Pirmadienį prasidėsianti DIDŽIOJI pirmoji 2018 m. pilnatis bus ne pati geriausia šiems 3 Zodiako ženklams

Jau pirmadienį, pirmąją naujųjų metų dieną, prasideda pirmoji ir pati ypatingiausia (kaip ir paskutinioji) metų pilnatis. Daugelis astrologija besidominčių žmonių žino, jog pirmoji naujųjų metų pilnatis yra lemtinga. Būtent ji labai paliečia jautresnius asmenis, kurie mėnulio fazių kaitai yra labai paveikūs. Yra trys Zodiako ženklai, kuriuos itin paveiks šiąnakt prasidėjęs pilnaties etapas.

DVYNIAI. Dvyniai nėra patys jautriausi, tad dažniausiai yra atsparūs mėnulio fazių kaitoms Zodiako ženklai. Stiprią nervinę sistemą turintys Dvyniai labai retai kada dėl astrologinių reiškinių jaučia padidėjusi dirglumą ar nerimą. Tik ne šį kartą - pirmoji metų pilnatis net gali išbalansuoti jų organizmą, padidinti nervingumą, išsiblaškymą. Viskas, ko šiuo dabartiniu laikotarpiu imsis Dvyniai, rodysis, jog neturi prasmės. Dvyniams derėtų susikaupti ir nepasiduoti iš aukščiau sklindančioms neigiamoms jėgoms. Galimos ir santykių bėdos - pradėsite abejoti savo partneriu, jus erzins įvairiausios smulkmenos, būsite dirglūs, principingi. Šiuo laikotarpiu įvykęs konfliktas gali lemti išsiskyrimą.

Mergelės - vienos jautriausių Zodiako ženklų, o ypač juos veikia Mėnulio fazių kaitos. Visų pirma, galimas santykių atšalimas. Jei turite partnerį, viskas pasisuks netinkama linkme, jūs jausitės neįvertinti, stigs šilumos. Jei esate vieniši, ilgai dėmesį rodęs žmogus staiga atsitrauks. Nenuostabu, jog problemos santykių fronte neigiamai paveiks jus pačius - būsite nervingi, susikaustę, taps sunku atsipalaiduoti. Šiuo laikotarpiu Mergelės jausis neįvertintos, jas kankins menka savivertė, neramios mintys. Gali būti, jog šis Mėnulis lems nemigą, sunkiai užmigti seksis dėl abejonių, kurios kankins šį Zodiako ženklą. Mergelėms būdingas itin įtemptas mąstymas apie gyvenimą bei jį supančius dalykus, todėl šiuo laikotarpiu mintys tik paaštrės.

Vieną Zodiako ženklą pirmoji metų pilnatis veiks ypatingai. Tai dažnai dėl mėnulio fazių kaitos kenčiančios Svarstyklės. Jos - nerimastingi žmonės, kuriuos išbalansuoti gali net menkiausias aplinkos veiksnys. Dažniausiai per pilnatį jie neramiai miega, prieš užmiegant jiems skauda galvą, o naktį kamuoja pilvo skausmai. Ši pilnatis jiems bus ne pats geriausias potyris. Gali būti, jog vakare kils neramios mintys, Svarstyklės jausis lyg nesavi, aplankys pesimistinės nuotaikos. Didelė tikimybė, jog ryte Svarstyklės atsikels tinkamai neišsimiegojusios ir nepailsėjusios. Norint apsisaugoti nuo pirmosios šių metų pilnaties padarinių, patartina ramiai nusiteikti, vakarą praleisti ne kur nors mieste, o jaukiai įsitaisius namuose. Tikėtina, jog tai pridarys kur kas mažiau bėdos nei leidžiant laiką su kitais žmonėmis, mat šį vakarą gali kilti konfliktų bei ginčų su kitais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis