Tavo Zodiakas atskleis, kaip tau geriausia lieknėti

Mes dietoms sakome griežtą ne, mat gražiai atrodyti ir jaustis sveikai galima ir nealinant savo kūno. Ypač gerai lieknėjimo metodus nusako tavo Zodiako ženklas. Be to, skirtingiems Zodiako ženklams būdingos ir skirtingos nuodėmės... kam tu negali atsispirti, pasakys tavo Zodiakas.

Avinas. Avinai linkę konkuruoti, todėl jei nori pagražinti figūrą, geriausia tau kartu su drauge ar draugu susitarti dėl bendrų tikslų. Tai tave įkvėps labiau stengtis. Avino ženklo atstovai dažnai pradeda keisti mitybos įpročius be jokių aiškių tikslų. Tai nėra geras ženklas, mat jei trokšti keisti savo maitinimosi įpročius, būtina gerai tuo pasidomėti. Avino ženklo atstovai dažnai tampa vegetarais net nesuvokdami, kokiais produktais reikėtų keisti mėsą. Nors šiaip avinai - tikri mėsėdžiai, todėl ir tu dažnai neatsisakai gardaus mėsainio. Nieko bloga, jei pasilepini juo kartais, tačiau verčiau rinkis sveikesnius patiekalus, dažniau gamink namuose, o kavinių maisto stenkis atsisakyti.

Jautis. Jaučiai yra tie, kurie mėgsta paskanauti gardžiu maistu. Visi dėlto reikėtų atminti, jog jei nori numesti svorio, tau būtina sumažinti porcijas. Jaučiams būtina atsisakyti saldumynų - šokolado, ledų bei guminukų, mat jie labiausiai didina jaučių svorį. Keisk saldumynus į džiovintus vaisius, riešutus. Žinoma, nepamiršk kartais save palepinti. Jaučiai - ne sporto žmonės. Nors lankyti šokius būtų visai naudinga. Tik reikia susirasti kompanioną, jog nebūtų liūdna!

Dvyniai. Dvyniai dažniausiai nėra dideli saldainių mėgėjai, tačiau jie dievina greitąjį maistą. Kaip žinia, toks maistas nėra nei labai sveikas, nei maistingas, todėl verčiau jo atsisakyk. Dvyniai dažnai skuba, todėl valgo paskubomis, gerai nekramtydami. Tai - dar vienas minusas. Kalbant apie sportą, dvyniams tinkamiausias yra vaikščiojimas. Kadangi dvyniai - mietso žmonės, per dieną jie suvaikšto nemažai, o tai taip pat degina kalorijas.

Vėžys. Vėžiai labiausiai iš visų Zodiako ženklų yra linkę į emocinį valgymą. Tai yra, užklupus neigiamoms emocijoms, vėžio ženklo atstovai dažnai persivalgo. To reikėtų vengti, nes taip organizmui yra sukeliamas papildomas stresas. Verčiau valgyk dažnai, bet mažomis porcijomis. Vėžiai mėgsta rymojimus ant sofos su įvairiais užkandžiais, o tai taip pat nėra pats geriausias variantas tavo figūrai. Keisk tokius kaloringus užkandžius sveikais - pavyzdžiui, bulvių traškučius pakeisk į morkų ar burokėlių traškučius.

Liūtas. Liūtai labiausiai dievina riebų maistą, o jis tikrai nėra pats sveikiausias. Pavyzdžiui, jei liūtas gaminasi salotas, tai būtinai į jas deda riebų, majonezinį padažą. Keisk riebius padažus į aliejų, gardink patiekalus ne druska, o žolelėmis. Liūtai - energingi žmonės, todėl savo energiją jie puikiai gali išeikvoti sporto salėje. Todėl nepagailėk pinigų sporto salės abonementui - juk valią tikrai turi!

Mergelė. Mergelėms netinka trumpalaikės dietos, mat jos labai greitai vėl grįžta prie senųjų mitybos įpročių. Vienintelė išeitis - keisti savo mitybą iš esmės. Tam prireiks nemažai valios ir pastangų, tačiau dėl rezultatų tikrai verta. Yra žinoma, jog mergelės tiesiog dievina gazuotus gėrimus, kurie neturi jokios naudos mūsų organizmui. Atsisakyk jų, verčiau gerk daugiau vandens. Sportuoti mergelės nėra linkusios, tačiau jos dažnai skuba, todėl taip lakstydamos sudegina kalorijas.

Svarstyklės. Svarstyklės dievina vaisius, o tai jau yra geras ženklas. Rinkis vaisius, kuriuose yra daugiausia organizmui naudingų vitaminų - bananus, obuolius, apelsinus. Tik nepiktnaudžiauk vaisiais vakare, mat juos geriau valgyti iš ryto. Svarstyklėms patinka gurmaniški patiekalai, jos neatsispiria sūriui ar alyvuogėms, todėl jų mitybos pernelyg keisti nereikia. Vis dėlto jei trokšti padailinti kūno formas, tau puikiai tiks lengvos mankštos. Nori kažko naujo? Išbandyk jogą - ji tau turėtų iš tiesų patikti.

Skorpionas. Skorpionai dažnai skubina įvykius, negali išlaukti rezultato. Tas pats ir su lieknėjimu - jie visko nori čia ir dabar. Deja, taip nebūna. Skorpionams reikia apsišarvuoti kantrybe. Geriausia išeitis skorpionams - sportas, mat riboti save, kalbant apie mitybą, jiems nėra lengva. Todėl vertėtų pasikonsultuoti su profesionaliu treneriu, kuris sudarytų tau tinkamą sporto programą. Skorpionai dažnai dievina sportą, po kurio jaučiasi išsunkti tarsi citrinos. Ar tai gerai? Jei tau sportas tampa savotiška iškrova, tuomet puiku. Kitu atveju savęs pernelyg nenuvargink.

Šaulys. Šaulio ženklo atstovams patinka iššūkiai, ypač tie, kurie yra susiję su dailesne išvaizda. Vis dėlto jiems kartais pritrūksta valios. Patarimas tau - nenorėk visko iš karto. Kilogramai per dieną nenukris, tam turi pasiryžti. Šaulio ženklo atstovams tinka ramesnės sporto šakos. Ko gero, tobuliausia sporto treniruotė - kalanetika, kuri ne tik dailina kūno linijas, bet ir suteikia ramybės, harmonijos pajautimą. Šauliai mėgsta tai, kas aštru, o tai nėra blogai, mat aštrus maistas degina kalorijas. Tik nereikėtų persistengti!

Ožiaragis. Ožiaragiai neblogi kulinarai, todėl dažnai gardžiais patiekalais lepina save ir savo artimuosius. Vis dėlto bendri pasisedėjimai su šeima ar draugais gali atnešti keletą nereikalingų kilogramų. Tai nereiškia, jog turi nustoti gaminti. Priešingai - gamink, valgyk, tačiau po vakarienės nepamiršk išeikvoti kalorijų. Eik pabėgioti, padaryk keletą preso pratimų, pašokinėk per šokdynę. Žodžiu, sudegink tai, kuo pasimėgavai.

Vandenis. Vandeniams patinka gerti vandenį, o tai labai sveika ir naudinga, ypač lieknėjant. Todėl nepamiršk gerti kuo daugiau vandens, valgyti daugiau daržovių ir vaisių. Vandeniai - atsakingos asmenybės, todėl jiems būtų visai pravartu susidaryti sporto grafikus ar vesti mitybos dienoraštį. Dažniau skaityk, kas parašyta ant etikečių. Tau reikėtų tik šiek tiek pasistengti, ir galėtum pasiekti šaunių rezultatų, mat esi savo tikslų nuoširdžiai besilaikanti asmenybė.

Žuvys. Žuvims lieknėjant tiesiog tobulu patiekalu yra garuose virtas maistas. Žuvys - prižiūrinčios savo kūną asmenybės, todėl sveikai maitintis joms nėra sudėtinga. Kur kas sunkiau žuvims sekasi su sportu. Sportuoti jos nemėgsta, o apsilankymas sporto salėje joms prilygsta tikrų tikriausiai kankynei. Kuo pakeisti sportą? Daugiau vaikščiok, šok, įsijungusi mėgstamą dainą, pamiršk liftą ir lipk laiptais. Jei gyvendama aštuntame aukšte kasdien užlipsi į jį, jau po savaitės pamatysi rezultatus. Juk tai prilygsta kone sporto treniruotei!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis