Didysis šiltojo sezono meilės Zodiakas: mėgausies dėmesiu ar liksi vieniša?

Oficialiais tyrimais patvirtinta - net 65 proc. romantiškų draugysčių užsimezga šiltuoju periodu! Ne veltui pavasarį ir vasarą daug labiau šalia savęs norisi turėti žmogų, su kuriuo būtų gera visomis prasmėmis. Kas tavęs laukia šį šiltąjį sezoną meilės srityje?

AVINAS

Avinams galima pavydėti: romantika ir meilė lydės juos visą šiltąjį sezoną. Jausiesi mylima, mėgstama ir sulauksi nemažai dėmesio iš priešingos lyties atstovų. Nuo gegužės 21 d. iki rugpjūčio 19 d. tavo gyvenime tiesiog kunkuliuos aistros, atrodys, kad kiekviena nauja pažintis – lemtinga. Tačiau atsargiai, nes jausmai bus tokie stiprūs, kad net ir vaikinus turinčios Avinės gali lengvai pasiduoti aistrai ir norui „sukti į kairę“... Šiuo metu pradėti santykiai bus dramatiški, kvapą gniaužiantys, tačiau jiems pasibaigus tavo širdyje liks tiktai griuvėsiai. Todėl jei tik sugebėsi, tas kelias savaites venk bet kokių pagundų.

Lemiamas laikas – birželio 6-liepos 18 ir rugpjūčio 11 d. Šiuo metu bus itin svarbu skirti visą savo dėmesį santykiams, o ypač naujų puoselėjimui ar senų stiprinimui. Patikėkite, jei jūsų pora įveiks šį periodą, jums tiesiog lemta likti dviese!

Didžiausia klaida, kurią gali padaryti šiltuoju sezonu – rimtų santykių atsisakymas dėl trumpalaikės aistros. Atrodys, kad tau tiesiog išaugo sparnai, tačiau atmink, kad pažvelgus realybei į akis iš jų teliks pelenai.

JAUTIS

Jaučiai, ruoškitės: jūsų gyvenimas versis aukštyn kojomis! Vienišės Jautukės, kurios labiau už viską trokšta meilės, turėtų būti itin budrios gegužės 4-12 dienomis, būtent tuomet jūsų laukia šansas sutikti dėmesio vertą vaikiną. Tik neišsigąskit: nauji santykiai rutuliosis taip sparčiai, kad po mėnesio galite ne tik kartu apsigyventi, bet ir susižadėti! Ir nesvarbu, ką sakys vyresni giminaičiai, šiuose santykiuose spausti stabdžio pedalo neverta: pasitikėk savo širdies balsu, šįkart jis – visiškai teisus. Jeigu norisi stačia galva nerti į meilę, taip ir daryk!

O tos, kurios vaikinus turite, nenusiminkite: tomis pačiomis gegužės dienomis jūsų laukia santykių pagyvėjimas, galbūt vaikinas nustebins netikėta dovana, kelionės bilietais ar kitokiomis staigmenomis.

Svarstančioms apie skyrybas derėtų palaukti iki liepos, būtent tą mėnesį išsiskyrimas bus mažiausiai skausmingas ir vienatvė veiks raminančiai, o ne gąsdins.

Jeigu gegužę nepavyks susirasti vaikino, nauja romantikos banga lauks birželio 26 - liepos 16. Galbūt tavo širdį užkariaus koks nors nepažįstamasis?...

DVYNIAI

Nenorime nuvilti, tačiau meilės frontas Dvyniams nieko įspūdingo nežada. Vertėtų nusiteikti išbandymų ir pokyčių metui, kai teks nutraukti jau seniai varginančius santykius, net jei tai kainuos ne vieną naktį ašarų ir skausmingų pokalbių.

Tačiau gyvenimas taps linksmesnis, kai tik atsikratysi viso nereikalingo „bagažo“. Birželio 15-rugpjūčio 18 bus metas, kai pagaliau pajusi dvasios ramybę bei troškimą atrasti ar sutikti ką nors, kas pakeistų tavo gyvenimą. Jeigu išlaikysi pozityvumą, tavo gyvenime įvyks taip ilgai trokštos permainos, tačiau turi suspėti jas surasti iki rudens, nes kartu su pasibaigusia vasara pasibaigs ir tavo pasiryžimas gyventi laimingesnį gyvenimą.

Jokiu būdu į savo gyvenimą neįsileisk senų mylimųjų tarp rugpjūčio 9 ir to paties mėnesio 31 dienos, tai nieko gero neatneš. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodys, kad jis pasikeitė, kad jam tikrai rūpi, tai – tik romantiška migla...

Planuojančioms vedybas derėtų susimąstyti, nes šie metai skirti ne naujoms pradžioms, o... pabaigoms.

VĖŽYS

Meilė Vėžiams bus lyg pasivažinėjimas amerikietiškais kalneliais: kai jau atrodys, kad tavo gyvenimas – tiesiog pasaka, neužmiršk, kad tuoj staigiai leisiesi žemyn.

Vienišės, būkite atidžios gegužės 1-24 dienomis, taip pat meilės šansas jūsų laukia liepos 15 - rugpjūčio 13 dienomis. Būtent šiuo metu užmegztos pažintys, tikėtina, pavirs ilgalaikiais tvirtais santykiais.

Senos meilės norės sugrįžti į tavo širdį pačiame vasaros įkarštyje, nuo liepos 25 dienos iki pat rugsėjo 6-osios. Nebijok senų jausmų, tikėtina, kad jie nutrūko be reikalų, suteik jiems antrą šansą!

Tvirtais santykiais besidžiaugiančios turėtų būti atidesnės nuo liepos pabaigos: bus pavojus susipykti ar net išsiskirti!

LIŪTAS

Liūtų laukia toli gražu ne nuobodus šiltasis sezonas. Bus visko: ir atradimų, ir nusivylimo, tačiau meilės tikrai netrūks.

Ypač sėkminga pirmoji metų pusė, atrodys, kad gerbėjai tave atrado iš naujo, į gyvenimą sugrįš net tie, apie kurios nedrįstum nė pasvajoti! Tačiau tokia sėkmė santykiuose kels grėsmę tiems, kurie džiaugiasi tvirta draugyste. Netikėtas priešingos lyties dėmesys pasės ne vieną abejonę net ir ištikimiausių Liūčių galvose. Pradėsi svarstyti, ar tikrai tas, su kuriuo esi ilgą laiką, yra tavęs vertas?

Nors iš šalies tokia situacija atrodo kupina sumaišties, slapčia džiaugsiesi gerbėjų dėmesiu, galimais meilės trikampiais ir tiesiog dramatiškomis situacijomis. Neslėpk, juk dievini, kai dėl tavo dėmesio kovoja!

Liūtės, gimusios rugpjūčio 4-10 dienomis, turės galimybę pradėti rimtus santykius. Tai nutiks netikėtai, atrodys, kad vieną dieną buvai vieniša, o kitą jau vos ne sužadėtuves planuoji. Tačiau neabejok, šis ryšys bus tvirtas ir paremtas meile, o ne aklu susižavėjimu. Didžiausia tikimybė sutikti rimtą vaikiną – birželio 6-liepos 18 dienomis, todėl per atostogas nepraleisk savo šanso!

MERGELĖ

Mergelės, metas surimtėti. Užteks blaškyti desperatiškai ieškant to vienintelio, nes kai tik nurimsite, jis pats ateis. Nereikės ilgai laukti: didžioji meilė aplankys jus jau kitą mėnesį! Ypač pasiseks toms Mergelėms, gimusioms rugsėjo 5-8 dienomis, jų gyvenimas dėl meilės versis aukštyn kojomis.

Vienišėms neverta nusigręžti nuo į jų gyvenimą bandančių sugrįžti buvusių mylimųjų. Jei jie į širdies duris nuspręs pasibelsti liepos 9- rugpjūčio 8 dienomis, jų ketinimai yra rimti ir tikrai verta atgaivinti senus jausmus, nes šįkart jausiesi mylima, tavimi rūpinsis.

Trokštantiems nerūpestingų santykių vertėtų būti atidesniems rugpjūčio 5-19 dienomis, būtent tuomet didžiausia tikimybė sutikti tą, kuris į gyvenimą atneš naujų vėjų, tiesa, atminkite, kad ši draugystė, nors ir jausminga, tačiau, greičiausiai, laikina.

Įsipareigojusioms Mergelės liepa bus lemtinga: tikėtina, kad laukia didelės džiugios permainos. Tai gali būti sužadėtuvės, vestuvės, gyvenimas kartu arba net vaikelis!

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės, jums šiltasis sezonas bus problemų sprendimų ir atsakymų ieškojimo metas. Abejonės kamuos tiek vienišes, tiek nebe pirmąją draugystės sukaktį švenčiančias Svarstyklių ženklo atstoves. Jau šiltojo sezono pradžioje imsi rimčiau galvoti apie savo asmeninį gyvenimą, svarstysi, ar tikrai esi juo patenkinta, ir ką galėtum vardan laimės pakeisti.

Pajusi, kad vis dažniau galvoji apie savo, o ne aplinkinių gerovę. Todėl klausyk širdies balso, kad ir ką jis besakytų.

Jeigu į savęs paieškas giliai nepanirsi, jau birželį, tiksliau iki 27 šio mėnesio dienos, sutiksi dėmesio vertą vaikiną. Kaip žinoti, ar naujai sutiktas vaikinas ir bus tas, su kuriuo pradėsi rimtą draugystę, o ne tik kelių nevykusių pasimatymų ciklą? Ar tai jis, pajusi iškart, nes būtent šis vaikinas padės tau pajusti pasitikėjimo savimi jausmą, atrodys, kad šalia jo gali viską! Taip pat nežiopsok ir liepos 21-rugpjūčio 17 dienomis, jeigu metų pradžioje šansą princą sutikti pražiopsojai, nauja viltis meilei įsižiebs.

SKORPIONAS

Meilės kupinų akimirkų Skorpionams tikrai netrūks. Tačiau vertėtų nusiteikti daugybei malonių pažinčių ir aklai nesitikėti, kad kiekviena jų pavirs į rimtą draugystę. Tiesa, rimtai meilei vilties yra, tačiau labiau tikėtina, kad tai bus ne naujas žmogus tavo gyvenime, o kažkada labai mylėtas, bet dabar šiek tiek nutolęs vaikinas.

Palankiausias meilei laikas – birželio 13- liepos 20 dienos. Pastebėsi, kad naujos pažintys auga vos ne šviesos greičiu: gatvėje sutiktas vaikinas pakvies kavos, kitą dieną jis netikėtai suras tave vaikštinėjančią parke, o trečią dieną, tikėtina, susipažinsi su jo tėvais. Nebijok tokios draugystės pradžios, žiemą turėtum vadovautis taisykle „kuo keisčiau, tuo geriau!“.

Jeigu pažintis prasidės, pasistenk jos nesugriauti iki rugpjūčio 18 dienos. Būtent nuo šios dienos iki pat rugsėjo 12 nauji santykiai ims skleistis, tvirtėti, tačiau turi būti kantri ir iš vaikino daug nereikalauti, leisk jam priprasti prie naujo statuso.

Dar vienas šansas meilei – šiltojo sezono pabaiga. Todėl nenusimink, net jei visą šį laikotarpį nerasi to vienintelio.

ŠAULYS

Nors daugeliui Šaulių meilės fronte nepavyks „sumedžioti“ dėmesio vertų vaikinų, tačiau tai nereiškia, kad visiems metams turėtumėte užsidaryti namuose ir liūdėti.

Didžiausios permainos laukia vaikinus jau turinčių Šaulių. Tos, kurios gimusios gruodžio 6-13 dienomis, priims lemtingą sprendimą. Jos nesudvejos net ir nutraukdamos ilgametę draugystę, nes šiltasis sezonas - metas, kai „atsivers akys“ ir nebebus būtinybės tęsti įgrisusius santykius.

Gruodžio 5-11 gimusios Šaulės pasižymi pozityvumu, būtent jis ir padės ieškant antrosios pusės, nesvarbu, kad ir koks stiprus beviltiškumo jausmas beapimtų.

Vienišėms palankiausia naujoms pažintims šansą duoti liepos 21- rugpjūčio 30 dienomis, būtent tuomet ir lauks geriausia proga pradėti nuotykių pilną draugystę. Nenustebkite, ši pažintis gali trenkti it perkūnas iš giedro dangaus!

Kitas laikas, palankus naujiems santykiams, bus birželio 12- liepos dienomis, ypač toms, kurios mėgsta aktyvų gyvenimo būdą, laisvalaikį leidžia sporto klube arba gamtoje.

OŽIARAGIS

Ožiaragės, pasiruoškite malonių išbandymų metui, jų netrūks! Ir ilgai laukti neteks: balandžio 18-gegužės 12 dienomis bet kurią akimirką būk pasirengusi sutikti tą, dėl kurio pamesi galvą. Nebijok savo jausmų, kad ir kokie audringi jie bebūtų.

Gegužės 8-birželio 5 dienomis net ir antrąsias puses turinčios Ožiaragės pradės ilgėtis romantiškų poelgių, o tai gali tapti ir rimtų kivirčų priežastimi. Pradėsite reikalauti iš mylimųjų ypatingo dėmesio ir jums bus visiškai nesvarbu, ar šiuo metu jo gyvenimas kupinas problemų ir toli gražu ne romantiškos iškylos jo galvoje. Tačiau jei sugebėsite ramiai ištverti šį periodą, jūsų ryšys tik sutvirtės. Vienišėms – priešingai: šis metas itin palankus pradėti naujas pažintis, leistis į romantiškus nuotykius.

Vasaros viduryje vienišės ims pastebėti, kad jų gyvenime trūksta aistros, vaikinai neberodo tiek dėmesio, kiek rodė anksčiau, todėl paveiktos nusivylimo jos gali elgtis desperatiškai ir net siekti nuvilioti draugės vaikiną. Vertėtų susilaikyti nuo neapgalvotų sprendimų, nes jų pasekmės paliks ne kokius rezultatus.

VANDENIS

Meilė, tvirti santykiai, sužadėtuvės ar vestuvės – būtent šių dalykų Vandenės tikisi iš šiltojo sezono. Šansą kuriam nors iš šių dalykų (o gal net ir visiems!) pasiekti turėsite iki pat rugpjūčio vidurio, todėl nesnauskite ir duokite sau progą užmegzti naują pažintį.

Jau birželio 21- liepos 20 dienomis atrodys, kad esi viena populiariausių merginų mieste. Skambučiai, žinutės, kvietimai į vakarėlius – tereiks tik išsirinkti. Kadangi išsiskirsi iš minios, tikrai neliksi nepastebėta. Tačiau būk atsargi, nesusidėk su pirmu pasitaikiusiu!

Pasiruošk romantiškų pasimatymų maratonui rugpjūčio 12- rugpjūčio 17 dienomis, nes naujai sutikti vaikinai tiesiog netvers savame kailyje norėdami tave sužavėti.

O štai nuo rugsėjo 6 dienos būk itin atidi: iki pat Naujųjų metų sutiksi ne vieną, kuris sieks tavo dėmesio, bet tik dėl naudos, o ne vedinas kilnių jausmų. Nepasiduok vilionėms, o svarbiausia – nesugriauk savo santykių dėl vienadienės aistros.

ŽUVYS

Net ir labiausiai meile nusivylusioms Žuvelėms atėjo metas pralinksmėti.

Nors esi iš prigimties emocionali ir vos ne kasdien susižavi vis nauju vaikinu, šansą dovanoti savo meilę dėmesio vertam vaikinui turėsi gegužės 8-birželio 6 dienomis. Būsi laiminga, nusiteikusi romantiškai, gali būti, kad visos tavo mintys priklausys tiktai susižavėjimo objektui. Žinoma, juk tu – Žuvis: jei jau myli, tai iš visos širdies!

Liepos 25-rugpjūčio 1 dienomis tikrink savo pašto dėžutę, nes ten tikriausiai lauks laiškas iš seniai užmiršto buvusio mylimojo. Didelė tikimybė, kad jo pastangos privers tave dar kartą pagalvoti ir ryžtis santykius atnaujinti.

Turime gerų žinių: nuo rugpjūčio vidurio iki pat Naujųjų metų bus tavo žydėjimo metas. Jausiesi graži, būsi populiari ir mėgiama, daugybė žmonių norės laiką leisti būtent su savimi. Naudokis šia sėkme protingai, nebūk godi!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis