Tavo Zodiakas - ką žmonės tavyje dievina, o ko nekenčia?

Ar tau svarbi kitų žmonių nuomonė apie tave? Gyventi reikia dėl savęs, tačiau kartais labai smalsu pažiūrėti į save iš šono. Šį kartą išsiaiškink, ką žmonės tavyje dievina, o kas juos erzina.

Avinas. Ką dievina? Aplinkiniai pavydi tau tavo valios. Tikrai nesi ta, kuri meta sporto salę vos po kelių apsilankymų. Nenori - mėnesį gali nesportuoti, tačiau prireikus taip susiimsi, jog visi kiti net išsižios. Tavo draugai žavisi tvirta nuomone, kurią gali puikiai apginti. Niekuomet nepaliksi visko taip, kaip yra - išsiaiškinsi ir pasistengsi, jog tiesa būtų tavo pusėje.

Ko nemėgsta? Kartais būni ganėtinai irzli. Tavo nuotaikos greitai keičiasi, todėl žmonėms aplinkui sunkoka prognozuoti, kaip jautiesi. Vieną akimirką nori šėlti, o kitą jau sėdi nukabinusi nosį. Sakysi, taip taip moteriška? Vis dėlto savo tokiu elgesiu gali iš proto išvesti net kantriausiąjį. Pasiduodi emocijoms, leidi joms užvaldyti tave. Būdama tokio tvirto charakterio turėtum būti pakantesnė.

Jautis. Ką dievina? Su tavimi labai jauku. Esi gana paprasta asmenybė, nemėgsti pompastikos, o į klestintį grožio kultą žiūri neigiamai. Todėl su tavimi būti kitiems visai nesudėtinga - gera ir kalbėtis, ir tylėti. Esi praktiška, todėl neskraidžioji padebesiais ir neerzini tokiu savo elgesiu kitų.

Ko nemėgsta? Kartais gali būti gruboka. Dažnai nepajauti, jog bendrauji su jautriu žmogumi ir pasakai tai, kas gali jį įžeisti. Pakankamai grubi esi ir su vaikinais - parodyti savo švelniąją, moterišką pusę tau gana sudėtinga.

Dvyniai. Ką dievina? Tavo kūrybiškumą. Su tavimi visada labai smagu, nes nuolat prisigalvoji įvairiausių smagių veiklų, o tavo galva pilna netikėčiausių idėjų. Kiti su pavydu žvelgia į tave, mat daugeliui stinga tau būdingos energijos. Ekspromtu įgyvendini netikėčiausias idėjas ir tau dažniausiai pavyksta praleisti smagų laiką.

Ko nemėgsta? Kartais gali būti net labai kandi. Atmink, išsprūdusio žodžio atgal nesugrąžinsi, o kai kurie žmonės tavo pasakytas pastabas atsimena labai ilgai. Ilgainiui gali žmogų taip įskaudinti, jog šis atsisakys su tavimi bendrauti. Dažnai pertraukinėji žmones - tai irgi nėra gera būdo savybė.

Vėžys. Ką dievina? Gali būti pati geriausia pašnekovė. Mokslai ir išsilavinimas tau labai svarbu, todėl gali kalbėtis įvairiomis temomis. Nesvarbu, ar tai būtų jaunesnis, ar vyresnis žmogus. Jauti, kokios temos tam žmogui įdomios. Todėl apie tave sakoma: visų mėgstama.

Ko nemėgsta? Esi išsiblaškiusi, dažnai pamiršti draugų gimtadienius, daiktus, o tavo dienotvarkėje kabo milijonas nenuveiktų darbų. Atidėlioji darbus, o tai aplinkiniams signalizuoja, jog esi nelabai atsakinga.

Liūtas. Ką dievina? Ugningas tavo būdas traukia tuos, kurie patys yra ramūs. Gali tapti tikru susižavėjimo objektu žmonėms, kurie nėra tokie ambicingi kaip tu. Jie mokosi iš tavęs ryžto, valios, mat jos tau tikrai netrūksta. Ko gero, esi sportiška asmenybė, todėl savo užsispyrimu patrauki ne vieno žmogaus dėmesį.

Ko nemėgsta? Baik ginčus. Kartais jų reikia, tačiau nuolatos pyktis yra netinkamas bruožas. Kartais tikrai kimbi į atlapus be jokios priežasties. Ypač tiems, kuriuos nedaug pažįsti. Taip darydama rizikuoji apie save sudaryti peštukės įvaizdį. Reikia to ar ne?

Mergelė. Ką dievina? Tavo pasitikėjimą savo jėgomis. Jo gali įpūsti net ir pačiam nedrąsiausiam! Esi labai atvira mergina, todėl visada jaukiai jautiesi naujoje kompanijoje. Be to, tau nesunku iš karto pradėti juokauti, todėl aplinkiniai žavisi tavo humoro jausmu.

Ko nemėgsta? Kad ir kokia būtum nuoširdi, tave lydi viena su kitais žmonėmis susijusi bloga savybė - nepasitikėjimas kitais. Todėl į akis gali šypsotis ir vaidinti gerą draugę, tačiau už akių mėgsti apkalbėti. Būtent todėl aplinkiniai tave laiko gudria lapute, todėl savo giliausių paslapčių jie tau nepatiki. Iš tiesų, turi daug pažįstamų, tačiau nuoširdžių, tikrų žmonių aplink tave yra ne tiek jau daug.

Svarstyklės. Ką dievina? Esi pakankamai švelni asmenybė, todėl žmonės tave dažnai nori apkabinti, tau išsipasakoti, pasiguosti. Retkarčiais atlieki ir psichologės vaidmenį. Jis nėra toks ir blogas, ypač, jei neerzina pačios tavęs. Tikriausiai esi pastebėjusi, jog žmonės į tave kreipiasi ištikus bėdai. Gali jausti palaiminta - taip jie įvertina tavo atsakingumą ir nuoširdumą.

Ko nemėgsta? Jei supyksti, nieko nesakai - tik tyli. Tai labai erzina kitus, nes jie norėtų išsiaiškinti tavo pykčio priežastį, o tu tarsi užveri duris į savo vidinį pasaulį.

Skorpionas. Ką dievina? Moki prikaustyti dėmesį. Net žmonės, kurie tavęs gerai nepažįsta, žavisi tavo asmenybe. Skoningai rengiesi, moki tinkamai pasidažyti, turi puikias manieras - vien to pakanka, jog kiti tave garbintų. Esi stipraus charakterio, todėl ir save stengiesi apsupti žmonėmis, su kuriais galėtum pasigalynėti žodžiu, pasiginčyti, prasmingai pakalbėti.

Ko nemėgsta? Kartais gali būti tikra manipuliatorė. Kol tavo piktybės neišaiškėja, niekas nenumano, jog žaidi kitais. Visgi garsas apie tavo negatyvius poelgius gali pasklisti labai greitai. Taip, žaisti kitais tau nėra sudėtinga, tačiau pagalvok, ar garbinga?

Šaulys. Ką dievina? Romantiška ir plevėsiška tavo asmenybė traukia daugelį. Tikriausiai savaitgaliais sulaukti nemažai pasiūlymų kažkur išeiti? Draugams su tavimi smagu, o nepažįstamieji dažnai tave įsidėmi kaip labai smagią ir atsipalaidavusią asmenybę. Tau patinka viskas, kas susiję su stiliumi, menu, todėl trauki meniškos srities atstovus.

Ko nemėgsta? Tavo laisvokas būdas gali pritraukti nemalonumus. Dažnai prisikalbi taip, jog vėliau turi griaužti nagus. Mėgsti apkalbas, todėl aplinkiniai tave laiko liežuvautoja.

Ožiaragis. Ką dievina? Esi tikras gamtos ir kelionių vaikas. Jei žmonės taip pat neabejingi nuotykiams, jiems su tavimi pakeliui. Žmones žavi tai, jog net ir liūdniausiose situacijose išlieki optimistiška, nepasimeti ir drąsiai žengi gyvenimo keliu. Dažnai viską nuleidi juokais, tačiau kai gyvenime tiek rimties, kam eiti nuleidus galvą?

Ko nemėgsta? Kartais skraidai kažkur padebesiais. Bendraujant su draugais ar šeima tai pernelyg nekliudo, tačiau tie, kurie susiduria su tavimi mokslo ar darbo srityje, laiko tave užsisvajojusia. Susikoncentruoti būtų ne prošal...

Vandenis. Ką dievina? Esi tikras ramybės uostas, todėl aplinkiniai žavisi tavo mokėjimu išlikti ramiai, susikoncentravusiai esant bet kokiai situacijai. Tavęs neveikia net didžiausias stresas, o jei ir jaudiniesi, tai išgyveni tai viduje, neparodai aplinkiniams. Pasaulyje, kuriame tiek daug lėkimo ir skubėjimo, gali jaustis tikra ramybes deivė.

Ko nemėgsta? Esi ganėtinai uždara asmenybė ir tavo vidinį pasaulį sunkoka perprasti. Ypač neįkandamas riešutėlis esi vaikinams: jie dažnai svarsto, kodėl esi tokia tyli. Už tylumo slypi tavo nedrąsa. Dažnai tau pristinga ryžto apginti savo nuomonę. Kartais reikėtų ir dažniau supykti - kaupdama emocijas viduje rizikuoji perdegti.

Žuvys. Ką dievina? Tavo staigią reakciją ir sugebėjimą greitai reaguoti į įvairias situacijas. Esi gudraus charakterio, todėl žmonės dažnai susižavi tavo sugebėjimu išspręsti iškilusias bėdas. Draugų būryje esi nepakeičiama vadovė - organizuoji, planuoji, derini, todėl draugai visuomet gali į tave atsiremti, paklausti tavęs iškilusių klausimų.

Ko nemėgsta? Pasitikėti savimi nėra blogai, tačiau kartais tai veržiasi pro kraštus. Deja, ne pačia geriausia forma, nes gali užgošti kitus žmones. Mėgsti kalbėti apie save? Kartais tai darai ne laiku ir ne vietoje. Todėl tiems, kurie tavęs nepažįsta, gali pasirodyti kiek egocentriška.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis