Zodiakas: 2016 meilės fronte tavęs laukia...

Turbūt visoms smalsu sužinoti, kokie bus ateinantys 2016 metai. O labiausiai merginas domina, kas gi naujo laukia meilės ir jausmų fronte. Todėl ieškok savo Zodiako ženklo ir paskaityk, kas tau prognozuojama.

Avinas. Avino ženklo atstoves kitais metais lydės sėkmė, ypač meilės fronte. Gali būti, jog užkariausi vaikino, kuris seniai tau yra kritęs į akį, širdį. Jausiesi užtikrinta ir saugi, todėl labai savimi pasitikėsi. Tą pasitikėjimą jaus ir vaikinai, todėl prie tavęs lips kaip musės prie medaus. Tik nepavirsk ledo karaliene, nors tam visos sąlygos bus. Išlaikyk paprastumą bei būk atvira, bendraudama su vaikinais.

Jautis. Jei jau turi vaikiną, ateinantys metai tau bus išskirtiniai, mat su vaikinu išvyksite į kokią nors kelionę. Išvykoje jūs suartėsite ir dar labiau įvertinsite savo draugystę. Jei vaikino neturi, tikėtina, tavęs laukia keletas smagių romanų, tačiau... nieko itin rimto. Pasiruošk tam, jog vaikinai rimtai į santykius nežiūrės. Tavo meilės fronte pasirodys kažkas, kam tu labai patiksi, tačiau tau jis bus tik geras draugas.

Dvyniai. Privalėsi veikti pati - vaikinai dažniausiai vis maišysis po tavo kojomis, tačiau bus nedrąsūs ir kuklūs. Todėl jei pati pirma neparodysi iniciatyvos, nieko gero nelauk. Kitais metais tau prireiks nemažai pastangų, jog atkreiptum savo simpatijos dėmesį. Tačiau žvaigždės žada, jog tau turėtų sektis. Tik netingėk labiau pasipuošti ir atkreipti į save dėmesį.

Vėžys. Vėžio ženklo atstoves kitais metais domins vidinis žmogaus pasaulis, jos taps rimtesnės ir atsakingesnės. Todėl į gražuoliukus jos nė nesižvalgys. Gali būti, jog jų vaikinų taps artimas draugas. Svarbiausia vėžio ženklo atstovėms bus rasti artimą ryšį su vaikinu, pasitikėti juo ir daug kalbėtis. Todėl ir patartina ieškoti to, kuris pirmiausia gali būti geras draugas.

Liūtas. Liūto ženklo atstovės, deja, ateinančiais metais paženklintos nusivylimais. Gali būti, jog kažkokio vaikino labai intensyviai sieksi, tačiau jis negalės tau atsakyti tuo pačiu. Tavo fronte vis pasirodys koks nors žavus vaikinas, tačiau jis pasirodys nesukalbamas ar tiesiog šaltas. Jei turi vaikiną, galimi kivirčai. Tačiau metų gale tau prognozuojama ypatinga sėkmė - gali būti, jog po ilgo laiko tarpo tapsi labai laiminga.

Mergelė. Mergelių meilės frontas šviečiasi kiek tuštokas. Gali būti, jog pati daugiau dėmesio skirsi ne santykiams ar flirtui, bet mokslams ar darbui. Todėl ir laiko pagalvoti apie mylimą žmogų bus labai mažai. Kitą vertus, žvaigždės tau žada smagų flirtą su tavo bendramoksliu ar kolega. Tik būk atsargi... vėliau šis bendravimas gali peraugti į pykčius.

Svarstyklės. Svarstyklės nauju sezonu kiek kuklinsis, bendraudamos su vaikinais. Kas žino, galbūt tai skaudi svarstyklių meilės praeitis? Kaip bebūtų, vaikinai irgi tai jaus, todėl kiek drovėsis prieiti prie svarstyklių. Žvaigždės žada: meilės frone galimos naujovės tik tuomet, kai pati imsiesi iniciatyvos. Todėl pajautusi, jog tai tavo žmogus, nelauk. Nežinia, kas gali nugvelbti tavo simpatiją tau iš po nosies.

Skorpionas. Skorpionės nauju sezonu nustebs ir pačios - taps labai meilios ir jautrios. Gali būti, jog tam darys įtaką tikri, nesuvaidinti jų jausmai. Skorpionių meilės fronte galima labai artima draugystė su vienu iš senokai pažįstamų draugų. Be to, skorpionės pajaus, jog lakstyti paskui vaikinus - ne joms. Jos supras, jog daug geriau atsiduoti mėgiamai veiklai ir draugams nei bandyti užkariauti kiekvieno patikusio vaikino širdį.

Šaulys. Šaulio ženklo atstoves įkvėps jausmai bei meilė. Jei jau turi vaikiną, jis tave paskatins daryti tokius dalykus, kokių niekuomet net negalvojai daryti. O jei vaikino neturi, tikėtina, jog jį atrasi labai artimoje tau aplinkoje. Todėl žvalgykis ne į tolius. Tavo simpatija gali būti visai šalia, tik tu to dar nežinai.

Ožiaragis. Ožiaragėms nauji metai bus kupini linksmybių, todėl tikėtina, jog smagiai leidžiant laiką galima nauja pažintis. Jei šiuo metu esi ilgalaikiuose santykiuose, patartina būti kiek atsargiai. Žvaigždės sako, jog tavoji simpatija gali jausti kažką kitai merginai. Pasistenk su vaikinais daugiau kalbėtis, suprasti, ko jie nori, kam skiria daugiausiai dėmesio. Pokalbis - tavo naujų metų varikliukas, kuris paskatins geresniems santykiams.

Vandenis. Vandeniukėms puikiai seksis laviruoti vaikinų pasaulyje, mat jos naujaisiais metais bus tikros flirtuotojos. Nežinia, kas jas paskatins tokiam flirtui, tačiau stebėsis net jos pačios. Jos drąsiai lies, bučiuos ir bandys užkariauti dėmesį. Tik būk atsargi: toks tavo elgesys gali nepatikti... tavo draugėms. Tau spręst - rinktis vaikinų dėmesį ar draugių ištikimybę.

Žuvys. Žuvys plaukios vandenyne, pilname auksinių žuvelių. Vieną dieną jas kalbins autobuse, kitą dieną parašys sena simpatija, o trečią dieną jos netyčia atsitrenks į savo svajonių vaikiną. Skamba kaip pasaka? Bet joms iš tiesų seksis. Tereikia pasitelkti savo žavesį ir nepamiršti šiek tiek mergaitiškų gudrybių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis