2016 metų prognozė 3 Zodiako ženklams: vieno ženklo laukia dideli pokyčiai

Esi svarstyklių, šaulio ar ožiaragio ženklų atstovė? O gal tavo artimas žmogus yra gimęs po šiais ženklais? Kaip bebūtų, smalsu sužinoti, kas šiems ženklams yra žadama ateinančiais metais. Astrologinę prognozę parengė Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė.

Daugiau astrologės darbų rasi puslapyje asmeninisastrologas.lt

Astrologinė 2016 metų prognozė SVARSTYKLĖMS

Ugninės Beždžionės metai zodiako estetėms Svarstyklėms pažers daug siurprizų. Jums svarbiausias gyvenimo tikslas – darnūs santykiai ir harmonija. Dėl to dažnai paaukojate savo asmeninius norus ir poreikius, labiau atsižvelgdami į aplinkos pusę. Štai 2016 metai jums siūlo atsisakyti įtampos ir daugiau dėmesio skirti lengvumui. Tai reiškia, jog pasistenkite į gyvenimą žiūrėti lyg į žaidimą. Tuomet metų globėja Beždžionė jums taps maloninga.

Galimos ryškios permainos santykiuose ir šeimoje. Kai kurios poros susilauks seniai planuoto kūdikio, auginančios atžalas susidurs su mokyklinio amžiaus vaikų problemomis. Gali tekti ne kartą apsilankyti mokykloje dėl mokymosi, drausmės problemų.
Darbo, karjeros zona irgi patirs permainas ir pokyčius.

Meilė

Esantys santykuose zodiako atstovai mėgausis santykių pilnatve. Jus džiugins kiekviena, nors ir menka buvimo kartu akimirka. Sunku bus patikėti, jog buvimas šalia mylimo žmogaus gali suteikti tiek daug džiaugsmo. Jausitės harmoningi ir realizavęsi. Jausitės lyg apsvaigę nuo meilės ir jausmų. Todėl mielai tenkinsite antros pusės įgeidžius ir troškimus.

Vieniši zodiako atstovai bus nusiteikę pažintims, todėl lengvai velsis į flirto ir gundymų malonumus. Zodiako merginos gali sulaukti malonaus rankos ir širdies pretendento pasiūlymo tuoktis. Vaikinai taip pat bus nusiteikę rimtai, todėl įsipareigojimai 2016 metais net labai tikėtini.

Taigi, panašu, jog santykių tema jus Ugninės Beždžionės metais tikrai kabins. Tik būkite kuo daugiau viešumoje, lankykitės parodose, paveikslų galerijose. Sukitės ir būkite matomi ten, kur galite sutikti panašių pomėgių žmonių.

Karjera

Ugninės Beždžionės metai bus sėkmingi tiems Svarstyklių zodiako atstovams, kurie pasižymės kantrybe, užsispyrimu bei tikslo siekimu. Nemažai pasieksite ir asmeninio žavesio dėka, tačiau vien šia savo savybe pasikliauti nėra prasminga.

Būsite pastebėti vadovybės, jūsų darbštumą tikrai įvertins. Taip pat pasižymėsite puikiomis derybininko, konsultanto savybėmis. Dėl šios priežasties profesiniai debatai neapseis be jūsų profesionalumo.

Suprantama, kad darbas pareikalaus nemažų laiko ir jėgų sąnaudų. Tačiau nepamirškite ir partnerystės svarbos, pamėginkite suderinti profesinę veiklą ir santykius.

Sveikata

2016 metais Svarstyklių sveikatos būklė priklausys išskirtinai nuo jų aktyvumo. Tai reiškia, jog mėgstantys aktyvų gyvenimo būdą zodiako atstovai išvengs visų galimų laikotarpio negalavimų. Jei esate pasyvūs, tuomet turite keisti savo aktyvumo įpročius arba susitaikyti su tuo, jog sveikata per daug jūsų nedžiugins.

Vienintelis nusiskundimas, kurio neįtakoja jūsų fizinis aktyvumas – tai nervų ir pschikos sistema. Kaip ir daugelis, daug dirbdami pamirštate apie poilsio minučių svarbą. Dažnai dirbate be atvangos. Tai turi įtakos jūsų nervų sistemai, tik ji tai parodo ne iš karto.

Jei patiriate miego sutrikimus, nuotaikos kaitą, apatiškumą, gali būti, jog tiesiog pervargote.
Skirkite laiko visiškam atsipalaidavimui ir ramybei. Taip greitai atstatysite savo jėgas.

Ugninės Beždžionės metais Šauliams gyvenimas ir įvykiai klostysis ne taip jau ir paprastai. Gali tekti įveikinėti iškilusias kliūtis, remtis tik savimi ir savo jėgomis. Esate optimistiški iš prigimties, todėl į sunkumus žvelgsite kaip į galimybes.

Vistik 2016 metai pareikalaus iš jūsų darbo, kantrybės, jei norėsite kažko tai pasiekti. Tai jūsų asmeninės brandos metai, todėl į viską žvelgsite brandesniu, gilesniu žvilgsniu.

Ugninės Beždžionės metai Šauliams tinkami įgyti geresnį išsilavinimą, praplėsti akiratį, užmegzti naujas naudingas pažintis. Vietoj senų draugų į jūsų gyvenimą artėjančiais metais ateis nauji. Jie bus vyresni, labai atsakingi, ir turintys aukštą socialinį statusą.

Kai kuriems zodiako atstovams metai atneš ryškių permainų. Labai dideli pokyčiai, tikėtina, įvyks jūsų aplinkoje: seni draugai išeis, į jų vietą ateis nauji. Didelio dėmesio pareikalaus santykiai su broliais ir seserimis.

Meilė

Meilės srityje šio zodiako atstovai reikšmingų permainų nepatirs. Santykiai su sutuoktiniu ar partneriu bus ramūs ir verti abipusio pasitikėjimo. Toks puikus rezultatas – jūsų ir antros pusės pastangų rezultatas. Todėl nesusituokusios poros ims rimtai galvoti apie santykių įtvirtinimą, apie šeimos kūrimą.

Tiesiog norėsis dalintis visu likusiu gyvenimu su mylimu žmogumi.
Vieniši zodiako atstovai 2016 metų pradžioje išgyvens malonių romantiškų akimirkų. Turėsite ne vieną galimybę puikiai praleisti laiką. Tačiau žvaigždės sako, jog ilgalaikių santykių tikėtis nevertėtų.

Karjera

Ugninės Beždžionės metais būsite aktyviai nusiteikę, lengvai bendraujantys. Todėl galima sėkmė naujuose projektuose arba bet kuriuose kituose, kad ir ko besiimtumėte.
Metų bėgyje galėsite puikiai pademonstruoti savo vadovo ar organizacines savybes. Tai puikiai pasitarnaus jūsų profesinėje veikloje, juolab tapsite labiau matomi vadovybės. Žodžiu, užsidėsite dar vieną pliusą ateičiai.

Jums puikiai seksis kryptingai judėti tikslo link. Tačiau krupščiai analizuokite savo darbus ir pareigas, neprisiimkite svetimų darbų ir rūpesčių. Esate geraširdis zodiako atstovas, tačiau metai pataria koncentruotis į save.

Sveikata

Jau nuo 2016 metų pradžios pasijusite ne ypač gerai. Tai bus susiję su nervine sistema. Tiesog išryškės nervingumas, dirglumas, pernelyg stiprios reakcijos į nereikšmingus dalykus. Padidinkite savo racione maisto produktų, kuriuose gausu b grupės vitaminų, kiekį. Miegokite ilgesnes valandas.

Taip pat svarbu atstatyti dvasinę pusiauvyrą. Ugninės Beždžionės metais jums puikiai tikų joga, meditacija. Venkite aktyvių sporto veiklų, labiau orientuokitės į ramią mankštą.
Meditacija išspręs dirglumo, miego sutrikimų problemas.

Nuo metų vidurio gali pasireikšti sąnarių susirgimai arba problemos su dantimis. Pirmąsias spręskite išbraukdami iš maisto raciono gyvulinės kilmės maisto produktus. Verčiau rinkitės augalinį, kuo natūralesnį maistą. Ir žinoma, gerkite pakankamą kiekį vandens.

Ožiaragiams Ugninės Beždžionės metai žada daug ir įvairių situacijų, kuriose reiks pademonstruoti energingumą ir aktyvumą. Tiems, kam trūksta savarankiškumo gali išgyventi sunkumus siekiant metų tikslų.

Šio zodiako atstovai iš prigimties tvirti ir ryžtingi, todėl bet kokie sunkumai juos tik dar daugiau stiprina ir kuria norą pirmauti.

Kadangi metų sėkmingumas bus siejamas su komunikacija, kontaktais, pažintimis, tai turėsite daug galimybių susipažinti su įdomiais ir naudingais žmonėmis, įgauti vertingos informacijos.
Gali kilti noras daryti kardinalias permainas savo gyvenime. Tačiau žvaigždės jums pataria susilaikyti nuo tokio pobūdžio veiksmų.

Meilė

2016 metais Ožiaragiams norėsis pastovių jausmų. Pojūčio, kai esi mylimas ir pats atsakai tuo pačiu. Ugninės Beždžionės skatinimas išlaikyti aktyvumą visų metų bėgyje gali jumyse pasireikšti nervingumu. Nes esate ramus ir santūrus ženklas. Todėl per didelis aktyvumas jus paverčia nervingais ir įsitempusiais. Šios savybės atsispindės santykių srityje. Todėl galimi pykčiai su antrąja puse. Tiesiog savo neigiamas emocijas perkelsite į santykius. Todėl santykiai gali išgyventi ir sudėtingus laikotarpius.

Vieniši Ožiaragiai turės galimybę 2016 metais sutikti žmogų, su kuriuo norės susieti gyvenimą. Nors esate iš tų zodiako atstovų, kuriems patinka vienatvė, 2016 metais puikiai jausitės poroje ir lengvai paliksite viengungio pasaulį. Tikėtina, jog su tuo susiję įvykiai vyks taip gretai, kad aplinkiniams atrodys, jog meilė trenkė lyg žaibas iš giedro dangaus. Jūs būtent taip ir jausitės, ir nepaisysite aplinkinių siūlymo neskubėti.

Karjera

2016 metais karjeros ir profesinėje srityje verta pasikliauti išskirtinai tik savo jėgomis. Todėl veikite vadovaujantis asmeniniais įsitikinimais. Pasirinkite tas kryptis ir kelius, kurie žada didžiausią sėkmę. Žinoma, jei norite ir siekiate permainų. Jeigu nenorite rimtų pokyčių, tai susilaikykite ir tiesiog tęskite tai, ką esate pradėję anksčiau. Išlaikykite jums būdingą kryptingumą, aiškų tikslo matymą, užsispyrimą. Šias savybes palaikys metų globėja Ugninė Beždžionė. Įgyvendinkite seną savo svajonę – sukurti savo asmeninį verslą. Tai labai palanku artėjančiais Ugninės Beždžionės metais.
Žodžiu, darbo rezultatai priklauso tik nuo jūsų asmeninių pastangų ir ryžtingo nusiteikimo.

Sveikata

2016 metų pradžia sveikatos problemų nežada. Maitinkitės reguliariai ir sveikai, sportuokite bent jau 3 kartus per savaitę ir skirkite pakankamai laiko miegui. Taip išlaikysite puikią fizinę būklę ir energiją.
Metų viduryje pajusite apetito pokyčius. Tiesiog valgysite daugiau ir sočiau. Todėl galimos problemos su svoriu. Papildomi kilogramai tikrai nedžiugins, jausitės mažiau energingi ir judrūs. Todėl jei pavyks, pažabokite apsivalgymo prriepuolius arba rinkitės mažiau kaloringą maistą. Venkite saldumynų ir miltinių produktų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis