3 tavo trūkumai: juos atskleidžia Zodiakas

Juk žinai, kad sunkoka įvertinti savo pačios trūkumus. Geriausiai tai mato aplinkiniai, tačiau tu ir pati gali įžvelgti juos, ypač žinodama savo Zodiako ženklą. Kokie yra tavo pagrindiniai 3 trūkumai?

Avinas. Esi per daug valdinga. Nemoki susitvardyti ir palaikyti liežuvio už dantų. Esi per daug kritiška kitų žmonių atžvilgiu - dažnai lepteli kažką, kas kitą žmogų gali įskaudinti.

Jautis. Kartais per daug į viską numoji ranka. Esi ganėtinai užmarši - neprisimeni, kur palikai daiktus, kokie tavęs laukia darbai, kada artimo draugo gimtadienis ir t. t. Nemoki išsedėti vienoje vietoje, esi gana nervinga.

Dvyniai. Tu visuomet lauki progos, tačiau nesi ta, kuri imasi veiksmų. Dažnai atidedi svarbius darbus - padarysiu rytoj, poryt ar kitą savaitę. Labai daug laiko sugaišti darydama darbus, kurie nėra vertingi.

Vėžys. Tavo rūpinimasis kitais kartais kenkia tau pačiai - nerandi laiko pailsėti, skirti laiko sau. Kartais esi per daug jautri prie aplinkinių, gali nesunkiai pulti į ašaras. Kartais galėtum pabūti griežtesne ir parodyti savo charakterį.

Liūtas. Manai, jog esi viršesnė už kitus, todėl jautresni už tave gali nukentėti dėl to. Kai esi santykiuose, dažnai nori viską kontroliuoti, seki kiekvieną vaikino žingsnį. Kartais pati nesuprasdama daug giriesi aplinkiniams.

Mergelė. Dažnai trokšti būti dėmesio centre, tai gali erzinti kitus. Kartais kritiškai žiūri pati į save, nors iš šalies atrodai pasitikinti savimi, viduje turi baimių. Esi ta, kuri mėgsta apkalbėti kitus, ir patikėk, gali būti, jog apie tai jau sklinda gandai.

Svarstyklės. Retkarčiais patingi atlikti svarbius, rimtus, darbus. Tau trūksta pasiryžimo - greitai užsidegi, tačiau gana greitai ir meti veiklas šalin. Turi nemažai talentų, tačiau jų neišvystai, nes nuolat randi priežasčių patinginiauti.

Skorpionas. Nori būti visose srityse geriausia, tačiau dėl tokio dalyko kenti pati sau. Kartais per daug į viską žiūri rimtai, nemokėdama pasijuokti pati iš savęs. Norėtum palavinti kokį nors savo gebėjimą, tačiau neatrandi laiko, nors jei labai nori - viskas yra įgyvendinama.

Šaulys. Esi kūrybinga, tačiau savo prigimtį bandai slėpti po kaukėmis. Kartais žmoniems atrodai paslaptinga ir uždara. Kai supyksti, žaizdas laižaisi labai ilgai, taip kenkdama ne tik pati sau, bet ir žmogui, su kuriuo susipykai.

Ožiaragis. Nemoki būti kantri, dažnai pyksti ant žmonių, kurie viską daro lėčiau. Mėgsti būti tarp žmonių, tačiau kartais juos pertraukinėji, nes esi gana plepi. Draugaujant su vaikinu dažnai juo nepasitiki, taip gadindama santykius nepagrįstomis abejonėmis.

Vandenis. Negali rasti laiko sau, nes nuolat esi užimta, o tai gali vesti prie pervargimo. Turi labai tvirtas vertybes, tačiau kartais jos pakiša kojas, nes negali suprasti kitų žmonių. Save myli, tačiau viduje slepi kompleksus, kuriuos maskuoji išoriniais dalykais.

Žuvys. Esi tikra užmarštuolė ir linkusi vėluoti, tikrai nesi punktuali. Be to, kartais vengti atsakomybės - ypač, kai reikia padėti vyresniems už tave. Kartais tau atrodo, jog visi aplink tave turi šokinėti, tačiau privalai būti šiek tiek savarankiškesnė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis