Zodiakas: kaip TAVE mato vaikinai?

Sunkoka pasakyti, kokios iš tiesų esame santykiuose - juk daug kas priklauso ir nuo žmogaus, kuris yra šalia. Visgi tavasis Zodiako ženklas išduoda, kokia tu esi santykiuose ir kokiomis akimis į tave žiūri vaikinai. Aktualu paskaityti ir toms, kurios yra vienišos - juk dažnai net ir neturinčioms gyvenimo draugo rūpi, kokias jas mato vyriška lytis.

Avinas. Nors daugelis tave laiko labai užsispyrusia ir savimi pasitikinčia mergina, asmeniniuose santykiuose neretai leidiesi valdoma kito. Ypač tuomet, kai esi iki ausų įsimylėjusi. Būtent todėl vaikinai tave regi kaip nuolankią, tačiau savo nuomonę visuomet apginančią merginą.. Tavo nuomonė yra ta, jog vaikinas privalo būti už tave stipresnis, todėl leidi jam nuspręsti, pavyzdžiui, į kokį filmą eisite ar į kokią kelionę važiuosite. Tačiau jei vaikinas tave apgauna ar tau sumeluoja - tuomet tegul jis pasisaugo...

Jautis. Niekuomet nebuvai ta, kuri viešai skalbia savo santykių skalbinius. Todėl ir atvirauti meilės temomis nesi linkusi - kaip ir kalbėtis su vaikinu apie jausmus. Būtent todėl vaikinams kartais pritrūksta iš tavęs nuoširdaus noro išsiaiškinti santykių situaciją, pasikalbėti ir paatvirauti. Patartina būti ne tokia užsisklendusia - juk nuolatinis bendravimas ir yra santykių pagrindas, o štai tyla nužudo ir tvirčiausią ryšį.

Dvyniai. Net ir turėdama vaikiną dievini flirtuoti, todėl tavo vaikinas arba nuolat tavęs pavydi, arba taip pat yra linkęs simpatizuoti kitoms. Tu pati pasirenki tokį santykių kelią - niekad nemėgai prisirišti prie vieno žmogaus. Tau bendravimas su kitais būtinas lyg oras, todėl sedėti su vaikinu užsidarius tarp kerurių sienų išvestų tave iš proto. Vaikinai tave laiko pašėlusia ir atsipalaidavusia mergina, todėl dėmesio iš vyriškos lyties turi į valias.

Vėžys. Ramūs, taikūs santykiai - tavo siekiamybė, todėl visais įmanomais būdais stengiesi to pasiekti. Nemėgsti kivirčų ir barnių, todėl priešingai lyčiai atrodai rami it avytė. Nedažnai keli balsą, o ką jau kalbėti apie dramas. Todėl vaikinams iš šalies atrodai tiesiog tobula partnerė. Vis dėlto ir tu turi vaikinus atstumiančių bruožų - pavyzdžiui, iškilus bėdai niekuomet nesiimsi jos spręsti pati, viską paliksi kitam žmogui. Nors vaikinams dažniausia malonu pagloboti, tačiau visuomet būti problemų sprendėjais pabosta ir jiems.

Liūtas. Liūtės, nors pakankamai išaukštinančios save asmenybės, santykiuose yra linkusios daugiau duoti, o ne gauti. Taip yra todėl, jog simpatija ar meilė pažadina giliai jų širdyse slypinti gerumą ir dosnumą. Todėl ir vaikinai tave mato kaip tikrą geradarę, kuri atleistų niekšybę. Visgi būk atsargi - pavydas bei barniai sanatykių nepuošia, tačiau ir antrą kartą bristi į tą pačią upę nėra geras variantas, todėl vaikinui sumelavus ar tave apgavus gerai pamąstyk, ar verta tai jam dovanoti.

Mergelė. Mergelės jausmų temomis niekuomet nejuokaus - visada kalbės tiesiai ir be užuolankų. Todėl vaikinai, tik pradėję megzti su tavimi santykius, dažnai išsigąsta, mat nori detaliai išsiaiškinti jūsų santykių padėtį bei sužinoti, ką tau vaikinas jaučia. Tiesa tokia, kad didelė dalis vaikinų tik pradėję megzti ryšį net nenutuokia, ar ilgai sugebės jį išlaikyti. Todėl neskubink įvykių ir leisk pačiam likimui viską plėtoti.

Svarstyklės. Svarstyklės - iš visų Zodiako ženklų santykiuose esti racionaliausios ir labiausiai nepasiduodančios jausmams. Todėl ir įsimylėti joms nėra lengva, o štai įsimylėjus jos labiau klausysis ne širdies, o proto balso. Svarstyklės dažniausiai patinka vaikinams, kurie į santykius nežiūri tik kaip į užsimezgusios aistros objektą. Vaikinai svarstykles mato kaip jų ilgailaikes partneres - o ypač dėl to, jog svarstyklės yra labai šeimyniškos bei dievina gaminti maistą, kas dažnam vaikinui yra labai aktualu.

Skorpionas. Tave nelengva suvystyti - esi ganėtinai išranki. Būtent todėl vaikinams tavęs reikia ilgai siekti. O ir pasiekusiems nelengva tave išlaikyti, nes nuolat atrandi kažką naujo - pradedant nauja veikla, kuri reikalauja daug laiko, ir baigiant nauja simpatija. Visgi ir mylėti trokšti, todėl dažnai net ir matydama, jog santykiai nesiklosto, stengiesi juos išsaugoti. Esi ta, kuri išsiskyrusi ir vėl bando ieškoti naujos meilės. Dažniausiai - randi, nes trauki vaikinus savo energija ir tvirtu charakteriu.

Šaulys. Šaulio ženklo atstovės dievina nepriklausomybę, todėl nevengia to pademonstruoti ir savo partneriui. Jei šaulė save varžys, tuomet iš santykių nebus nieko gero. Todėl vaikinai šaules regi kaip savimi pasitikinčias, tvirtai ant žemės stovinčias merginas, tačiau dažnai... nepasiekiamas. Jei šiuo metu neturi vaikino, patartina būti kiek šeimyniškesne, švelnesne. Žinoma, jei laisvė ir neprikausomybė nuo kito tave žavi - turi visas teises rinktis vienišės gyvenimą.

Ožiaragis. Trauki vaikinus kaip magnetas - juk su tavimi linksmiausia bei jaukiausia. Esi labai šilta ir paprasta, todėl su visais bendrauji kaip su lygiais. Tu vaikinams dažnai atstoji ir merginą, ir geriausią draugę. Ne dažnai tavo santykiai prasideda intymumu - pirmiausia su vaikinais susipažįsti, susidraugauji, tampi jiems dvasiškai artima ir tik tuomet suartėji fiziškai. Turbūt todėl turi tiek daug draugų - vaikinų.

Vandenis. Vandenio ženklo atstoves lydi rimtumo šleifas. Kartais santykiuose joms pritrūksta mokėjimo į viską žvelgti su šypsena ir didesniu atsipalaidavimu. Todėl vaikinai tave neretai regi kiek susikausčiusią, susimąsčiusią. Kita vertus, plėtojant ilgalaikius santykius, esi tikra ekspertė. Nesupranti trumpalaikių romanų esmės, o apie neįpraeigojančių santykių kūrimą nėra nė kalbos.

Žuvys. Tau pasisekė - vaikinų akimis ne tik ideali pašnekovė, tačiau ir ta, kuri geba prikaustyti dėmesį. Sako, jog tai slypi žuvų kraujyje. Jos sugeba net ir aiškai neflirtuodamos sutelkti dėmesį į save. Žuvys puikiai juokauja, nebijo pasijuokti iš savęs, tačiau kai reikia, surimtėja ir geba išklausyti. Jos puikios patarėjos, o tai be galo žavi vaikinus, mat dažnai ir jiems reikia išklausymo, pagalbos bei supratingumo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis