Zodiakas atskleis, kodėl trauki vaikinus

Atskleisime visas kortas, kokiomis būdo savybėmis žavi vaikinus. Pasirengusi sužinoti? Ieškok savo Zodiako ženklo!

Avinas. Vaikinus dažnai trauki savo tvirta asmenybe - netiesa, jog stipriajai lyčiai patinka tos, kurios verčiau patylės nei apgins savo nuomone. Tačiau tai kelia ir keblumų - dažnai dėl savo užsispyrimo prarandi gerbėjus. Vertėtų išlaikyti savo tvirtą požiūrį, tačiau kai kuriose situacijose pabandyti nusileisti.

Jautis. Iš prigimties esi laisva asmenybė, tau nepatinka suvaržymai ar apribojimai. Todėl trauki tuos vaikinus, kurie taip pat yra laisvo požiūrio, jiems nepatinka rimti įsipareigojimai. Viena vertus, tokios draugystės yra nerūpestingos, smagios, tačiau jau vertėtų pagalvoti ir apie rimtesnius santykius.

Dvyniai. Esi tikra kompanijos siela, tau nebūdingas intravertiškumas, todėl trauki daugelio vaikinų dėmesį. Vis dėlto kartais ir pati pasimeti - dėmesys tau patinka, tu juo mėgaujiesi, tačiau užmegzti rimtus santykius tau sekasi sunkiai. Vertėtų pasverti dėmesį, apsvarstyti jo kainą. Galbūt geriau būtų tik vieno, mylimo žmogaus dėmesys?

Vėžys. Ramaus būdo, bet ne tylėne. Kas? Vėžio ženklo atstovė! Esi uždaresnio būdo, tačiau tai nereiškia, jog atstumi tu vaikinus. Dažnai trauki išsilavinusius, apsiskaičiusius, išmintingus vaikinus. Ir priešingai, tavęs visai netraukia nesubrendėliai, todėl nedažnai pakliūni į tokių vaikinų akiratį. Būtent savo ramiu charakteriu pritrauki rimtų santykių trokštančius vaikinus.

Liūtas. Kovingo charakterio liūtės giliai širdyje yra švelnios merginos, kurios trokšta vaikinų dėmesio, rūpesčio. Kartais dėl savo ūmoko charakterio vaikinus atstumi, tačiau tik tuos, kurie prieš tave jaučiasi silpnesni, naivesni. Trauki stiprius vaikinus, kurie moka su tavimi padiskutuoti, nepiktai pasiginčyti. Diskusija ir rimti pokalbiai - tavo varikliukas. Būtent todėl esi puiki dalyvaujant debatuose, įvairiuose seminaruose, kur reikia kalbėti viešai.

Mergelė. Moki būti švelni it katytė, tačiau niekuomet nenusileisi ir kai kuriose situacijose tapsi tikra liūte. Ne veltui prieš tave Zodiako ženkluose atsidūręs liūto ženklas! Būtent mokėjimas laviruoti tave vaikinų akyse padaro tikru moteriškumo pavyzdžiu - vaikinai net patys dažnai nežinodami pakliūna į tavo spąstus - pradeda rodyti tau dėmesį, nuolat rašo ar skambina. Savyje turi charizmos, kurios trūksta kai kuriems Zodiako ženklams.

Svarstyklės. Oi, kiek nervų esi prigadinusi vaikinams. Trauki juos lyg magnetas, tačiau dažnai ir atstumi ne vieną. Esi tikra širdžių daužytoja, kuri pasitelkusi savo žavesį galėtų suvilioti bet kurį. Pasakymai jis ne mano lygio, aš jam per prasta - tavo žodyne neegzistuoja. Būtent pasitikėjimas savo jėgomis tave veda pirmyn, ir, žinoma, pelno kitų dėmesį.

Skorpionas. Tavo stiprioji pusė - ryžtas ir užsispyrimas. Niekuomet nedvejoji, tad ambicingesnio charakterio vaikinai dievina tavo tvirtą būdą. Nors neretai parodai ragiukus, tau būdingas platus gerbėjų ratas. Iš kitų Zodiako ženklų išsiskiri tuo, jog net parodžiusi savo bjaurias charakterio puses, dažniausiai neatstumi kito žmogaus. Priešingai, jį pradedi dar labiau traukti! Todėl verčiau atsiskleisk jau santykių pradžioje.

Šaulys. Rimti įsipareigojimai tave gąsdina, tačiau vaikščioti į pasimatymus tiesiog dievini. Visgi rasi savo tikrą širdies draugą tik tuomet, jei surimtėsi ir būsi pasirengusi tvirtesniam ryšiui. Jei savo kūrybingą charakterį panaudosi santykiams su vaikinais, patikėk, galėsi sužavėti kurį tik nori vaikiną. Tiesiog dažniau apsvarstyk, kokią taktiką pasirinkti, norint sužavėti tau patinkantį žmogų.

Ožiaragis. Vaikinams su tavimi įdomu - esi puiki pašnekovė, tavo galvoje nuolatos knibžda idėjų, įvairiausių pasiūlymų. Su tavimi niekada nebūna nuobodu, tačiau tikrai nesi ta, kuri nenusygsta vietoje. Moki atsipalaiduoti, dievini ir ramų laisvalaikio praleidimo būdą. Todėl vaikinams su tavimi gera ir ramioje, ir aktyvesnėje aplinkoje.

Vandenis. Jei norėtum suvilioti vaikiną, tikrai ilgai nesvarstytum, kaip pasielgti. Mokėjimas prieiti prie vaikinų, parodyti dėmesį ir susižavėjimą tau tarsi įgimtas. Visgi tai kelia ir nepatogumų - kartais vaikinams parodai per daug dėmesio ir jie klaidingai traktuoja situaciją. Taip neretai sužavi savo gerus draugus, kuriuos myli tik iš draugiškosios pusės.

Žuvys. Iš prigimties guvios žuvys labai greitai atskiria, su kokiu žmogumi susipažino. Tas pats galioja ir su vaikinais - iš karto užuodi, kuris galėtų tave įskaudinti. Todėl tavo gerbėjų ratas gal ir nedidelis, bet kokybiškas. Lygiai tas pats ir su draugystėmis - trauki tik tuos žmones, kurie trokšta su tavimi užmegzti rimtus įsipareigojimus. Jei pakliuvai į blogiuko spąstus, beveik nėra abejonių, jog greitai išsikapstysi - moki išsisukti ir iš klastingiausių situacijų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis