Savaitės horoskopas MERGINOMS

Smalsu, ką žvaigždės tau pranašauja savaitės dienoms? Jei esi ištikima PANELĖS skaitytoja, žinok, jog kiekvieną pirmadienį tavęs lauks savaitės horoskopas, kuris tau praneš, ko tikėtis ateinančią savaitę!

Avinas

Įtampa ir pervargimas po Avino ženklu gimusiems gali atsirūgti. Jūsų antroji pusė gali nevengti nepadorių pokštų. Kai judu pagaliau būsite kartu, jums gali norėtis tiesiog pasėdėti draugiškoje tyloje ir nieko per daug nesakyti. O štai jūsų antroji pusė po ne kokios dienos yra suirzusi ir ją dirgina net žodžiai ir gestai, kurie kitu atveju atrodytų labai malonūs. Galite jausti šiokią tokią įtampą. Antrosios pusės neturite? Taip ir toliau – mėgaukitės šios situacijos privalumais.

Jautis

Didžiąją laiko dalį Jaučiai praleis kažkur lakstydami. Gali tekti užgaišti ir tos aplinkybės nepaklus jūsų kontrolei. Galite pajusti tą seną jausmą, kaip kyla nepasitenkinimas. Tik žinokite, kad nėra jokio reikalo kautis su nematomu priešininku. Priimkite faktą, kad galite nepajėgti užbaigti visko, ką esate susiplanavę. Apdovanokite save ramiu vakaru.

Dvyniai

Dvyniai gali išeikvoti labai daug energijos meniniam projektui, kurio galimai net nemėgsta. Netgi gali būti, kad jį įpusėję nuspręsite apskritai iš jo pasitraukti. Tai gali labai nuliūdinti, nes sielositės dėl prarasto laiko ir pastangų. Tačiau taip nutinka visiems dideliems menininkams. Tiesiog nenusiminkite, eikite į priekį ir pradėkite viską iš naujo. Galbūt šį kartą užbaigsite viską iki galo ir taip, kaip norėsite. Nesitenkinkite vidutinybe, siekite aukso.

Vėžys

Šeimos nariai gali diskutuoti apie galimas atostogas, tačiau paaiškės, kad visi nori į skirtingas vietas! Gali kilti ginčai, kurie iš diskusijos atims bet kokį smagumą. Galbūt jums vertėtų mesti burtus?! Dar geresnis sprendimas – sudaryti visų idėjų sąrašą, visiems išdalinti po jo egzempliorių ir viską gerai apmąstyti. Po kelių dienų sugrįžkite prie atostogų temos ir diskusija bus gerokai ramesnė.

Liūtas

Po Liūto ženklu gimusiems gali atrodyti, kad daugybė žmonių ginčijasi dėl labai keistų dalykų. Paprastai girdite abi nesutariančias puses, tačiau dabar gali apskritai kilti abejonių, ar jūs bent kurios vienos pusės klausotės. Visi linkę iš musės daryti dramblį. Pasistenkite atsitraukti, atsiriboti ir net nebandykite imtis tarpininkavimo. Beje, jūsų juokas gali nuliūdinti aplinkinius!

Mergelė

Žmonės, su kuriais esate susiję, gali demonstruoti ūmų charakterį. Paprasčiausias susirinkimas gali baigtis dideliais nesutarimais. Mergelėms gali kilti noras visus išbarti, tačiau tai nėra tokia jau puiki idėja. Jūs kovos tikrai nesustabdysite, o visi jos dalyviai piktinsis viskuo, ką bedarytumėte. Geriausias sprendimas yra viską palikti. Šiaip ar tai, ta kova geruoju nesibaigs.

Svarstyklės

Dabar tvyranti energija gimusius po Svarstyklių ženklu gali tiesiog išsunkti. Jūsų užduotys gali reikalauti daugiau pastangų nei įprastai, ir dar neįpusėję jausite visišką išsekimą. Dabar ne metas kažką įrodinėti. Veikite pagal savo jėgas ir jums priimtinu tempu. Taip įveiksite greičiausiai net daugiau nei draskydamiesi. Nepersistenkite ir pakaks energijos ir poilsiui.

Skorpionas

Dabar iš Skorpionų pasąmonės gali pradėti skverbtis senos emocijos. Jūsų nervai gali atsidurti „ties riba“. Susiklosčius tam tikrai situacijai galite prarasti savitvardą. Sustokite ir pabandykite suprasti, kodėl ir kas jus liūdina. Pagalvokite, kas lenda iš praeities ir visa tai apleiskite. Netrukus nustebsite, kaip greitai grįžote į normalias vėžias. Pagaliau galėsite kažką užbaigti iki galo.

Šaulys

Šauliams gali tekti aplankyti draugą, kuris sveiksta po ligos ar gyja po sužeidimo. Tas žmogus gali būti kiek nuobodus ar susierzinęs, todėl turite būti pasirengę išklausyti nusivylimų kupiną pasakojimą. Jūsų draugui reikia užuojautos kupino klausytojo, tad nuoširdžiai klausykite. Vieną dieną galite panorėti, kad kažkas tą patį padarytų jums! Neprivalote sutikti su kiekvienu nusiskundimu, tačiau palaikyti – turite. Jūsų draugui reikia kompanijos, ne slaugymo.

Ožiaragis

Ožiaragiai gali neišvengti diskusijų prieštaringai vertinama tema, pavyzdžiui, politikos ar socialinių reikalų. Jums ši tema gali atrodyti labai įdomi, daug sužinosite, tačiau kai diskusiją pakeis ginčas, jausitės ne taip patogiai. Tą akimirką gali kilti noras apskritai pasitraukti. Esate pernelyg jautrus, todėl neverta nerimauti, kad tapsite storžievis.

Vandenis

Šiandien iš jūsų gali pareikalauti perversti krūvas popierių, mat teks rasti tam tikrą informaciją. Tai gali būti tikra nuobodybė, juolab kad bus labai sunku rasti tai, ko ieškote. Prieš pradėdami naują paieškų etapą, Vandeniai turėtų paimti pertrauką. Išeikite į gryną orą ir šiek tiek pasivaikščiokite. Kai sugrįšite, nebijokite paprašyti kitų žmonių pagalbos.

Žuvys

Po Žuvų ženklu gimusieji gali įsivelti į pokalbius su artimu draugu, tačiau netrukus kils abipusis susierzinimas. Netgi jūs, paprastai pasižymintys santūrumu ir lengvu būdu, galite pajusti norą atsikirsti aplinkiniams. Ore tiesiog tvyro įtampa, o nervai pernelyg įtempti. Kontroliuokite norą pratrūkti keiksmais, jei kažkas pasakys kažką įžeidžiančio ar šiaip nepagarbaus. Juk nenorite, kad šiandieninė įtampa paveiktų rytojų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis