Jų teigimu, ji ideali: išvydus po šiuo Zodiaku gimusią mintys tesisuka tik apie ją

Žinote, būna merginų, kurios atmintin įstringa tiek vyriškos, tiek moteriškos lyties atstovėms? Žinoma, vyriškoji simpatija daugiau fizinė, o moteriškoji remiasi palankumu, draugišku susižavėjimu ir tiesiog suvokimu, kokia didžiulė yra merginos, su kuria ką tik susipažino, charizma.

Po šio Zodiako ženklu gimusi mergina - ypatinga, ir daugelis besidominčių astrologija bei pažinusių ją realybėje, gali tai patvirtinti. Tai be galo stiprią aurą turinti moteriškosios lyties atstovė, kuri keri ne tik išoriniu žavesiu. Taip, šio Zodiako ženklo merginos neleis sau iš namų išeiti nesusitvarkiusios ar stilingai neapsirengusios, taip dar labiau padidinant savo privalumų skaičių. Visgi ne jų puikus stiliaus bei estetikos pojūtis žavi labiausiai - tai vidinis tviskesys, kuris nenustoja egzistavęs visus metus.

Astrologų teigimu, pačią stipriausią moteriškąją karmą turinčios, o kartu pačios žaviausios, charizmatiškiausios, stipriausios ir patraukliausios yra DVYNIŲ ženklo atstovės. Tai nepaprastos personos - dažnai artistiškos, neretai dramatiškos, kartais jautrios, tačiau tokios gyvos ir tikros, jog šių savybių joms galėtų pavydėti kiekviena. Tikriausiai žinote, kiek daug esti merginų, kurios nors ir gražios, nors ir išmintingos, nors ir mielos, yra visai neįsimintos. Vieną kartą pamačius ar susipažinus su tokio tipo merginomis, greitai jas paprasčiausiai pamirši, nes pažintis nebuvo ypatinga.

Tik ne tuomet, kai kalbame apie Dvynių ženklo atstoves. Tai ypatingos merginos, kurių patrauklumo lygmuo labai aukštas. Iš tiesų, tai ganėtinai stiprią trauką vyriškosios lyties atstovams skleidžiančios merginos. Nesvarbu, jos lieknesnės ar stambesnės, turi ilgus plaukus ar trumpesnius, yra puošnesnės ar paprastesnės - visos jos savyje talpins kažką magiško, netikėto, kas kartą nustebinančio. Teigiama jog tai pačios nemonotoniškiausios Zodiako ženklo atstovės, o kas labiausiai žavi priešingą lytį? Būtent netikėtumas, gyva emocija, gebėjimas eksperimentuoti, ekspromtų nebijojimas.

Šio Zodiako ženklo atstovės tiesiog alksta, kai jas ima nuobodulys ar gyvenimą pradeda valdyti rutina, tad net ir dirbdamos rutinišką darbą ar stropiai besimokydamos, jos geba savo laisvalaikį padaryti įsimintinu. Jos visuomet turi ką papasakoti - nesvarbu, tai gali būti visiškas menkniekis, kuris tuo pat metu galėjo nutikti dar tūkstančiams žmonių, bet Dvynės, pasinaudodamos joms suteikta komunikacijos dovana, geba situaciją nupasakoti įdomiai, įtraukiančiai. Ir taip nepalikti abejingų. Dažniausiai vyriškoji lytis (nekeista) susižavi jų dailia išvaizda, tačiau kaip ten sakoma: pagal išvaizdą sutinka, o pagal protą palydi? Būtent šis pasakymas tiksliausiai tiktų Dvynėms, mat dažnai gana nepatikliai į jų grožį bei patrauklumą žvelgiantys vaikinai greitai įsitikina, jog tai šiltos, draugiškos, o svarbiausia - gudrios ir racionalios merginos.

Turbūt todėl šis intuicijos, proto ir nepaprasto gamtos grožio derinys taip įsimena. Prisiminkite visas jums žinomas Dvynes - visos jos ryškios, unikalios, geba būti dėmesio centre ir nenusibosti, be to, yra puikios draugės, su kuriomis norisi tiek linksmintis, tiek plepėti mergaitiškomis temomis. Pasikartosime - kadangi Dvynių moteriškoji karma tokia didžiulė, jos vienodai, tik skirtingais būdais, traukia tiek merginas, tiek vaikinus.

Viskas priklauso tik nuo pačių Dvynių - jos gebės gyvenimą nugyventi įdomiai (tokį, kokį joms lėmė likimas) ar aptings ir savo ypatingą karmą padės į nenaudojamą stalčių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis