HOROSKOPAS SAVAITGALIUI: pirmieji jausmų virpuliukai (03 04 - 03 06)

Jau užduodi pavasarį? Pirmasis pavasario savaitgalis kvepia nuotykiais ir atradimais...

Avinas. Nesistebėkite, jei jums pradės nebepatikti kas nors, kas anksčiau labai patiko. Su amžiumi mūsų skoniai ir nuomonės keičiasi ir tame nėra nieko blogo. Penktadienį jus kažkas sunervins ir atsakymą žino tas, kurio pagalbos jūs greičiausiai nepagalvotumėte paprašyti.

Jautis. Jūsų emocijos nori valdyti jūsų gyvenimą, bet jums patiems bus geriau, jei tvarkysite reikalus vadovaudamiesi savo galva, o ne širdimi. Labai sunku sutelkti dėmesį į namų darbus ir svarbius dalykus, ypač, jei yra simpatiškas vaikinas, apie kurį svajojate.

Dvyniai. Daugiau jėgos yra jungiantis prie grupės, nei bandant atsilaikyti vienam. Nusimato pokytis, bet tam, kad jis įvyktų, jūs turite norėti pokyčių. Paklauskite patarimo savo geriausio draugo; jis nenukreips jūsų klaidinga linkme.

Vėžys. Jūsų dieną praskaidrins pažintis su nauju žmogumi. Palaikyti ryšį yra labai lengva; prieš išsiskirdami, nepamirškite apsikeisti elektroninio pašto adresais ir telefono numeriais. Kažko svarbaus praradimas sujauks jūsų planą, bet, kai daiktas atsiras, jūsų planai vyks kaip suplanuoti.

Liūtas. Liūtai gali jaustis taip, lyg negautų tiek dėmesio, kiek jiems reikia ar kiek jie jaučiasi užsitarnavę. Dėl to galite įsižeisti ant žmonių, iš kurių, jūsų manymu, turėtumėte tą dėmesį gauti. Labai tikėtina, kad dėl tokio požiūrio aplinkiniai mažiau trokš jus gelbėti. Kas nori būti šalia žmogaus, kuriam nuolat kažko trūksta ir kuris amžinai nelaimingas?

Mergelė. Jau senokai netvarkėte savo kambario? Dabar - puikiausiai šiam darbui tinkančios dienos! Taip pat patartina sulėtinti tempą ir įvertinti žmones jūsų gyvenime, kurie jums kaip nors padėjo. Dovana nėra būtina, bet nuoširdus „ačiū“ bus įvertintas.

Svarstyklės. Jūsų visai nedomins įgrisusi sena rutina. Jūs esate nusiteikęs nuveikti kažką pašėlusio ir beprotiško ir niekas jūsų nesustabdys! Persekios keistas jausmas, todėl patartina būti atsargiems. Prieš šokdami nuo krašto, ženkite žingsnį į priekį pažiūrėti, kas slypi anapus. Savaitgalį jūs pats būsite savo likimo kalviu.

Skorpionas. Skorpiono ženklo atstovams savaitgalį vertėtų rimtai apsvarstyti, ko jie tikisi iš gyvenimo. Šiuo metu jiems - nelenagvas metas, kuomet kyla vis daugiau klausimų. O savaitgalis puikus tuo, jog galima ramiai viską apmąstyti, pailsėti. Nerekomenduojama aktyvi veikla - verčiau rinktis pasyvesnį poilsį bei susitikimus su draugais namie.

Šaulys. Šauliams savaitgalį patariama nepersistengti. Savaitgaliui prasidedant galite taip pasiduoti srovei, kad nepastebėsite, kaip jam baigiantis peržengėte visas ribas. Gali užvaldyti savigaila, galite pradėti gailėtis dėl to, ką pasakėte ar padarėte. Užkirskite kelią tam apgalvodami dalykus prieš tai, kai pasakote ar padarote.

Ožiaragis. Labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp egoistiškumo ir nesavanaudiškumo. Nereikia aukoti savęs vien tam, kad tarnautumėte kitiems. Labai svarbu negalvoti vien tik apie save, kaip ir apie tai, kaip jūsų veiksmai paveiks kitus žmones. Šį savaitgalį jūs galite jausti polinkį galvoti vien apie kitus.

Vandenis. Vandenis gali kitų poreikius iškelti aukščiau savųjų. Labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp egoistiškumo ir nesavanaudiškumo. Nereikia aukoti savęs vien tam, kad tarnautumėte kitiems. Labai svarbu negalvoti vien tik apie save, kaip ir apie tai, kaip jūsų veiksmai paveiks kitus žmones.

Žuvys. Be abejonės, jums reikia pokyčių. Jei norite šokiruoti žmones, kurie galvoja, kad esate nuspėjami, todėl padarykite ką nors jums nebūdingo ir dramatiško. Jus domina meniški, konceptualūs projektai, bet savaitgalį būsite linkęs daugiau į konkrečius dalykus, nei abstrakcijas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis