Tavo Zodiako ženklas pasakys, kodėl kai kurie tavęs nemėgsta

Kaip dažnai mes nepastebime savo pačių neigiamų savybių, kai mums jų nepasako artimi žmonės? Labai dažnai. Kuo greičiau užkirsime kelią savo blogosioms charakterio pusėms, tuo būsime laimingesnės ir labiau sutarsime su aplinkiniais. Kodėl kai kurie žmonės yra tau abejingi?

Avinas. Nesakyk - neretai esi pernelyg reikli. Ne tik kitiems, bet ir sau pačiai - keli sau labai didelius reikalavimus, o kai kas nors nepavyksta, imi stresuoti ir kaltinti save. Kitiems žmonėms šalia tavęs dėl to nelengva, nes neretai nervingas tavo charakeris juos veda iš proto. Pasistenk numalšinti nervus, užsiimti atpalaiduojančia veikla. Mažiau streso - daugiau laimės.

Jautis. Turi užsispyrimo ir dažnai tau nė motais, ką apie tave pagalvos kiti. Viena vertus, dėl to tave laiko tvirta asmenybe, kita vertus - kartais reikėtų ir įsijausti į kito žmogaus pasaulį. Nepamiršk, jog ne visuomet tavo interesai yra patys svarbiausi, neretai reikia pagalvoti ir apie kitus. Dar vienas tavo charakterio minusas, kuris atstumia aplinkinius - nesugebėjimas išlaikyti ryšio. Dažnai paprasčiausiai aptingsti išlaikyti santykius su senais draugais ar giminaičiais - pamiršti juos, nebeparašai, nebeaplankai. O veltui.

Dvyniai. Dažnai neapsisprendi, ko nori, todėl tavo draugams jau pabodo tave įtikinėti. Ir nekalbame mes apie tai, jog nežinai, kokio skonio ledų - šokoladinių ar vanilinių, nori, tavo abejonės kur kas didesnio masto. Nepasisprendi, kokių santykių norėtum, su kokiu žmogumi trokšti būti, kokią profesiją pasirinkti... Kitus, kur kas atkaklesnius, tavo neapsisprendimas kiek erzina.

Vėžys. Esi žmogus, kurį daugelis vertina ir puikiai supranta, tačiau tau būtina ryžto stoka. Dažnai pasvarstai, kaip norėtum daugiau pakeliauti, išvažiuoti kur nors studijuoti/dirbti, tačiau tavo kalbos taip ir lieka kalbomis. Tavo draugams sunkoka ką nors su tavimi planuoti, mat dažnai išsigąsti laukiančių iššūkių ir pasitrauki.

Liūtas. Esi ambicinga, ir tai jokiu būdu nėra bloga savybė, tačiau kartais pernelyg didelis ambicingumas kiša koją bendraujant su aplinkiniais. Mokslo srityje esi nepralenkiama, tačiau mėgsti konkuruoti, retai kada daliniesi patarimais, savo žiniomis. Esi apsupta gerų žmonių, todėl neleisk santykių sugriauti tavo norui konkuruoti.

Mergelė. Dažnai būni kiek egoistiška, tačiau gerai bent tai, jog suvoki šią savo neigiamą savybę ir kiek galėdama ją slopini. Tavasis egoistiškumas pasireiškia visai ne materialiniais dalykais, dažnai skundi kitiems dėmesio - atrodo, jog neretai bijai parodyti tikruosius jausmus, suteikti pagalbą kitam. Vertėtų daugiau atsiverti, išsakyti savo mintys, pabūti draugiškesne.

Svarstyklės. Dažniausiai nori visiems įsiteikti ir darai tai bet kokia kaina. Pasitelkusi savo puikius aktorinius gabumus gali plačiai šypsotis net ir didžiausiam priešui. Kai kuriuose situacijose ši savybė puikiai padeda, tačiau kai kalbame apie santykius su artimais žmonėmis, tai jau tampa juodu debesiu. Pasistenk savo draugams daugiau atsvierti - jie mano, jog ir su jais bendrauji užsidėjusi kaukę. Gal kartais tarp kaukių ir pasimeti?

Skorpionas. Savo rankose privalai turėti valdžią, ir, tiesą pasakius, sugebi suvaldyti masę tiesiog tobulai. Iš prigimties esi gudri, guvi, energinga bei greitai mąstanti asmenybė, tačiau neretai nori apsiimti per daug nei gali aprėpti. Dėl to kenčia artimi tau žmonės - tėvai, draugai, vaikinas. Dažnai per darbus ir veiklas pamiršti jiems skirti dėmesio, juos aprūpinti. Beje, kitiems gali pasirodyti kiek aroganiška, tačiau tau artimi žmonės žino, jog viduje esi šilta.

Šaulys. Skrajoji padebesiais - kartais tai padeda, kartais tai žlugdo. Padeda tuomet, kai bandai kažką sukurti, įvykdyti idėją ar paruošti projektą. Tačiau kai kalba pakrypsta apie santykius su kitais žmonėmis, tavo svajoklės būdas gali virsti neigiamu dalyku. Racionalesni, besivadovaujantys logika žmonės tavęs paprasčiausiai nesupranta. Kita vertus, kam bendrauti su tais, kurie sunkiai tave perpranta?

Ožiaragis. Paskęsti savo mintyse ir visai neįsileidi į jas kitų žmonių. Daugelis pavargsta svarstyti, ko tu iš tiesų nori, apie ką galvoti. Ypač sunku tavo antrajai pusei - gali iš proto išeiti svarstydamas, kokia tavo nuotaika šiandien. Būtent dėl nuotaikų kaitų žmonėms gana nelengva kartu su tavimi. Šiaip esi optimistiškas žmogus, tačiau neretai užsidarai, nebeįsileidi žmonių į savo vidinį pasaulį. Atmink, jog uždarumas kenkia ne tik kitiems, tačiau ir tau pačiai. Juk išsipasakoti visada smagiau.

Vandenis. Tau būdingas situacijų dramatizavimas. Nesi konfliktiška asmenybė, tačiau dėl savo jautrumo bei nepagrįstos baimės dažnai sitaucijas hiperbolizuoji, paverti kur kas baugesnėmis nei jos yra iš tiesų. Oi, kaip neigiamai tai veikia kitus žmonės. Viena yra tavo draugai, kurie žino, jog iš musės darai dramblį, tačiau visai kas kita menkai pažįstami žmonės, kurie neretai tave palaiko sudegusio teatro aktore. Būk atviresne sau ir kitiems.

Žuvys. Tavęs niekas nepavadins uždara. Priešingai, esi atvira, tačiau kai kuriais atvejais tavo atvirumas gali tapti tikra bėda. Mėgsti komunikuoti, tačiau viena yra bendrauti, ir visai kas kita - apkalbinėti, o apkalbų nevengi nei bendraudama su draugais, nei su žmonėmis, kuriuos menkai pažįsti. Atmink, pasaulis ne toks jau didelis, ir greitai gali pasklisti kalbos apie tavo pomėgį liežuvauti. Todėl formuok apie save tinkamą įvaizdį ir mažiau vaikykis tuščių šnekų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis