Zodiako ženklai, kuriems šiandieninis Saulės užtemimas bus lemtingas

Jautresnės sielos, pasiruoškite. Šiandien įvyks pilnas Saulės užtemimas, unikalus reiškinys, kurią jautresnių nervų žmonės gali sunkiai išgyventi. Saulės užtemimas ne tik stipriau veikia mūsų elgesį, miego ritmą, bet ir gali būti lemtingas kai kuriems Zodiako ženklams.

Vėžys. Vėžys - iš prigimties ganėtinai apatiškas aplinkos poveikiui Zodiako ženklas, tačiau šį kartą Saulės užtemimas jį kaip reikiant paveiks. Nuotaika kis kas valandą, todėl tave daug kas erzins. Saulės užtemimas tau bus lemtingas, mat būtent tai, kaip jausiesi šiandien vakare, gali sąlygoti ateinančių savaičių nuotaiką. Privalėsi tramdyti save, mat ateinančiomis dienomis norėsi ant visų išsilieti - pradedant artimiausiais žmonėmis ir baigiant tais, kurių net gerai nepažįsti. Puikus metas susitvarkyti ne tik vidinį, tačiau ir išorinį pasaulį - palanku keisti įvaizdį, apsilankyti kirpykloje, nusipirkti kokį nors dailų daiktą. Pravartu būtų ir susitvarkyti savo namus. Nors Saulės užtemimas vėžius gali nuteikti chaotiškai, verta nepasiduoti stresinėms nuotaikoms.

Saulės užtemimas Svarstyklėse prabudins dar neatrastą jų asmenybės dalį. Svarstyklės pradės naudotis kitų žmonių gerumu, tačiau tai jiems patiems atneš ne džiugesį, o nepasitenkinimą. Todėl vertėtų kuo mažiau šiomis dienomis siekti naudos ir pasirinkti ramią veiklą. Nenustebk, jei Saulės užtemimo metu įvykę susitarimai pavirs dūmu - tuo metu žmonėms atrodysi kiek nepatikima.

Ožiaragiai jautriai reaguoja į aplinkos pasikeitimą, kitų žmonių kalbas, itin skaudžiai priima kritiką. Todėl Saulės užtemimas gali juos neigiamai veikti ne vien dėl pasikeitusių energetinių laukų. Pilnas Saulės užtemimas - retokas reiškinys, todėl vertėtų kuo atsargiau elgtis šiomis dienomis - nesipykti, nesikivirčyti, nepriimti svarbių sprendimų, mat žvaigždės šiomis dienomis žada ypatingus įvykius, kurie gali lemti tolimesnį likimą. Susipyksi su vaikinu? Gali būti, jog vėliau šis kivirčas prives iki skyrybų. Prieštarausi tėvams? Nenustebk, jei vėliau jie su tavimi nebesikalbės. Žodžiu, pasistenk kuo labiau vengti situacijų, kurios galėtų supykdyti kitus žmones.

Vandeniai Saulės užtemimo metu jausis tarsi ne šio pasaulio gyventojai. Jiems viskas atrodys keista, neįprasta, juos apims baimė, kad juos kažkas seka, kad žmonės jų nemėgsta, vengia, jiems prieštarauja. Svarbu, jog ši nepagrįsta baimė neužsitęstų ir nevirstų manija. Geriau į viską reaguoti ramiau, šalčiau, vengti stresinių situacijų. Saulės užtemimo metu svarbu atkreipti dėmesį į bendravimą su kitais - jis lems, kokį įspūdį padarysi aplinkiniams ir kaip ilgai jis išsilaikys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis