Kuris vaikinas mylės tave karščiausiai? Pasakys jo Zodiakas

Reta kuri renkasi vaikiną pagal jo Zodiako ženklą. Juk daug svarbiau tai, kaip vaikinas bendrauja ir ar traukia mus fiziškai. Vis dėlto sužinojusios, po kokiu Zodiaku vaikinas gimė, galime viena koja žengti į ateitį ir nuspėti, ar tikrai vaikinas mus mylės.

Avinas. Avinų meilė aistringa, neretai ir arši - dėl savo simpatijos jie gali padaryti daug ką. Iš prigimties kovotojai avinai yra pavydūs, todėl savo pavydžiu būdu gali sugriauti ir tvirčiausią ryšį. Jei ryšiesi su avinu megzti ryšius, būtinai įsimink šią jo savybę. O jei avinas yra tavo vaikinas, pasistenk geriau nesukelti pavydo scenų. Kitas Zodiako ženklas jas gal ir atlaikytų, tačiau avinas - tikrai ne.


Jautis. Jaučiai ganėtinai smulkmeniški, todėl jiems svarbu viską suplanuoti iki smulkmenų, o tai gali kiek erzinti. Visgi jei myli, jaučiai atiduos visą save - saugos, gerbs ir bandys apsaugoti nuo piktų akių savo mylimąją. Džiaukis, jog turi jautį šalia savęs, tačiau pasiruošk būti kamantinėjama - kur buvai, ką veikei, su kuo pasisveikinai. Jis privalo žinoti viską apie tave.


Dvyniai. Su dvyniu nenuobodžiausi niekada, tačiau linksmumas turi savo kainą. Dvyniai, nors ir turėdami merginas, dažnai žvalgosi į kitas, nes yra tikri flirtuotojai. Galbūt jie ir nėra linkę į neištikimybę, tačiau gali sukelti tokias situacijas, kurios privers tave abejoti jo atsidavimu. Todėl bendravimas su dvyniu - kupinas nuotykių, linksmybių, tačiau kartu gali laukti ir nusivylimai. Tavo draugystė gali būti vingiuojanti kaip amerikietiškieji kalneliai, tačiau jei tave tokia rizika traukia - pirmyn.


Vėžys. Vėžys daugelyje situacijų yra neryžtingas, apatiškas ir pasielgs taip, kaip jam liepia kitas. Todėl jei nori dominuoti santykiuose, rinkis vėžį. Su vėžiu jausiesi saugi - jie nėra linkę į neištikimybę ar flirtą su kitomis, tačiau sedėti namuose gali pabosti ir tau pačiai. Vėžiai įsimyli negreitai, tačiau kai įstringi į jų širdį, taip lengvai nebūsi išmesta. Pasiruošk ilgą laiką trunkantiems santykiams...


Liūtas. Liūtai myli merginas, tačiau ne mažiau myli ir save. Kaip kitaip paaiškinsi, jog dažniausiai jie ilgiau pustosi prieš išeinant iš namų nei merginos? Nors šis pavyzdys ganėtinai banalus, visgi toks jų elgesys pasireiškia ir santykiuose - liūtai dažnai renkasi ne partnerės, o savo gerovę. Todėl šalia liūto gali jaustis kiek menkesnė, nepilnavertė. Kita vertus, liūtai savo damas tiesiog apipila dėmesiu, todėl skųstis jų abejingumu negalėsi.


Mergelė. Mergelės įsimyli labai greitai - dažniausiai iš pirmo žvilgsnio, tačiau joms labai greitai pradeda viskas nusibosti. Ne ten paliktas daiktas, neparašyta žinutė, pūkas ant suknelės - kiekviena smulkmena joms pradeda įgristi. Todėl jei nori su mergele išlaikyti stabilesnį ryšį, pasistenk nesileisti jos kritikuojama. Verčiau reaguok šalčiau ir neįmk visko į širdį.


Svartyklės. Svarstyklės tik iš šalies atrodo draugiškos - iš tiesų viduje jos yra gana uždaros asmenybės, todėl niekada neatsivers pirmam pasitaikiusiam. Jei tavo simpatija ar partneris svarstyklės, žinok, jog išpešti iš jo reikiamą informaciją apie vidinius jausmus bus ganėtinai sunku. Jie nėra ilgų pokalbių mėgėjai, svarstyklės gana konkrečios ir nemėgsta jausmų protrūkių. Jei nuolat keli dramas, vargu, ar įtiksi svartyklės charakteriui.


Skorpionas. Skorpionų meilė įsiliepsnoja tarsi gaisras, bet būtent į gaisrą ta meilė ir yra panaši - su skorpionu arba jausiesi pakylėta, išaukština, arba priešingai - skorpionas tave engs ir neleis tau pasireikšti. Tai priklauso nuo tavęs pačios. Jei leisiesi valdoma skorpiono, gali pasijausti it tampoma marionetė, o štai jei būsi kiek aršesnė, galimi ir konfliktai. Kokia išeitis? Skorpionas viską vainikuoja savo dėmesiu, rūpesčiu bei staigmenomis. Žinoma, jei tu būsi jam gera.


Šaulys. Šaulys dažnai būna kiek tiesmukas, todėl jei nesi pratusi prie atvirumo, tau teks su tuo susitaikyti. Gerai tai, jog šaulys visuomet trokš išsiaiškinti santykių eigą - jis nepaliks ramybėje net ir trumpiausiai trukusios draugystės. Šaulys mėgsta ištikimybę, tačiau juokinga yra tai, jog pats kartais mėgsta pasižvalgyti į kitas. Ir ne tik pasižvalgyti... Todėl šaulį laikyk arti ir visuomet jį stebėk.


Ožiaragis. Sako, jog ožiaragiai myli gana šaltai. Tačiau tai nėra visiška teisybė - jei ožiaragiui krisi į akį, jis tave mylės labai karštai. Tiesa, ožiargiui dažnai reikia laiko apmąstymams, pasvarstymams, todėl blogiausia, ką gali padaryti - spausti ožiaragį į kampą. Pasistenk visko neskubinti, ir pati pamatysi - ožiaragis pamažu įsimylės tave. Ožiaragiams svarbus stabilumas, jaukumas, jie trokšta ramybės.


harmonijos. Todėl pasistenk su ožiaragiu užmegzti kuo tvirtesnį ryšį, nes vienadienių jausmų jie nesupranta.

Vandenis. Vandenio svajokliškumas vienas pakylėja, kitas veda į neviltį. Taip, jis gali tau sukurti ne vieną romantišką ketureilį ar nustebinti vakariene ant jūros kranto, tačiau būdama su vandeniu tu niekada nebūsi tikra, ar rytoj bus taip pat gera, kaip šiandien. Vandeniai nėra pastovūs, jiems vieną dieną gerai čia, o štai kitą dieną jie pradeda trokšti ko nors kito. Todėl kaip meilės objektai jie - žavūs, traukiantys, tačiau negarantuojantys ateities.


Žuvys. Būdama su žuvimi pasirenk - niekaip negalėsi pakeisti įkyroko jų būdo. Nors žuvys, kaip įsimylėjeliai, yra labai atidūs ir trokšta savo antrai pusei geriausio, vis dėlto gali išvesti iš kantrybės ir kantriausiąjį. Todėl būdama su žuvimi pasirenk - jis norės apie tave ir tau artimą aplinką žinoti viską. Jei esi pasiryžusi iškloti apie save viską, tuomet ryžkis santykiams su žuvimi. Tačiau ar ne žaviau santykiuose palikti kiek paslapties?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis