HOROSKOPAS SAVAITGALIUI: seksis ne visoms (03 11 - 03 13)

Šį savaitgalį lepinsimės ir švesime svarbią Lietuvai šventę. Deja, ne visiems Zodiako ženklams prognozuojami smagumai...

Avinas. Jei pastaruoju metu jauteisi šiek tiek nuo visko atitrūkusi, nenusimink, netrukus dėl dabartinių sprendimų vėl sulauksi meilės, pritarimo ir pajusi bendrumo jausmą. Atmink, kad savaitės eigoje jausi vis stipresnį ryšį su tave supančia aplinka. Šeštadienį gali kai ką sužinoti apie draugą ar mylimąjį, kas leis tau geriau suprasti tą asmenį. Jūsų skirtumai gali pasirodyti tau netgi patrauklūs.

Jautis. Šį savaitgalį gali norėti palepinti save išeidama apsipirkti. Taigi, apsiauk savo patogiausius batus ir pasiimk didelį krepšį pirkiniams – bus velniškas nuolaidų medžioklės nuotykis. Dabar yra laikas pademonstruoti paprastumą ir taupumą, taigi, apsipirkimas šeštadienį bus susijęs su „planuotu ekonomiškumu”. Kalbant apie meilę, tai laikas, skirtas pasimėgauti akimirka su mylimu žmogumi.

Dvyniai. Dabar yra ne laikas užsiimti sportu ar rungtyniavimo ir daug energijos reikalaujančia veikla. Dabar yra laikas atsipalaiduoti! Šį savaitgalį sieksi sukurti gerus santykius su bendradarbiais ir draugais. Jei esi vieniša, gali sulaukti meilės ar neblogo verslo pasiūlymo iš kažko, kas žavisi tavimi intelektualiai.

Vėžys. Gali nuspręsti palepinti save išvykdama trumpų atostogų su savo mylimuoju ar draugu. Jei turi mylimąjį, šeštadienis gali būti šiek tiek sunkus. Galbūt jūsų nuomonės ir sutaps, bet kartais tu jausiesi nesanti lygiavertėje padėtyje. Tau gali atrodyti, kad tu šiek tiek per daug savęs aukoji.

Liūtas. Šį savaitgalį pademonstruosi savo namų tvarkymo įgūdžius, atsikratydama kažko seno ir sukurdama kažką naujo. Santykių srityje - jaudinantis laikas tau, nes penktadienį vadovausiesi jausmais. Daraisi optimistiškesnė tau artimų žmonių atžvilgiu. Šeštadienį nusiteik dalytis atsiminimais ir pasinerti į sentimentalius prisiminimus.

Mergelė. Vandens sportas gali būti tai, kas tau padeda, ir tu gali nuspręsti, kad tai yra geriausias būdas atsipalaiduoti. Tu visuomet esi nepriekaištingų manierų ir pastaruoju metu buvai ypač paslaugi ir draugiška. Ši puiki nuotaika padės praskaidrinti problemines situacijas. Tavo atvirumas leis žmonėms išsipasakoti tau apie savo gyvenimą.

Svarstyklės. Šį savaitgalį gali užsimegzti romanas su „tobulu” nepažįstamuoju. Jūsų ryšys bus pagrįstas tuo, kad vertinsite tai, kas gražu pasaulyje. Vertėtų leisti laiką viešoje vietoje, kur kunkuliuoja energija. Sekmadienį gali tikėtis pasibuvimo dviese su mylimuoju arba gero laiko praleidimo kartu.

Skorpionas. Jei dabar su kuo nors užmegsi santykius, tai gali būti todėl, kad tai yra patogu, o ne todėl, kad jis tau iš tikrųjų patinka. Būk kartu su tuo, su kuriuo gali linksmai praleisti laiką. Sekmadienį užsiimsi kasdieniniais reikalais, dalysiesi su mylimuoju namų ruošos darbais.

Šaulys. Svajonės, nuojautos ir emocijos atsidurs antrame plane. Kelias artimiausias dienas jausi, kaip grįžta optimizmas, susidomėjimas gyvenimu. Šauliai pajus įkvėpimą siekti karjeros, gal net pradėti savo verslą. Ateinančius du – tris mėnesius pajusi, kur tikras tavo kelias. Dabar gali stipriai pasikeisti prioritetai, taip pat gali pajusti kūrybingumo antplūdį.

Ožiaragis. Šį savaitgalį trikdys emocijos – bus sunku jas suvokti, sunku joms nepasiduoti... Svarbius reikalus darbe sutvarkyk pati, nesitikėk, kad tai atliks kolegos. Pajusi fizinės energijos antplūdį, aplinkinius žavės tavo gyvybingumas, pasitikėjimas savimi. Ožiaragiai galiausiai susirūpins sveikata – apgalvos mitybą, pradės sportuoti. Senas bičiulis gali nedraugiškai pakritikuosi, bet pasistenk ilgai nelaikyti pykčio.

Vandenis. Ateinančias tris dienas atsiras naujų draugų ar susižavėjimo objektų. Daliai Vandenių baigiasi socialinės izoliacijos ar emocinio užsisklendimo laikotarpis – plykstelės entuziazmas, atsinaujins romantiški troškimai. Šis pozityvus laikas emociniam augimui ir naujiems ryšiams megzti – tegu visi nauji ryšiai teikia džiaugsmo.

Žuvys. Jautiesi puikiai ir spinduliuoji meile, o tai pritrauks daugybę naujų draugų ir gerbėjų. Padarysi gerą pirmąjį įspūdį. Šį savaitgalį gali skirti ypatingą dėmesį savo išvaizdai ir norėti šiek tiek pasigražinti. Šeštadienis yra geras laikas pasvarstyti apie gražinimosi procedūras ar bent kažko pakeitimą savyje, naują šukuoseną ar naujus drabužius. Sekmadienį gali jausti poreikį pabūti kūrybiška.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis