HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (03 18 - 03 20)

Jauti pavasario šilumą? Savaitaglis tau gali atnešti netikėtų įvykių, būk jiems pasirengusi!

Avinas. Avino ženklo atstovės gali prieš savo valią būti įtrauktos į įvykių ar net intrigų sūkurį: aplinkiniai mėgins tavimi manipuliuoti, siekdami savo tikslų. Galbūt tavęs paprašys dalyvauti kokiame nors renginyje ir suvaidinti tau skirtą vaidmenį. Arba pasidalins su tavimi gandais ir nuogirdomis tam, kad paskleistum šią informaciją plačiau

Jautis. Savaitgalį būsi nusiteikusi kovai, tačiau nebus su kuo kovoti: aplinkiniai bus pasiruošę ir be mūšio tau atiduoti pergalę. Jie net su malonumu seks paskui tave, jei tik pasiūlysi naują projektą, reikalaujantį bendrų pastangų. Apskritai bet kokiuose renginiuose, kur susirinks daug žmonių, tu sekmadienį jausiesi lyg žuvis vandeny.

Dvyniai. Sekmadienį žvaigždės pataria Dvynių ženklo atstovėms skirti laiko santykių su artimais žmonėmis problemoms, žinoma, jei tik jų yra. Tai bus labai veiksminga. Paprastai bandymai išsiaiškinti santykius baigiasi banaliu barniu ir abipusiais kaltinimais, bet sekmadienį ir tu, ir tavo artimieji būsite nusiteikę pamėginti vieni kitus suprasti.

Vėžys. Šeštadienį iš Vėžio ženklo atstovių sunku laukti logiškų poelgių: praktiškai viskas, ką tu darysi, bus pagrįsta tokiais neginčijamais argumentais, kaip „noriu“ ir „nenoriu“. Visą dieną tu būsi savo norų ir netikėtų polėkių įkaitė, ir kai kurių savo veiksmų motyvų ir pati nelabai sugebėsi paaiškinti. Kad veikiama akimirksnio troškimų nepridarytum klaidų, šeštadienį tau derėtų įsiklausyti į draugų ir artimųjų nuomonę ir įspėjimus.

Liūtas. Šeštadienį Liūto ženklo atstovės rizikuoja susidurti su tokių ne pačių geriausių jausmų, kaip godumas arba pavydas, apraiškomis. Šie jausmai gali būti nukreipti į tave, o gal tu pati pajusi kažkam pavydą. Kad diena praeitų ramiai, žvaigždės tau rekomenduoja šeštadienį vengti susitikimų su žmonėmis, kurių pajamos didesnės už tavo, arba kuriems gyvenime sekasi labiau nei tau.

Mergelė. Tačiau tau nebūtina susilažinti su draugais arba lošti kazino. Visų pirma tavo azartiškumas pasireikš siekiu kažką aplenkti arba kažką padaryti geriau, nei kiti. Konkurencija gali būti reali arba išgalvota, bet ji tave skatins visose srityse – darbe, buityje, meilėje, todėl tavo rezultatai pagerės, ir padidės tikimybė, kad būsi pirma!

Svarstyklės. Savaitgalį svarstyklių ženklo atstovių laukia daug susitikimų – ir suplanuotų, ir netikėtų – kurių kiekvienas gali pasirodyti esąs neatsitiktinis. Tai sakytina ir apie romantiškas pažintis, ir dalykinius ryšius. Ypač apie pastaruosius žvaigždės sako, kad kažkokie šiandienos Svarstyklių ženklo atstovių darbai, žodžiai arba planai gali paveikti jų karjerą, padėtį visuomenėje arba pajamas.

Skorpionas. Savaitgalį nebus sunku perpildyti Skorpiono ženklo atstovių kantrybės taurę – ji bus mažesnė nei arbatinis šaukštelis. Dalykai, į kuriuos kitą dieną tu nebūtum kreipusi dėmesio, šeštadienį akimirksniu sutrikdys tavo pusiausvyrą. Tai gali būti susiję su pašaipiais juokeliais (net draugiškais), taip pat ir kritika.

Šaulys. Savaitgalį tau derėtų būti atsargesnei su žmonėmis, kurie bando tavimi manipuliuoti: šiandien jų aktyvumas kaip niekad sustiprės. Apskritai, jei yra galimybė, žvaigždės tau rekomenduoja šią dieną praleisti toli nuo minios, galbūt net už miesto, tarp artimiausių žmonių. Antraip gali prieš savo valią būti įtraukta į kažkokį svetimą reikalą, kuris geriausiu atveju nieko tau nesuteiks.

Ožiaragis. Savaitgalį dienos įvykiai gali nuvesti Ožiaragio ženklo atstoves į akligatvį, sukelti problemų arba užminti mįslę. Tokia jau ši diena – persmelkta paslapčių ir intuicijos, kuri bus akivaizdžiai pranašesnė už logiką. Kokias paslaptis benorėtum šeštadienį išsiaiškinti, dedukcijos būdu tai padaryti bus nelengva: greičiausiai, teisingoms išvadoms tu paprasčiausiai neturėsi užtektinai reikalingų faktų.

Vandenis. Savaitgalį Vandenio ženklo atstovės bus neorganizuotos. Tau bus sunkiau nei paprastai imtis kasdienių reikalų ir atlikti juos įprastu tempu. Tave blaškys viskas aplink – žmonės, įvykiai, tavo pačios įkyrios mintys. Dėl šio išsiblaškymo net tie darbai, kurių vis dėlto imsiesi, vis strigs.

Žuvys. Savaitgalį žvaigždės tau lemia troškimą išbandyti kažką naujo, ar tai būtų ekstremali sporto šaka, naujos žinios, ar meilė. Jei turi mylimą žmogų, reikėtų šį vakarą praleisti su juo – pasistenk nukrypti nuo įprasto scenarijaus. O jei antros pusės neturi, šeštadienį būsi kaip niekad atvira naujoms pažintims ir drąsiems eksperimentams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis