Didžioji 2016 metų prognozė visiems Zodiako ženklams: kam seksis labiausiai?

Greitai bėga paskutinės šių metų dienos... Tiek daug įvyko, tiek daug patirta! Su nekantrumu laukiame ir kitų metų, todėl labai smalsu, kokia yra didžioji prognozė pagal Zodiaką - kas mums nulemta, ko tikėtis?

AVINAS. Avino ženklo atstovėms šie metai prognozuojami kaip niekad aktyvūs. Veiksmo bus kupinas ne tik asmeninis, bet ir profesinis, mokslinis gyvenimas. Jei mokaisi mokykloje ar univeristete, rinksi puikius balus. Iš tiesų stengsiesi dėl savo ateities. Tau labai rūpės, kaip atrodai prieš kitus žmones, todėl formuosi tinkamą savo įvaizdį ir stengsies dėl savo išvaizdos.

JAUTIS. Jautės šiais metais daug juoksis. Iš tiesų, pokštų, linksmų nutikimų ir pašėlusių nuotykių joms netrūks. Visgi tai gali pakurstyti audras jaučių vidiniame gyvenime. Vieną dieną jos trykš energija, o kitą dieną be reikalo nervinsis, bus piktos. Toks nuotaikų šokčiojimas jautes nuvargins, todėl po pusmečio joms prognozuojamas vadinamasis perdegimas. Patarimas: tikslingai planuok laiką, ilsėkis ir rask laiko buvimui su šeima.

DVYNIAI. Kaip pasiklosti, taip išmiegosi - būtent šiuo posakiu galima nusakyti ateinančius dvynių metus. Tu pati būsi savo likimo kalvė ir tik tu geriausiai žinosi, kaip tau elgtis. Todėl neprarask budrumo ir šalto proto - Zodiakas tau pataria nepasiduoti jausmams. Būk atsakingesnė, rimčiau reaguok į situacijas. Žinome, jog daug ką mėgsti nuleisti juokais, tačiau kartais rimtumas tiesiog būtinas.

VĖŽYS. Vėžiukės - iš prigimties ramios merginos, tačiau šiais metais jos taps tikros kovotojos. Taip nutiks todėl, nes aplinkybės jas privers kovoti už savo įsitikinimus. Kai kurie draugai gali tapti priešiški, o meilės fronte galimi juodi debesys. Neleisk kitiems tau įrodinėti savo tiesų ir būtinai sakyk, jei tau yra kažkas nepriimtina ar nepatinka tai, ką kiti tau nori primesti. Būk savarankiškesnė ir nesistenk lygiuotis į kitus.

LIŪTAS. Liūto ženklo atstovių laukia malonios pažintys. Visko gali būti, jog jos užsimegs kitose šalyse, keliaujant, pažįstant kitus žmones, kultūras. Būtent todėl šais metais joms prognozuojamos kelionės, naujos pažintys, netikėti potyriai. Nebijok pasakyti TAIP - esi žmogus, kuris dažnai daug kuo abejoja, tačiau šiais metais turėtum labiau atsipalaiduoti.

MERGELĖ. Mergelėms ateinančiais metais kaip niekad norėsis šilumos. Kalbame ne vien apie fizinės meilės troškimą. Mergelės stengsis, jos jas suptų patikimi, nuoširdūs ir atviri žmonės. Anksčiau mergelės yra skaudžiai nukentėjusios, kalbant apie draugystę ir meilę. Tačiau ateinančiais metais jos bus pasimokiusios iš savo klaidų ir neleis joms užlipti ant galvos. Joms bus būdingas sveikasis egoizmas.

SVARSTYKLĖS. Svarstyklių ženklo atstovės kaip neikad bus ryžtingos ir pasitikinčios savimi. Joms netrūks ryžto sprendžiant įvairias gyvenimiškas situacijas, stebėsis net jų geriausi draugai. Užkalbinti patinkantį vaikiną? Jokia problema. Išdrįsti kalbėti prieš didelę auditoriją? Viskas yra įveikiama. Ko gero, jau dabar pastebi, jog esi drąsesnė ir užtikrintesnė. Tad pirmyn!

SKORPIONAS. Skorpiono ženklo atstoves pirmąjį metų pusmetį kankins nežinia dėl ateities. Jos dažnai dvejos, užduos sau klausimus, gilinsis į savo vidinį pasaulį, žodžiu, priešinsis savo skorpioniškai prigimčiai. Joms bus įdomu, kaip veikia žmogaus psichologija, skorpionės skaitys rimtas knygas ir gilinsis į kitų žmonių jausmus. Žodžiu, taps tikros jautruolės. Tik ar ilgai tai tęsis? Regis, vasarą jos vėl parodys savo kietąjį charakterį.

ŠAULYS. Šaulio ženklo atstoves vilios tai, kas nepatirta, neragauta, netikėta. Joms svarbu bus leisti laiką su savo kompanija - ar tai būtų draugės, ar mylimas vaikinas. Tik būnant su širdžiais artimais žmonėmis jos jausis pilnavertiškos. Šaulės pataps tikros namų burtininkės - namuose dievins kepti pyragus, išmėgins namines kaukes ir tiesiog mėgausis namų ramybe. Tačiau širdyje viuomet išliks kūrybingosios ekstremalės. Tiesa, savo veržlumą jos pademonstruos tik kitais metais.

OŽIARAGIS. Ožiaragių laukia tikras linksmybių maratonas. Pirmąjį pusmetį bus kaip niekad smagu, tačiau antruoju teks gerokai padirbėti. Per linksmybes gali nukentėti mokslai ir darbai, todėl antrąjį metų sezoną būtina surimtėti ir pasistengti. Šventes švęsti nėra blogai, tačiau visuomet privalai pagalvoti ir apie savo vidinį pasaulį. Pravers paskaityti naudingesnę knygą, pažiūrėti gilesnio turinio filmą.

VANDENIS. Vandenės kitais metais bus susikoncentravusios į save. Iš vienos pusės, tai nėra blogai, tačiau iš kitos pusės tai erzins kitus, joms artimus žmones. Gali būti, jog vandenės konfliktuos su savo šeima ir draugais, mat nuolatos bandys apginti savo nuomonę, kartais ir įžūliais būdais. Atrodo nerealu? Iš tiesų, jos taps kiek egoistiškos, todėl prieš suformuojant savimylos įvaizdį verta pagalvoti apie kitus. Daugiau dėk pastangų bendraujant su aplinkiniais.

ŽUVYS. Žuvims kitais metais kils abejonių. Ar tikrai esu teisingame kelyje? Ar tikrai mane supa mylintys žmonės? Kodėlčiukės sindromas turėtų tęstis iki pavasario. Atėjus šilumai žuvys atsigaus ir išnirs iš savo abejonių kiauto. Vasara joms prognozuojama kaip niekad aktyvi - nespės net atsikvėpti, nes nuolatos bus apsuptos žmonių. Asmeniniame fronte galimi pokyčiai - nors kardinalių pokyčių nenusimato, jei neturi vaikino, dažnai vaikščiosi į pasimatymus, flirtuosi su vaikinais. Jei vaikiną turi, galimas netikėtas jūsų santykių sprendimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis