Serialas, nuo kurio negalėsi atsiplėšti: pasakys Tavo Zodiakas

Zodiako ženklas atskleidžia ne vien tavo asmenines savybes ar tai, kaip seksis ateityje. Jis gali tau puikiai patarti! Ką veiksi šiandien vakare? Spėjame, jog žiūrėsi naują serialą! Kokį, sužinosi paskaičiusi savo Zodiako aprašymą.

Avinas. Avino ženklo atstovėms garantuotai patiks „Pagrindinis įkaltis“ (Body of Proof). Šio ženklo atstovėms patinka dominuoti, todėl pagrindinės herojės nuotykiuose jos pamatys dalelę savęs.

Jautis. Jaučio ženklo atstovėms patinka veiksmas. Jos - ne mergaitiškų serialų gerbėjos, nors atsipalaidavimui žiūri ir tokius. Vis dėlto jos dievina tai, kas susiję su įvairiais nusikaltimais. O dar jei jie yra aiškinami... Negalėsi nustoti žiūrėti „Melo teorijos“ (Lie To Me).

Dvyniai. Dvynio ženklo atstovėms patinka serialai, kurie priverčia pasukti galvą. Todėl garantuotai negalėsi atsiraukti nuo „Sukeistų gyvenimų“ (Switched At Birth).

Vėžys. Vėžio ženklo atstovės baisybių nemėgsta. Tačiau ir animacinių filmukų gerbėjos nėra. Tobuliausias variantas joms - rafinuotas siaubas. Pamėgink „Jaunąjį vilką“ (Teen Wolf ). Daug gražių žmonių ir garantuotos įdomybės.

Liūtas. Liūtams patinka nestandartiniai serialai. O labiausiai jos dievina serialus, kuriuose rodomas maištas ir prieštaravimai. Todėl „Begėdis“ (Shameless) jas įtrauks taip, jog jos negalės atsitraukti.

Mergelė. Mergelės nebūtų mergelės, jei jų neviliotų mergaitiški ir linksmi filmai. Mes tau siūlome tau pažiūrėti „Liežuvautojos” ir „Sekso ir miesto” jaunesniąją sesutę - serialą „Jaunesnė“ (Younger).

Svarstyklės. Svarstyklėms patinka serialai, kuriuose pinasi įvairūs žanrai. Visai geras pasirinkimas tau serialas „Oranžinė - tai nauja juoda“ (Orange Is The New Black). Moterų kalėjimo gyvenimą fiksuojančiame seriale bus ir juoko, ir ašarų.

Skorpionas. Skorpionės - rafinuotų serialų gerbėjos. Garantuotai stebėjo „Nusivylusias namų šeimininkes“, todėl dabar metas „Apsukrioms kambarinėms“. Ne tik sukels šypseną, bet ir privers pagalvoti.

Šaulys. Šaulio ženklo atstovėms patinka originalūs serialai. Siūlome pameginti „Likusiuosius“ (The Letfovers), kuris užburs paslaptingumu ir įdomiais įvykiais.

Ožiaragis. Ožiaragėms patinka mistika ir magija, jos domisi Zodiako ženklais. Mistiškas serialas „Senų senovėje“ (Once Upon A Time) jas tiesiog užurbs.

Vandenis. Vandenės yra tos, kurioms patinka siaubo tematika. Regis, vienas įdomiausių šiuolaikinių serialų siaubo tematika yra „Amerikietiška siaubo istorija“ (American Horror Story) - tiks puikiai, ypač artėjant Helovynui.

Žuvys. Žuvims patinka analizuoti, stebėti aplinką, todėl ir serialus jos žiūri tokius, kurie priverstų susimąstyti. Ko gero, vienas iš tinkamiausių joms serialų - „Baltoji karalienė“ (The White Queen). Žuvis įtrauks ne tik įspūdinga serialo aplinka, bet ir gudrus siužetas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis