Zodiakas išduos, koks yra tavo ryšys su vaikinais

Tavo Zodiakas išduoda, kokie yra tavo santykiai su vaikinais - kaip jie žiūri į tave ir kaip tau derėtų su jais bendrauti. Smalsu?

Avinas. Avino ženklo atstovės vaikinus žavi savo tvirtumu, tikslo siekimu bei mokėjimu pakovoti už save. Vis dėlto avino ženklo merginos dažnai vaikinams kimba į atlapus, ginčijasi ir bando įrodyti teisybę. Tai vaikinus gali išvesti iš proto, todėl bendraudama su vaikinais stenkis būti ramesnė, ne taip smarkiai karščiuotis. Beje, tai tinka ne vien bendraujant su vaikinais, o kalbant apie komunikaciją apskritai.

Jautis. Jaučio ženklo atstovės bendraudamos su vaikinais dažnai būna gana nedrąsios bei tylios. Nors tuomet, kai bendrauja su savo draugėmis ar draugais, jos jaučiasi kur kas tvirčiau. Todėl tau bendraujant su vaikinais patariama būti ryžtingesnei, netylėti ir pareikšti savo nuomonę. Parodyta iniciatyva vaikinams iš karto paliks teigiamą įspūdį.

Dvyniai. Dvynio ženklo atstovės į vaikinus žiūri kaip į draugus, mat jos ir pačios yra kiek berniukiškos. Vis dėlto tai nereiškia, jog vaikinai į jas žiūri kaip į drauges. Priešingai, dažnai dvynės vaikinus traukia savo atsipalaidavimu, geru humoro jausmu bei optimizmu. Jei trokšti sužavėti vaikiną, tiesiog pasitelk savo humoro jausmą ir būk savimi. Tai vaikinams paliks didelį įspūdį!

Vėžys. Vėžio ženklo atstovėms, kaip bebūtų, sunkiai sekasi flirtuoti. Tačiau tai nereiškia, jog jos gauna mažai dėmesio ar nuolat skundžiasi jo trūkumu. Vaikinams patinka jų jautri, moteriška siela, todėl jie į vėžiukes dažnai žiūri kaip į ilgametes partneres. Vėžio ženklo atstovės dažnai pasižymi ilgai trunkančiomis draugystėmis, rimtais santykiais.

Liūtas. Liūto ženklo atstovėms būdingas aistringas bendravimas. Dažniausiai jos pačios pirmos parodo iniciatyvą, apkabina ar prisiliečia prie vaikino. Toks artimas bendravimas patinka kone visiems vaikinams. Vis dėlto liūtės kartais gali perlenkti lazdą bendraudamos su draugių vaikinais ar savo gerais draugais. Su visais vaikinais draugiškos liūtės gali labai nepatikti kitoms merginoms.

Mergelė. Mergelės tikrai nėra tos, kurių šalinasi vaikinai. Priešingai, vaikinus traukia švelnus mergelių būdas, mokėjimas mandagiai bendrauti, taktas. Mergelės su vaikinais yra linkusios elgtis tarsi damos. Jos elegantiškos, mandagios ir subtilios. Visgi toks gana oficialus bendravimas kai kuriems vaikinams gali pasirodyti gana šaltas. Todėl tau vertėtų bendrauti šilčiau ir bandyti bendrauti parodant daugiau tikrų jausmų.

Svarstyklės. Svarstyklėms būdingas neapsisprendimas, ypač bendraujant su vaikinais. Jos niekuomet nepasiūlo pirmos, kur, pavyzdžiui, būtų galima praleisti vakarą ar į kokią vietą nueiti pietų. Vaikinams patinka merginos, kurios pačios pirmos teikia pasiūlymus. Deja, svarstyklėms to trūksta.

Skorpionas. Skorpionėms derėtų kartais palaikyti liežuvį už dantų. Jos mėgsta apkalbėti, o tai gali vaikinams nepatikti. Kaip bebūtų, skorpionės tikrai nėra tos, kurios stengsis nutylėti, ką galvoja. Viena vertus, toks atvirumas traukia, tačiau kitą vertus, gali labai sutrikdyti vaikinus. Todėl kartais tyla - gera byla.

Šaulys. Šaulio ženklo atstovės labai mėgsta flirtą, tačiau dažnai persistengia. Joms būdinga retkarčiais apsijuokti prieš vaikinus, nors jos pačios to nepajunta. Todėl šaulėms patariama mokytis flirto meno ir bandyti flirtuoti neperžengiant ribų. Ir atsiminti, jog flirtas tikrai nėra vienintelis bendravimo su vaikinais būdas.

Ožiaragis. Ožiaragės dievina nuoširdų bendravimą, todėl jos nesupranta akivaizdaus flirto ženklų. Ir joms pačioms sunkoka flirtuoti, tačiau tai nereiškia, jog su vaikinais jos nemoka elgtis. Priešingai, joms būdingas bendravimas, kuris iš draugystės pereina į tikrą, nuoširdų ryšį.

Vandenis. Vandenės ne dažnai su vaikinais iš karto susibičiuliauja. Joms reikia nemažai laiko ir žmogaus pažinimo. Todėl būtina išskirti, jog dėl vandenių širdžių vaikinams teks gerokai pakovoti. Ir apsišarvuoti kantrybe. Tik žinok, jog net ir kantriausieji turi ribas. Jei visiškai užsiversi, vargu, ar koks nors vaikinas trokš visą gyvenimą tavęs siekti.

Žuvys. Žuvims būdingas kiek pasyvus bendravimas su vaikinais., todėl joms derėtų būti kiek aktyvesnėms. Pirmoms pakviesti į pasimatymą, paimti už rankos ar net pabučiuoti. Tai vaikinus labai nustebintų. Kita vertus, persistengti nereikėtų. Vaikinai greitai užduodžia, kuri mergina iš tiesų elgiasi natūraliai, o kuri apsimetinėja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis