VASARIO horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui

Valentino mėnuo pateiks staigmenų. Iki širdučių dienos studijų, privatūs, meilės reikalai bus įšalę, nepajudinami, kartais atrodys net beviltiški, kad ir kiek stengtumeisi. O paskui už laukimą būsi apdovanota: sprogs viltingas pavasaris. Žaibiška įvykių kaita nukreips visai kiton pusėn, nei įsivaizdavai metų pradžioje, atsilapos durys į laisvesnę ateitį.

Horoskopą sudarė Saulė Jonaitytė - www.horoskopas.lt

Avinas

Iki Valentino dienos visos viršukalnės tavo! Užsibrėžk, lipk, siek, nugalėk ir gauk aukščiausius balus, prizus, įvertinimus. Svarbu nenukrypti nuo ankstesnio maršruto: tęsk ir užbaik švariai tai, ką pradėjai dar gruodį, nepaliauk mokytis ir klausyti labiau patyrusių. Pakaks įniršio ir įžvalgų atsikratyti uodegų ir skolų, nuridenti nuo kelio tikrus ir psichologinius riedulius, trukdančius augti ir tobulėti. O štai meilėje ryžtas ir energija prismaugtų jausmus. Duok mylimajam daugiau laisvės ir oro. Pavydu ir perdėtu seksualumu gali atstumti draugiškus gerbėjus, mirtinai išgąsdinti širdies žmogų.

Sėkmės dienos: 4, 8, 12, 17, 21, 26.
Įtampos dienos:1, 6, 10, 14, 19, 23, 28.

Tauras

Vasarį teks pabūti dama. Iki Valentino dienos įsisprausi į privalomą dalykinį kostiumą, atitiksi aplinkos padiktuotą formatą. Tikėtinos oficialios ceremonijos, atsakingos kelionės, itin svarbūs egzaminai ar susitarimai su užsieniečiais. Čia viskas bus gerai. Kasdienių užduočių, kontaktų ir informacijos gausa neleis net trumpai atsipalaiduoti. Tolimoje ateityje išaiškės, jog dabar velki naštą, kuri yra primesta aplinkinių, svetima tavo pašaukimui. Persikraustysi, staiga pakeisi planus, šeimoje – turtiniai sukrėtimai. Iki Valentino vakarėlio - už parankės su prisiminimais, o paskui – siurprizai ir netikėtumai.

Sėkmės dienos: 1, 5, 10, 15, 19, 24, 29.
Įtampos dienos: 3, 7, 13, 17, 21, 27.

DVYNIAI

Patikėk, jog žmonės, kurie dabar protina ir pristabdo, yra patikimiausi ramsčiai ir rėmėjai. Jie nesigviešia tavo laisvių, bet nori tam tikrų įsipareigojimų, pagarbos. Tik su jais pajėgsi dar tvirčiau atsistoti ant kojų, įgyvendinti pertvarkas, gauti, kas priklauso pagal asmeninį indėlį. Netyčinis feisbuko postas gali supriešinti su draugais, atsirūgti baudomis, todėl pasverk žodį! Itin avaringas periodas, vakarėliuose kalbins neaiškūs tipai, saugokis smurto. Meilėje – įšalas ir konfliktų, pavydo ruožas iki Valentino dienos. Paskui arba išsilaisvinsi naujoms paieškoms, arba atsivers netikėti horizontai, sujungs bendros fantastiškos kelionės.

Sėkmės dienos: 4, 8, 12, 16, 22, 26.
Įtampos dienos: 2, 6, 10, 14, 19, 24, 29.

VĖŽYS

Pasiruošk stresų virtinei. Išgirsi stulbinamų naujienų ir kosminių pasiūlymų. Jie supurtys, pakreips kita linkme ne tik šeimos gyvenimą, bet ir mąstymą. Laimė, turi į ką atsiremti, derink veiksmus su porininkais. Susidūrusi su išmanesniais ir gabesniais niekaip nenorėsi pripažinti, jog tavo pasirinkti tikslai ir strategijos yra bobutėms mielas naftalinas. Nekovok su pašaipūnais, o įsiklausyk, kuo jiems tavo aistringos akcijos atrodo juokingos ir beprasmiškos. Jie ne nori įžeisti, o rodo puikias perspektyvas, apšviečia protą. Juk gauni nemokamas vertingiausias gyvenimo pamokas!

Sėkmės dienos: 1, 5, 9, 15, 19, 23, 28.
Įtampos dienos: 3, 7, 11, 17, 21, 26.

LIŪTAS

Viskas, išskyrus porinius santykius, klostysis pagal tavo planą. Tvirtės ūkis, gerovė, darbo santykiai, pasipildys drabužinė. Maksimaliai priartėsi prie užsibrėžtų kūno matmenų. Jausmai – sujaukti, klaidžiosi nežinioje. Esi įpratusi gauti dėmesio, tačiau šįsyk liūtiški kerai neveiks. Išmok duoti meilėje daugiau, net su kaupu. Būdama švelni ir dosni, nusileisdama, jau kovo pabaigoje patirsi nuostabų įkvėpimą, mėgausiesi abipusiu prieraišumu. Su egoistės ar kritikės karūna būsi naudinga konkurentams, jie atvirai žavės tavo išrinktuosius, stums tave į šalį. Būk atsargesnė tolimose kelionėse, geriau jų dabar apskritai atsisakyk.

Sėkmės dienos: 3, 7, 11, 16, 20, 25.
Įtampos dienos: 1, 5, 9, 14, 18, 23, 28.

MERGELĖ

Vasaris turtingas likimo dovanų. Bus kuo didžiuotis: numylėtinių laimėjimais, laisvalaikio pramogomis. Skelk mėnesį į dvi dalis. Pirmąją skirk pomėgiams, renginiams, kūrybai, palepink mylimuosius dėmesiu. Tavo rankdarbiai, idėjos ar gaminiai sulauks didžiulės reklamos. Po Valentino dienos persijunk į aktyvius užsiėmimus, daugiau pasportuok. Metas praplėsti veiklos ribas, diegti naujas technologijas, laužyti ledus. Pasiruošk, jog šiemet tavo pažangios idėjos ir pažiūros, itin madingas stiliukas sulauks aršaus pasipriešinimo ir net puolimo iš pažįstamų, klasiokų, praeivių. Tokia jau stiliaus diktatorių dalia.

Sėkmės dienos: 5, 9, 14, 19, 24, 29.
Įtampos dienos: 3, 7, 11, 16, 22, 26.

SVARSTYKLĖS

Iki Valentino dienos susitelk į šeimos, būsto klausimus, susitvarkyk santykius su tėvais, apsišluok savo kieme. Privačiose erdvėse atsiskleisi kaip nepamainoma savanorė, globėja, reikalinga ir mažiems, ir dideliems. Būtent tau bus suteikti pagrindinės organizatorės ar lyderės įgaliojimai. Vykstant konfliktams teks būti taikdare ar tarpininke. Per Naujuosius porų santykiuose įvyko lūžis, po krizės tampi vis konkurencingesnė ir reiklesnė. Tas gali net įbauginti draugus, atšaldyti mylimųjų, vaikų jausmus. Renginiams, romantiškiems pasimatymams ir atostogoms palankesnė vasario antra pusė.

Sėkmės dienos: 3, 8, 13, 17, 21, 25.
Įtampos dienos: 1, 6, 10, 15, 19, 23, 28.

SKORPIONAS

Sportinis azartas pastūmės elgtis nutrūktgalviškai. Versiesi per galvą ir nersiesi iš kailio. Moksle, sporte ir kūryboje peržengsi žmogaus galimybių ribas ne dėl pinigų ar naudos, o iš įdomumo, dėl moralinės pareigos. Pastūmėsi iš sąstingio ne tik savo, bet ir draugų, mylimųjų, bendradarbių reikalus. Netruks atsirasti pavyduolių ir pašaipių kenkėjų. Priimk jų atakas kaip pipirą, kuris pagardina pergalių skonį. Pradėjusi kerštauti ar reikalauti teisingumo rizikuoji prarasti pozicijas, darbdavių, tėvų simpatijas. Pasistenk nenukirsti šakos, ant kurios norėtum dar ilgai saugiai parymoti.

Sėkmės dienos: 5, 10, 14, 18, 24, 29.
Įtampos dienos: 3, 8, 12, 16, 22, 27.

ŠAULYS

Vasaris – tavo mėnuo. Laukia derliaus nuėmimo šventė, įspūdinga kraitė dovanų ar svarus priedas prie atlyginimo. Aiškiai žinosi ir gausi, ko tik panorėsi, jei ramiai užsiimsi tuo, kas patinka, ką gerai išmanai ir kas apsimoka. Naujų sumanymų imkis po Valentino dienos, kai aplinkoje pažirs naujų veidų ir netikėtų galimybių. Nesivelk į karštakošių projektus ir ekstremalų klubus, tai tuščia laiko gaišatis. Grožis reikalauja aukų, tačiau ne nepakeliamų kančių! Nerizikuok gyvybe alindama kūną. Pagaus beprotiška, slapta aistra virtualiam ar užribiniam žmogui – jį net sapnuosi ar slapta seksi. Kelionės – pavojingos, jas atidėk gegužei.

Sėkmės dienos: 3, 8, 13, 17, 22, 27.
Įtampos dienos: 6, 10, 15, 19, 24, 29.

OŽIARAGIS

Ne tik veidrodis, bet ir kone visi aplinkiniai, draugai choru liaupsins, kad esi gražiausia ir viską darai gerai. Taip ir yra, gerbėjų gretos smarkiai padidės ir prasiplės toli už gimtojo miesto ribų. Gausi viliojančių kvietimų pakeliauti, paviešėti, bendradarbiauti su užsieniečiais. Sėkmingos vasario pažintys ir reitingai gali nurauti stogą, pranokti lūkesčius, užkelti ant pjedestalo. Tačiau finansinė padėtis – ir toliau su žaibais. Jaudindamasi dėl pajamų gali netyčia privelti klaidų, patekti į asmeninių iliuzijų spąstus. Mylimieji mielai paklus tavo valiai ir norams, bet ne tavo giminių reikalavimams.

Sėkmės dienos: 2, 6, 10, 14, 18, 23, 28.
Įtampos dienos: 5, 10, 14, 18, 24, 29.

VANDENIS

Pasiraitok rankoves ir dirbk už dešimt. Drakoniškomis pastangomis susikursi patogumą, pakreipsi gyvenseną norima vaga ir baigsi pertvarkas. Aplinkybės neleis atsipalaiduoti. Atidėk keliones, egzaminus, parodas gegužei, dabar čia nebus sėkmės, tykos pavojai. Marsas Skorpione kaip kardą pasmailins liežuvį, rizikuoji užrūstinti kerštingus klasiokus, susipykti su kaimynais, broliais ar seserimis. Moksluose, protinėje veikloje pranoksi visus, iškilsi į lyderius. Pasijutus deive ar dėl pinigų norėsis peržengti vakarykščius laisvalaikio draugus, nutraukti ryšius su mylimaisiais, gerbėjais. Ei, pristabdyk, poryt ašarų kibirais jų nesugrąžintum.

Sėkmės dienos: 3, 7, 11, 16, 20, 27.
Įtampos dienos: 5, 9, 14, 18, 24, 29.

ŽUVYS

Metas nusiimti rožinius akinius. Su jais atrodai kaip ežiukas rūke, nepastebi, kas vyksta gretimame kambaryje. Praregėsi, kas yra kas, kad ne visi yra verti tavo atjautos ir pasitikėjimo. Pasirodys, jog pasaulis yra smarkiai kitoks, nei įsivaizdavai. Ne blogesnis, bet laisvesnis. Dėl rytojaus laisvių apribok išlaidas drabužiams, remontams. Po Valentino dienos prasidės cirkai ten, kur dirbi ar mokaisi. Svarbiausi daiktai ir instrumentai susislėps ar streikuos, o reikalingiausi žmonės išeis, bus nepasiekiami. Nagi, ir tu atsipūsk! Trumpam pabėgusi nuo kasdienybės, pameditavusi, atsigausi, suraibuliuos Žuvų kūrybinės fantazijos.

Sėkmės dienos: 2, 6, 10, 15, 18, 23, 28.
Įtampos dienos: 4, 8, 13, 16, 20, 25.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis