Tau tinkanti kava pagal Zodiako ženklą: sustok ir pasimėgauk akimirka

Kavą mėgsta daugelis. Tad artėjant ypatingai šventei savo draugę, antrąją pusę, giminaitį apdovanok jo mėgstama kava ar jos priedais. Kokiais? Tai jums padės išsiaiškinti kavos horoskopas, kuris yra patikimas sufleris, renkant dovaną kofemanui. Beje, tai ne tik kavos dovanos gidas, bet ir kelrodis tau pačiai renkantis kavą. Galbūt sužinosi, jog tau skirta kava yra visai ne ta, kuria mėgaujiesi ir pamilsi kavą pagal Zodiaką?

Avinas. Vyras Avinas savo dvasia - bene stipriausias iš visų 12 ženklų, todėl jis tikrai įvertins stiprią kavą. Šio ženklo moterys paprastai dievina moka kavą su pieno puta. Beje, kviesdami Aviną į kavinę, rinkitės tokią, kurioje nėra labai triukšminga, mat Avinai nemėgsta atsipalaidavimui skirtų vietų, kuriose negali rasti ramybės.

Jautis. Jaučio ženklo vyrai džiaugsis gavę dovanų kavos ar jos priedų. Jaučio moteriai ir vyrui patiks klasikinė ekspreso. Tai sodraus skonio gerbėjai, kurie nemėgsta papildomų priedų, tad dažniausiai renkasi juodą, kokybišką kąvą.

Dvyniai. Po Dvynių ženklu gimusiam vyrui įtikti lengva. Jis dievina įvairovę, tad kas nors iš kavos naujovių jam bus kaip tik. Dvynių moteris, kalbant apie kavą, yra gana konservatyvi, tad jei jau pamėgo kurią nors kavos rūšį, nesuks iš kelio ir kitos nesirinks.

Vėžys. Namisėdoms Vėžiams ypač patinka su namų jaukumu susijusios dovanos. Kavos puodeliai, šaukšteliai ir net paveikslėliai su kava - kaip tik tai, ko reikia Vėžiui kofemanui. Vėžio ženklo moterims patiks kava su netikėtu priedu, rodančiu jūsų dėmesį būtent jai. Pavyzdžiui, kavos šaukštelis, kuriame išgraviruota jai skirta frazė, arba kava, ant kurios užklijuota tik jai skirta etiketė su palinkėjimais. Jei šią moterį vaišinsite kava, paruoškite ką nors neįprasto.

Liūtas. Liūtas vyras dievina jam rodomą dėmesį ir pagarbą. Todėl jam dovanojama kava turėtų būti itin gražiai supakuota arba patiekta išskirtinai elegantiškame puodelyje. Moteris Liūtas kavą mieliausiai geria kavinėse, kur ji jaučiasi dėmesio centre. Ji pasirinks geriausią stalelį su prašmatniausiu vaizdu, tačiau rinksis paprastą kavą, kad geriausiai atsiskleistų pačios kavos skonio savybės, neužgožtos skonių ir pagardų.

Mergelė. Šio ženklo vyras it mažas vaikas džiaugsis dovanota kava, ištyrinės ir vertins jos ypatumus. Todėl nepamirškite prie kavos pridėti jos aprašo - Mergelė jį nuodugniai išstudijuos. Puiki mintis padovanoti rinkinį iš keleto kavos rūšių, kad Mergelė įvertintų kiekvienos jų skonio subtilybes. Šio ženklo moteris iš pažiūros kukli, rami, bet dievina stiprius gėrimus - taip pat ir stiprią kavą. Pavaišinkite ją puodeliu karšto ekspreso su šlakeliu moteriško kaprizo - vyšnių likerio ar plaktos grietinėlės kepuraite.

Svarstyklės. Užimtam Svarstyklių vyrui sudėtinga rasti laiko net ir kavos puodeliui - jis nuolat skuba, nuolat bėgte. Padovanokite jam kavos puodelį-termosą: pataikysite tiesiai į dešimtuką. Juk tada pati skaniausia naminė kava visada bus šilta ir nuolat po ranka! Svarstyklių ženklo moteris rūpinasi savo sveikata, taigi stengiasi gerti ne itin daug kavos. Jai labai tiktų kava be kofeino arba su nedideliu kofeino kiekiu, pavyzdžiui, iš cikorijos pagaminta kava.

Skorpionas. Skorpionas jums primins, kad jam svarbiausia - jūsų šypsena, geri norai ir dėmesys, o dovanos - tik smulkmena, bet vis dėlto gavęs tą smulkmeną jis nuoširdžiai džiaugsis. Skorpionas tikisi ko nors ypatingo, ką galėtų saugoti ne vienerius metus, kuo galėtų pasididžiuoti. Skorpiono moteris džiaugtųsi praktiška išskirtinės kokybės dovana. O kava jai turi būti juoda ir stipri.

Šaulys. Šaulys visada pasirengęs užkrėsti aplinkinius savo pozityvia nuotaika. Jaukios kavinukės kuponas ar pakvietimas kavos puodeliui jam iš karto patiks. O jei dar ten lauktų koks netikėtas siurprizas - pavyzdžiui, jam asmeniškai paruoštas torto gabalėlis su jo vardu ar didelė šokolado plyta, dovaną jis atsimins ilgai. Šio ženklo moteris mėgsta skaniai pavalgyti ir atsigerti geros kavos. Užsakykite jai pačią didžiausią kavos kokteilio porciją ir desertą prie jo.

Ožiaragis. Ožiaragio ženklo vyras konservatyvus. Jis pripažins tik tradicinius kavos receptus, rankinę kavamalę ir jokios technikos ir progreso. Moteris Ožiaragis mėgsta pasisėdėti kavinėse ir su priežastimi, ir be priežasties. Jai tiks klasikinė kava baltame porceliano puodelyje. O jei įteiktumėte jai kuponą, kad galėtų kada panorėjusi apsilankyti savo mėgstamoje kavinėje, ji būtų devintame danguje.

Vandenis. Vandenis vyras - vėjavaikiškas romantikas. Dovanas jis vertina gana kritiškai, tad nerinkite skubotai. Susikoncentruokite ties kavos priedais, prieskoniais: kardamonu, cinamonu, vanile, riešutais. Gavęs jų rinkinį kofemanas Vandenis labai apsidžiaugs - tai leis jam pačiam eksperimentuoti su kvapais ir skoniais! Vandenio moteris dažnai gamina kavą namuose, noriai ja vaišina svečius. Ji dievina latė kavą, būtinai su dailiu ornamentu ant pieno putos.

Žuvys. Žuvų ženklo vyras - tikriausiai pats galantiškiausias kavalierius iš visų Zodiako ženklų. Jis taip nuoširdžiai asistuoja jam patikusiai moteriai, kad netgi perima jos skonį, todėl mieliausiai renkasi tokią kavą, kurią dievina jo moteris. Žuvų ženklo vyras įvertintų dovaną, kuri būtų susijusi ir su kava, ir su linksma draugija, pavyzdžiui, fondiu indą karštam šokoladui arba turkiškos kavos gaminimo aparatą su smėliuku. Žuvų moterys neabejingos daikčiukams, kuriuos jos galėtų kartkartėmis pačiupinėti, apžiūrėti. Jos įvertintų bet kokį kavos aksesuarą, jei jis turėtų savo paslaptį ar ypatingą istoriją. Žuvys mėgsta gerti karštą, stiprią ir saldžią kavą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis