Kovo horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui

Kovas išskirtinis Saulės ir Mėnulio užtemimais. Per užtemimus bus daug painiavos, klaidų, neaiškumų, stebuklų, mistinių sutapimų ir išsiskyrimo ašarų. Nežinioje ir sumaištyje neišduok tikėjimo, sek paskui nuojautą, akivaizdžius ženklus ir svajones. Pasaulį dabar gelbės meilė ir grožis. Atrask savo grožio formulę, išreikšk save tiek išvaizda, tiek planais, tiek nuoširdžiais jausmais.

Horoskopą sudarė Saulė Jonaitytė - www.horoskopas.lt

Avinas

Paslapčių ir stebuklų kambariai atsivers tuo atveju, jei iki pavasario lygiadienio atsiribosi nuo įkyrių trukdytojų ir rutinos. Tapk trumpam nepasiekiama, pailsėk, nuplauk dalykinį irzulį baseine, šiltoje jūroje ar kalnų krioklyje. Pabūk su mylimuoju ar bent pūkuotu katinu pašonėje. Jei įsikinkysi dėl pareigos į veiklos maratoną ar pasirašysi miglotų kelionių avantiūroms, pasipils apmaudžios klaidos, rizikuoji prarasti gerbėjus ir brangenybes. Nusileisk ir atleisk, kad širdies ryšiai nesutrūkinėtų. Reta akimirka, kai gali stabtelt, pažvelgti iš šono stebėtojos žvilgsniu į gyvenimo filmą.

Sėkmės dienos: 1,6,10,14,19,24,28
Įtampų dienos: 4,8,12,17,21,26,31

Tauras

Saulės užtemimas dovanos išsvajotą, įkvepiančią draugę(ą). Jos neklystama nuojauta ir ateityje sergės nuo bėdų, su ja bus nebaisūs jokie pralaimėjimai ir praradimai. It senbuvė žuvis nardysi slaptų suokalbių, grupės intrigų verpetuose. Įsiliesi į glaudų merginų ar visuomenės veikėjų sambūrį, gal net būsi įviliota į abejotinos reputacijos draugiją, kuriai labiau rūpi tavo santaupos, o ne talentai ir asmenybė. Tvirtas poras sušildys romantika, švelnūs jausmai ir laukimas. Dažniau užsimerk ir kurk ateities vizijas. Šio periodo vizualizacijos būtinai išsipildys.
Sėkmės dienos: 3,8,13,16,22,27
Įtampų dienos: 1,6,11,14,18,25,30

DVYNIAI

Prieisi lemtingą kryžkelę. Lemtis užuominom klausinės, kurion pusėn patrauksi? Vienas baugus kelias veda į nežinomybės chaosą ir visiškas bevardes pievas. Kitas – į pažadėtąją žemę, kur be didelių pastangų iškilsi į fantastiškas aukštumas. Kaip nesuklysti? Būk abejinga aplinkinių kritikai ir postringavimams, kad visur gerai, kur tavęs nėra. Nepasiduok ir rėmėjų, skolintojų, autoritetų spaudimui. Kelrodė žvaigždė – nuojauta. Visiškai pasitikėk ja ir ženklais, mistiniais sutapimais, siunčiamais mylimųjų. Kovo gale būsi pakviesta į naujus projektus, užsidegsi entuziazmu.
Sėkmės dienos: 2,7,11,15,19,23,28
Įtampų dienos: 4,9,13,17,21,26,31

VĖŽYS
Nuostabus laikas! Užtemimo galios nuplukdys į rojaus kampelį, apie kurį iki tol neįtarei ar dėl jo raukei kaprizingą nosytę. Svetimi, kuriuos sutiksi, mąstys priešingai, nei įprasta tavo pasaulyje. Jiems nerūpės, nebus įdomūs tavo pasiekimai, medaliai ir tikslai. Tačiau jų įsitikinimai, nepaisant nesusikalbėjimo, stipriai paveiks. Užsimanysi keisti stiliuką, įgrisusius įpročius, nusimesi privalomą uniformą ir primestas pareigybes, kad prilygtum naujiems idealams. Studijose – suirutė: kritiniu atveju pasinaudok antra galimybe, prašyk pasigailėjimo. Nesuklysk pasirinkdama vasaros maršrutus, birželį esmingai pasikeis norai.

Sėkmės dienos: 5,8,12,16,22,27
Įtampų dienos: 2,6,10,14,19,25,30

LIŪTAS

Užtemimas išjudins energijas, vadinasi, patirsi sukrėtimų. Su kažkuo neišvengiamai išsiskirsi: gal su svarbiais žmonėmis, gal su asmeninėmis ydomis, su tuščiomis iliuzijomis dėl paveldo ar aukso puodo. Vyks virsmai, vadinami psichologinėmis ar dvasinėmis krizėmis. Išnyks vidinės užtvaros, kurios stabdė augimą. Tarytum išsinersi iš senos odos. Kiek paskaudės, pakutens nervus, mat teks atsisveikinti su senais pomėgiais ir gerbėjais, kažką paaukoti dėl grožio ar darnos. Neskaičiuok, kiek trupinių įdedi į bendrą puodą. Mainais dėl bendro reikalo iš dalybų gauni ir gausi šimteriopai daugiau.
Sėkmės dienos: 2,7,11,14,18,23,29
Įtampų dienos: 5,9,13,16,21,27,31

MERGELĖ

Vienišėms Mergelėms – ilgai lauktas svajonių princas. Netgi ant balto žirgo, gražus, lyg nužengęs iš romantiško filmo. Dėl jo verta atsiplėšti nuo kompiuterinių žaidimų ir buvusių gerbėjų, pajudėti iš gimtosios gūžtos į tolius, į kitą rajoną ar net emigruoti. Šiuo atveju nedėliok pliusų ir minusų, sek aklai paskui jį, jei dar tiki, kad meilė yra ir esi jos verta. Daug teks būti viešumoje, konkuruoti, užgrius aplinkinių vertinimų lavina – išgirsi būtų nebūtų nuomonių, kas esi ir kaip atrodai. Gerinsi ir tobulinsi pasaulį, pasinersi į svetimus rūpesčius su visa galva. Protas sugrįš po kovo 22 d., aistringai užsidegsi pertvarkom. Pasirūpink apleistais namais, artimaisiais.
Sėkmės dienos: 4,8,12,17,22,26,31
Įtampų dienos: 2,6,10,15,20,24,29

SVARSTYKLĖS

Mėnulio užtemimas Svarstyklėse primins tavo ženklo tamsiąją pusę. Dvejonės ir abejonės mėtys nuo vieno kraštutinumo į kitą. Be to, užsikrėsi darboholizmu, sportu arba... tinginyste. Žinoma, pirmoji ir antroji manija – patrauklesnės, pagirtinos, nes patinka tėvams, siutina konkurentus, kloja tvirtus pagrindus po kojom. Tačiau dėl jos nelieka laiko vaikinams ir mokslams, užšąla ryšiai. Nenusimink, sulig balandžio ankstyvais rytais atsiras laiko ir šiems svarbiems dalykams. Nenuleisk rankų, kovok su užplūstančiu abejingumu, be veiklos visiškai ištiši ir prisišauksi depresiją. Saulės užtemimas pakeis gyvenimo sąlygas ir kūną.
Sėkmės dienos: 1,7,11,14,18,25,30
Įtampų dienos: 5,9,13,16,21,27

SKORPIONAS

Pavasaris dar stipriau apsvaigins protą nepasiekiama, platoniška arba įsikalbėta meile. Kovo užtemimas apgaulingas tuo, kad gali beprotiškai įsimylėti savo vaizduotės šešėlį, žmogų, kuris nėra tas, dėl kurio nemiegi naktimis ar aukoji laisvalaikį. Būk atsargesnė šėliodama klubuose, vakarėliuose, slaptuose pasimatymuose. Sienos turi ne tik ausis, bet ir akis, juk nenorėtum išvysti nepadorių nuotraukų, mirgančių FB platybėse. Beje, niekas neatliks už tave mokslo užduočių, neišpildys dalykinių susitarimų, nesutvarkys dokumentų. Pasinėrusi į fantazijas rizikuoji atsilikti nuo terminų ir reitingų.
Sėkmės dienos: 3,8,12,17,22,26,31
Įtampų dienos: 3,9,13,17,22,27

ŠAULYS

Praeitis nepaleis, kad ir kaip šauniai kovotum su vėjo malūnais. Atrodys, kad su geležiniais batais klimpsti viena, visų pamiršta smėlynų tyruose. Romantiškus ir mokslo žygdarbius nukelk į balandį. Dabar metas susitvarkyti lizdelį, užsiimti namais, susitaikyti su giminėmis, atgaivinti jausminį ryšį su tėvais, jiems padėti. Paleisk veiklos vadžias, įsivaizduok, kad atgauni jėgas ramiame saugiame uoste, pasyvumo fazėje. Toks požiūris leis nesiblaškyti, neieškoti motyvų viešumoje, nesinervinti, kad darbuose – chaosas, nežinia, štilis. Metas atsisakyti perteklinių pareigų, nutraukti sutartis, kurios tapo našta.
Sėkmės dienos: 1,7,11,15,20,25,30
Įtampų dienos: 3,9,13,17,22,27

OŽIARAGIS

Mokysiesi lankstumo ir diplomatinės gražbylystės. Geriau, jei pati papildytum teisines žinias, pasitartum su ekspertais ir pažįstamais, kaip nepažeisti įstatymų. Kasdienybėje susidursi su mokytojų, bendramokslių nepareigingumu, intrigomis, pažadų nesilaikymu. Mėgink derintis prie jų nerašytų žaidimo taisyklių, pritapti, tavo patirtys ir organizaciniai gebėjimai čia nebegalios, o atstums tuos, be kurių nepajudėsi pirmyn. Jei reikalausi atsakomybės ir kelsi vadybininkės balsą – būsi izoliuota, tapsi atpirkimo ožiuke ar balta varna. Užtat meilumu, nuolankumu gausi taip trokštamus parašus, apsaugosi šeimą nuo turtinių praradimų.
Sėkmės dienos: 5,9,12,16,21,26,31
Įtampų dienos: 2,7,10,14,19,23,28

VANDENIS

Kai žiauriai ko nors norisi, bet negalima, telieka pasitelkti vaizduotę. Būtent fantazija, kilusi iš nepatenkintų poreikių, leis apeiti dirbtines kliūtis ir rasti išeitis iš finansinių aklaviečių, įpiršti grupėms ir nepatikliems draugams savo nestandartines pažiūras. Išmesk ankstesnius verslo, tobulėjimo ir pertvarkų planelius, nepaisyk draugų patarimų. Užtemimo energijos atveria neribotas saviraiškos galimybes, tereikia veikti stichiškai, sekti paskui jausmus ir nuojautą. Stenkis įslaptinti, užmaskuoti savo tikruosius ketinimus, nesiaiškinti ir nesiteisinti, pasikliauk mama ir jos nuorodomis. Dėmesio – didelė rizika pastoti ar prasiskolinti.

Sėkmės dienos: 1,6,10,15,20,24,29
Įtampų dienos: 3,8,12,17,22,26,31

ŽUVYS

Užtemimas suteiks antgamtinių galių, pastatys į visuotinio dėmesio centrą. Šiaip vengtum panašių įgaliojimų, bet dabar slėptis nevalia. It geroji burtininkė vienu lazdelės mostu, vienu žodžiu lemsi išrinktųjų ir priartintųjų skrydžius aukštyn ar kritimus. Net pagrįstų kaltinimų strėlės nepasieks tavo sukurtos oazės, neužkliudys artimųjų. Suaktyvėję konkurentai nublanks prieš tavo žvaigždinę charizmą, atrodys menki vabalėliai prieš tavo jungtines pajėgas ir kūrybines versmes. Tuo pritrauksi nuostabių rėmėjų, pasišventusių pagalbininkų, iš nuojautos, be pykčių išspręsi daugybę nesklandumų.

Sėkmės dienos: 4,9,13,16,21,27,31
Įtampų dienos: 2,7,11,14,18,23,29

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis