2016 metų prognozė 2 Zodiako ženklams: kažkam nušvis meilės frontas

Esi žuvų ar vandenio ženklo atstovė? O gal tavo artimas žmogus yra gimęs po šiais ženklais? Kaip bebūtų, smalsu sužinoti, kas šiems ženklams yra žadama ateinančiais metais. Astrologinę prognozę parengė Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė.

Daugiau astrologės darbų rasi puslapyje asmeninisastrologas.lt

Astrologinė 2016 metų prognozė ŽUVIMS

Ugninės Beždžionės metai žada jums rimtus pokyčius. Tam, kad pokyčiai teiktų pozityvią naudą svarbu visų metų bėgyje išlaikyti aktyvią būseną. Darbo sritis pradžiugins galbūt naujomis pareigomis arba didesne atsakomybe. Jausitės kartais lyg būtumėte ne savame kailyje, nes esate pratę būti mažai pastebimi ir matomi. O štai aukštesnės pareigos turės įtakos ir didesniam dėmesiui jūsų jautriai ir melancholiškai personai.

Verta priimti pokyčius, jeigu norite gyvenime pasiekti kur kas daugiau, nei tiesiog plaukti ten, kur neša. Kiekvienas žmogus yra savo gyvenimo šeimininkas, todėl 2016 metai pareikalaus iš jūsų priiimti atsakomybę už save.

2016 metais gali stipriai pasikeisti Žuvų zodiako atstovų charakteris. Dėl to įgausite daugiau pasitikėjimo savimi, valios stiprybės. Tapsite reiklesni sau, išmoksite išlaikyti sąmoningumą ir tvirtybę.

Meilė

Ugninės Beždžionės metais meilės reikalai Žuvims turėtų klostytis tikrai gerai. Santykiai turėtų tekėti įprasta, nusistovėjusia vaga. Aišku, galite pajusti, jog su partneriu truputį nutolote. Tarp jūsų nebėra tokios ryškios ir užvedančios aistros, kaip iki šiol. Tačiau ir tai galima sugrąžinti. Tereikia pasitelkti vaizduotę. Galbūt jums padės priartėti stipriau malonus savaitgalis dviese. Paprašykite giminaičių, kad pasirūpintų vaikais, o patys išdumkite maloniam ir intymiam savaitgaliui tik jums dviems.
Vieniši zodiako atstovai norės išlaikyti nusistovėjusią savo gyvenimo rutintą. Todėl kažkokių ryškių permainų vengs. Tačiau žvaigždės sako, jog Ugninės Beždžionės metai ypač palankūs šeimos židinio kūrimui. Tai gali sukelti rimtą sumaištį .

Metų pabaigoje galimi nesklandumai sentimentaliojoje srityje. Tai bus susiję su Žuvų nuotaikų nepastovumu ir dažna kaita.

Karjera

Profesinėje srityje šio zodiako atstovų laukia sėkmė. Išnaudokite visas pasitaikiusias galimybes, panaudokite visą savo potencialą ir talentus. Jei gausite naujo darbo arba aukštesnio posto pasiūlymą, neatidėliokite ilgai. Priimkite jį kiek galima greičiau, nes tai jums atneš daug naudos ir pagerins finansinę situaciją.

Kūrybingieji zodiako atstovai turės puikias galimybes išnaudoti savo kūrybinį potencialą. Žvaigždės sako, jog galite sulaukti palankaus pasiūlymo iš užsienio. Drąsiai sutikite.

Sveikata

Jau nuo 2016 metų pradžios patirsite sveikatos problemų. Dažniausiai jūsų susirgimo priežastis yra tai, jog nemokate suprasti savo organizmo, ir jį išvarginate. Organizmas dėl to nusilpsta ir esant susirgimui ar infekcijai nebeturi jėgų kovoti.

Labai svarbu šio zodiako atstovams išlaikyti fizinį ir psichinį balaną. Vengti darboholizmo ir atrasti laiko sau. Na taip, jus esate altruistiškasis zodiako ženklas, tačiau nevalia ignoruoti savo asmeninių poreikių. Taigi, ilsėkitės, maitinkitės racionaliai ir subalansuotai. Vitaminų poreikis jūsų organizmui bus didelis, todėl pasirūpinkite jų atsargomis.

Ir kuo daugiau ilsėkitės. Žuvims dvasinę ramybę puikiai atstato muzikos klausymasis.

Ugninės Beždžionės metai Vandenio zodiako ženklo atstovams žada puikias ir naudingas pažintis su įdomiais žmonėmis. Jie galbūt prisidės ar padės realizuoti jūsų planus. Iš esmės, 2016 metų energetika labai patiks zodiako keistuoliams ir laisvės fanatams Vandeniams :)

Metai labai didelių ir netikėtų staigmenų nežada. Bus malonių susitikimų, kurie atneš teigiamas emocijas ir gerą nuotaiką. Daugiausia laiko 2016 metais Vandeniai praleis draugų apsuptyje arba su antrąja puse. Finansine prasme metai bus tikrai dosnūs ir vaisingi. Tai susiję su tuo, jog pavyks realizuoti savo pačius netikėčiausius projektus, kurie atneš puikų materialinį atlygį.

Metų viduryje šio zodiako atstovai susidomės galimybe praplėsti savo akiratį, įgyti naujų žinių. Taigi išmokę naujo dalyko ar amato, labai tikėtina, netrukus imsitės tos krypties veiklos.
Žvaigždės žada sėkmę įvairiuose projektuose.

Meilė

Ugninė Beždžionė meilės fronte Vandeniams žada ramybę. Nebus jokių beprotiškų žygių meilės paieškose. Vieniši Vandeniai 2016 metais jausis kažkiek nepasitikintys savo jėgomis, gal kažkiek sutrikę. Taip bus dėl to, jog sutiksite savo kelyje žmogų, kurį bus sunku suprasti. Esate labai žingeidus žmogus ir jus domina viskas, kas nesuprantama ir nepaaiškinama. Todėl visomis išgalėmis mėginsite suprasti sutiktąją pakeleivį.

Žvaigždės sako, jog jus sujungs meilės jausmas. Tačiau dėl to nesijausite sutrikę. Priešingai. Jus valdys aiškumas ir realus suvokimas, kad tai jūsų žmogus. Esate labai įžvalgus ir pastebėsite visas charakterio smulkmenas. Todėl jūsų žingsnis bus gerai pasvertas.

Karjera

Ateinančiais metais šio zodiako atstovai jausis pasitikintys savo jėgomis, todėl jiems puikiai pavyks pasiekti svajonių. Darbe ir karjeroje tiesiog gausite rezultatus investicijų į savo darbą. Jei norite įgyvendinti kažkokį sumanymą, tai labai tikėtina, jog pasieksite užsibrėžto tikslo, o rezultatai tikrai bus džiuginantys.

Bendrai, visų metų bėgyje jums puikiai seksis viskas, ko tik imsitės. Todėl yra didelė tikimybė, kad jūsų pasiekimus tikrai pastebės vadovybė. Metų gale galėsite džiaugtis aukštesniu postu. Tikėtina, jog jums pasiūlys vadovaujantį darbą. Arba metų gale sulauksite materialinio atlygio.
Tie, kas užsiima savo asmenine veikla ar verslu, galimos naudingos sutartys, kurios praplės jūsų finansines galimybes.

Sveikata

2016 metų pradžioje Vandenio zodiako ženklo atstovai jausis iš tiesų puikiai. Jokių kvėpavimo takų negalavimų ar peršalimo simptomų nepatirsite. Galėsite mėgautis puikia nuotaika ir stipria sveikata iki pavasario.

Jau nuo metų vidurio gali pasireikšti tam tikri negalavimai. Labiau tai išryškės tiems zodiako atstovams, kurie turi svorio problemų. Turėtumėte imtis rimtų priemonių. Tai rimta problema, kuri gali turėti atitinkamas komplikacijas. Tai cukrinis diabetas, sąnariu skausmai, stuburo ir kaulų problemos.

Verta kreiptis pagalbos į šios srities specialistą. Dietologas padės jums stabilizuoti padėtį, atrasti tinkamiausią sprendimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis