvelę ir pasiskaičiuoti.

RUGSĖJIS – išminties žinių ir mokslo laikas, bet neapsiribokime tik mokyklų mokiniais, nes jais mes esame visi – gyvenimo pamokos mus lydi nuolatos. Ir šio mėnesio pamoka yra pasinaudoti žiniomis ir informacija, kuri jus pasieks. Neskubinkite įvykių, nes tai, kas įvyks, bus įrodymas, kad viskas, kas vyksta turi savo tikslą ir savo prasmę bei įvyksta tinkamu laiku. Todėl norintys pakeisti savo situaciją, veikite - jūs sulaukėt savo laiko. Ir tai, ką turėsite, priklauso tik nuo to, ką esate nuveikę ir ką esate padarę praeityje. Kitaip sakant, derliaus metas.

Lankymasis šventose vietose suteiks ramybę, atsipalaidavimą ir palaimą. Skirkite laiko tylai, pasiklausykite ir išgirskite, kaip ji kalba.

Žemiau rasi prognozę pagal gimimo datą. Tarkime, esi gimusi 1991 07 24. Išskaidyk savo gimimo datą skaitmenimis ir tol atlikinėk sudėties veiksmą, kol gausi vienženklį skaičių. 1+9+9+1+0+7+2+4= 33 3+3=6 Taigi, tavo skaičius - 6. Dabar ieškok savo numeriu pažymėtos prognozės!

VIENAS – klaidžiojate savo minčių ir fantazijos pasaulyje, ir kyla tik vienas klausimas: kodėl taip kruopščiai tikite savo pačių sukurtu vaizdiniu, nors jis neatitinka realybės? Svajoti gerai, ir siekti savo svajų gerai, bet tos svajonės turėtų būti artimos realybei. Tad peržiūrėkite savo mintis ir realiai įvertinkite padėtį, neapgaudinėkite savęs, bandydami įtikinti tuo, ko nėra, nes apie tai ir suksis šis mėnesis. Pasirūpinkite savo sveikata, neapleiskite, neignoruokite net ir menkiausio skausmo, tai signalas, įspėjimas – nelaukite, kol pablogės.

DU – tai jūsų laikas ir imkite viską, kas jums priklauso, bet visų pirma nusiimkite naštą, kurią užsidėjote ne pagal jėgas, todėl pats metas permainoms - keisti darbą/ mokslų kryptį ir tie pokyčiai jums išeis į naudą. Tai, ką padarysite per šį mėnesį, turės įtakos ateinantiems penkiems mėnesiams. Todėl „griebkite jautį už ragų“ ir drąsiai eikite pirmyn.

TRYS – išbandymai tęsiasi, darbų daugėja ir tai lyg pasaka be pabaigos...bet ir tai gerai, nes tai eiškia, kad turite tobulėti, pamatyti, kiek daug dar galite. Visada nebus taip „sunku“, bet dabar esate reikalingi kitiems ir net labai. Todėl dabar svarbu susikaupti ir atlaikyti šį krūvį, kitaip gailėsitės, kad kažko nepadarėte arba, kad galėjote daugiau, bet negalvojote, kad viskas taip rimta, todėl atiduokite duoklę ir džiaukitės, kad galite tai daryti. Reikia daug negalvoti, bet jausti ir iš visos širdies eiti meilės keliu.

KETURI – užstrigote aklavietėje. Norite kuo geriau, bet rezultato nėra... ir vėl viskas nuo pradžių. Turite eiti netradiciniu, netipiniu, nežinomu jums keliu. Turite atsiriboti nuo bet kokios informacijos (nes ji bus pagražinta, iškraipyta ir taip toliau), kuri galėtų daryti įtaką jūsų veiksmams. Tiesiog reikia priimti vieną sprendimą ir jo laikytis. Būtina valdyti emocijas ir perdėtai jautriai nereaguoti, nes būtent jos neleis pamatyti realios situacijos.

PENKI- su kuo gi jūs kovosite, jei ne su savimi? Aplinkiniams tikrai bus neįdomus jūsų neapsisprendimas, todėl jei nenorite, kad susidarytų bloga nuomonės apie jus – niekam nieko nesakykite, nes nuvilnys tikrai labai „neskani“ banga. Beje, antroje mėnesio pusėje palanku išvykti į kelionę, kuri suteiks pasitikėjimo, ramybės ir naujų minčių, leis atsiriboti nuo visų.

ŠEŠI – investuokite į save, tai brangiausia, ką jūs turite ir viskas sugrįš su kaupu. Nėra palanku pirkti ar parduoti, nes permokėsite ar jums nesumokės tiek, kiek priklauso. Ir žinoma, nesikabinėkite prie antros pusės, bus progų, bet nutylėkite, nes kartais reikia supratingumo, o ne priekaištų. Atsiminkite, kai jums bus blogai - jūs norėsite tikrai ne priekaištų, o lazda turi du galus.

SEPTYNI – visi palauks. Sveikata didžiausias turtas ir kaip tik dabar geras laikas sveikatinimo, grožio procedūroms, pasirūpinkite savimi. Jei norėsis, bus galimybė patekti į meilės trikampį, atrodys, kad meilė liejasi per kraštus, bet tai bus daugiau trumpalaikis susižavėjimas. Ir tik nuo jūsų pasirinkimo priklausys, kiek tas nuotykis tęsis. Mėgaukitės.

AŠTUONI – laimės paukštės nepaleiskite iš rankų, ji nutups jums tiesiai į rankas. Skriskite kartu su ja ir išdrįskite eiti savo laimės keliu, mėgaukitės ta meile, kurią gaunate. Imkite viską, ką jums duos gyvenimas, nes antrą kartą gali ir nepasiūlyti.

DEVYNI – tikriausiai mėgaujates kančia, kad toliau leidžiate sau ją. Emocijas valdote jūs ir tik nuo jūsų priklauso, kokios jos yra. Gal įvykių ir negalite keisti, bet savo emociją - galite, todėl atmeskite savo nuotaiką ir pamatysite, kad viskas yra geriau nei jūs manėte. Nepasisekė, neišėjo – pradėkite nuo pradžių, juk ne viskas gali pavykti iš pirmo karto, bet jūsų stiprybė yra eiti iki galo, pasiekite savo tikslą ir taip sustiprinsiti save. Viskas kinta ir kai susitelksite į rezultatą, pamiršite savo emocijas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis