Koks tu medis pagal gimimo datą? Apie savo asmenybę sužinosi daug naujo

Žiūrėdama į medžių viršūnes vasarą vargu ar susimąstei, koks medis esi pagal gimimo datą. Kvapnusis alyvmedis? Galingasis ąžuolas? O gal vėjo nubučiuota pušis? Iš pradžių ir mes skeptiškai žiūrėjome į druidų horoskopą, tačiau radusios savo apibūdinimą nustebome - jis visiškai atitinka mūsų asmenybę!

Tad surask savo gimimo datą ir sužinok savo medį, o apačioje paskaityk tavo asmenybės apibūdinimą!

Eglė (sausio 2-11 d.ir liepos 5-14 d.)

Skirpstas (sausio 12-24 d. ir liepos 15-25 d.)

Kiparisas (sausio 25 d – vasario 3 d. ir liepos 26 d – rugpjūčio 4 d.)

Topolis (vasario 4-8 d. ir rugpjūčio 5-13 d.)

Kedras (vasario 9-18 d. ir rugpjūčio 14-23 d.)

Pušis (vasario 19-29 d. ir rugpjūčio 24-rusėjo 2 d.)

Ieva (kovo 1-10 d. ir rugsėjo 3-12 d.)

Liepa (kovo 11-20 d. ir rugsėjo 13-22 d.)

Ąžuolas (kovo 21 d.)

Lazdynas (kovo 22-31 d. ir rugsėjo 23-spalio 3 d.)

Šermukšnis (balandžio 1-10 d. ir spalio 4-13 d.)

Klevas (balandžio 11-20 d. ir spalio 14-23 d.)

Riešutas (balandžio 21-30 d. ir spalio 24- lapkričio 2 d.)

Jazminas (gegužės 1-14 d. ir lapkričio 3-11 d.)

Kaštonas (gegužės 15-24 d. ir lapkričio 12-21 d.)

Uosis (gegužės 25 d. – birželio 3 d. ir lapkričio 22 d. – gruodžio 1 d.)

Skroblas (birželio 4-13 d. ir gruodžio 2-11 d.)

Figmedis (birželio 14-23 d. ir gruodžio 12-20 d.)

Beržas (birželio 24 d.)

Obelis (birželio 25 d. – liepos 4 d. ir gruodžio 23 d. – sausio 1 d.)

Alyvmedis (rugsėjo 23 d.)

Bukas (gruodžio 21-22 d.)

Eglė - eglės dažnai būna nepasiekiamomis, yra ganėtinai išdidžios ir ginančios savo nuomonę. Eglės linkusios daug mokytis, dirbti neretai net aukodamos savo sveikatą. Meilėje jos ganėtinai smulkmeniškos, joms trūksta impulsyvumo, romantiškumo.

Skirpstas - spinduliuoji grožį, tačiau visai nesistengi dėl savo išvaizdos. Gana skaudžiai išgyvenimo likimo tau siųstas nesėkmes, jautriai reaguoji į daugelį dalykų. Esi linkusi moralizuoti, patarinėti kitiems, dėl to daugelį gali kiek nuvarginti.

Kiparisas - esi nepataisoma svajotoja, visada laukianti šiltesnių orų. Aplinkiniams visada palieki gerą įspūdį, moki puikiai bendrauti. Dažnai vengi sudėtingų situacijų, o galbūt tiesiog iš jų išsisuki. Labai anksti tapai savarankiška, nebijai vienatvės.

Topolis - esi ta, kuri visuomet nori aiškumo. Tau svarbu, kokį gyvenimo partnerį pasirinkti ar kur gyventi. Esi ganėtinai jausminga, tačiau slepi savo jautrią sielą po kietais šarvais.

Kedras - esi stipri asmenybė, sugebanti pristaikyti prie aplinkybių. Esi sportiška, išvaizdi, tau svarbus kūno grožis. Dažnai būni impulsyvi, užsidegi kaip degtukas, o tuo neretai ir atbaidai savo gerbėjus, gąsdini savo draugus, šeimą.

Pušis - daugiau rūpiniesi savimi nei kitais. Dievini keliones, gali būti puiki organizatorė. Nesi vienišė, tačiau puikiai galėtum būti ir viena.

Ieva - esi ganėtinai melancholiška, tau patinka ramios aplinkos. Gali apsiverkti be priežasties, tuo sukeldama nerimą aplinkiniams. Dievini meną, įvairias jo šakas, pasižymi išskirtiniu talentu.

Liepa - liepos dažniausiai svajoja apie patogumų kupiną gyvenimą, tačiau pačios nėra linkusios nė piršto pajudinti. Jos kiek nuobodokos, pilkos, tačiau sugeba sukurti aplink save jaukumą ir jį puoselėti.

Ąžuolas - ąžuolai pasižymi ryžtingumu, yra ištikimi partneriai, draugai, tačiau neapkenčia agavysčių ir melo. Ąžuolai labai valingi, jiems nesunku laikytis režimo. Jiems patinka stabilus, nemėgsta permainų.

Lazdynas - iš pažiūros atrodai trapi, tačiau viduje esi itin stipri asmenybė, kuri gali kalnus nuversti. Gali būti ir gera, ir bloga - viskas priklauso nuo tavo nuotaikos. Jei žmogus tau patinka, jis taps tavo geriausiu draugu, tačiau jei ne - jo laukia bėdos.

Šermukšnis - turi labai gerą skonį, tačiau esi kiek egocentriška. Esi kiek išranki ir reikli - su bet kuo nebendrausi. Būtent dėl to tavo draugų ratas dažniausiai ribotas.

Klevas - tai individualistai, tačiau nėra užsidarę namuose. Jie trokšta pažinčių, veiksmo. Klevai pilni įvairiausių idėjų, tačiau neretai užstringa jas realizuodami. Jiems patinka dėmesys, kai apie juos yra šnekama.

Riešutas - riešutai nėra tie, kurie ilgai galvoja prieš pasakydami. Jie ganėtinai uždari, santūroki, tačiau turi artimą draugų ratą. Jie pasikliauja tik patys savimi, niekas kitams jiems neįsakys, kaip gyventi.

Jazminas - jazminai pritraukia kitų dėmesį savo bendravimu, iš pažiūros atrodo laisvi, atsipalaidavę, tačiau giliai viduje yra labai jautrūs, tai žino jų artimieji. Jiems svarbu įsipareigojimai, laisvų santykių jie nesupranta.

Kaštonas - tau būdingas teisingumo jausmas, esi puiki diplomatė. Puikiai kalbi auditorijai, reikalauji nemažai erdvės, nes esi labai energinga ir guvi.

Uosis - uosiai visada gaus, ko panorėję ir niekas jiems nesutrukdys. Deja, dėl to kartais kenčia jų artimieji ir kiti žmonės, nes uosiai linkę įskaudinti. Tai gana kaprizingi žmonės, tačiau turi labai lakią vaizduotę.

Skroblas - skroblas labai atsakinga asmenybė, kuri vertina stabilumą, ramybę. Jie visuomet laikosi tvarkos, paiso įstatymų ir dažniausiai svajoja apie garbę, pripažinimą.

Figmedis - figmedžiai yra jautrūs, jie turi nemažai kompleksų, nors ir puikiai juos maskuoja. Labai sunkiai reaguoja į nesėkmes, greitai palūžta. Yra pilni idėjų, tačiau jų įgyvendinimams trūksta drąsos.

Beržas - jie niekada nesipuikuoja, nors dievina meną, prabangą. Jie ne visada su visais yra draugiški. Jie mėgsta gamtą, buvimą malonioje aplinkoje, ramybę.

Obelis - obelys yra jausmingos, sentimentalios, gali ir paskutinį duonos gabalą atiduoti savo draugui. Jos nekuria planų į tolį, gyvena šia diena ir džiaugiasi kiekviena akimirka.

Alyvmedis - esi labai optimistiška, net ir sunkiausiais momentais nepalūžti. Turi savo originalų požiūrį į gyvenimą, tačiau priimi ir kitų nuomonę. Draugai tave dievina, nes dažnai sugebi jiems teisingai patarti.

Bukas - dievini idealizmą, viskas visuomet turi būti pagal tavo norus ir pageidavimus. Esi ganėtinai nedosni, tačiau sugebi puikiai save realizuoti įvairiuose srityse.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis