Artėjantis Mėnulio užtemimas: reikia pasisaugoti šiems Zodiako ženklams

Kovo 23 d. laikrodžio rodyklei artėjant prie 14 h. įvyks dalinis Mėnulio užtemimas. Daugelis patvirtins, jog metas prieš Mėnulio užtemimą ne pats ramiausias. Jautresni jaučia tvyrantį nerimą, jaudulį, yra įsitempę, greitai pavargsta.

Kai kuriems Zodiako ženklams šiuo metu reikėtų kiek labiau pasisaugoti - paskaityk, ar tavojo Zodiako ženklo nėra tarp labiausiai Mėnulio užtemimo veikiamų ženklų.

Jautis. Jaučius šiuo metu slėgs visai ne su mokslais ar darbų susiję reikalai - daugiau problemų bus asmeniniame fronte. Gali būti, jog sunkiai sutarsi su artimais tau žmonėmis, mat daugelis tau atrodys priešiški, nusiteikę prieš tave. Visgi aklai emocijoms neverta pasiduoti - nors šis metas ir sukels emocinę įtampą, pasistenk išlikti rami ir šalčiau reaguok į tave supančių žmonių žodžius.

Energingo charakterio liūtai jausis taip, lyg kažkas juos slėgtų, kankintų, tačiau konkretaus atsakymo, kodėl jie taip jaučiasi, liūtai nesugebės atrasti. Nors artėjantis Mėnulio užtemimas stipriai veiks dvasinę savijautą, liūtams nevalia pasiduoti - šiuo metu žvaigždės tau žada pakylėjimą tiek profesinėje, tiek meilės srityje, todėl nepraleisk šanso pagauti savo laimės paukštę.

Svarstyklės niekaip nesugebės susikaupti, stigs koncentracijos, nenorėsis bendrauti. Tokia pilka nuotaika apims ne vien dėl užsilikusios žiemos melancholijos - gali būti, jog ir aplinkiniai tavęs šalinsis, vengs. Tačiau ilgą laiką tai netruks - pasibaigus Mėnulio fazei, viskas vėl grįš į savo vėžes. Vertėtų šiuo metu nedalinti savo energijos kam papuola, o verčiau įsiklausyti į save, savo poreikius ir pabūti kiek egoistiška.

Šauliai iš šalies atrodys laimingi ir patenkinti, nors viduje virs katilas. Vidiniame pasaulyje kils nemažai priešprešų - rodos, norėsis daug ką nuveikti, tačiau stigs energijos. Gali būti, jog ją susems kiti žmonės, todėl nevertėtų šiuo metu leistis į naujas pažintis ar itin aktyviai komunikuoti, verčiau pasirinkti ramesnį laiko praleidimą, pavyzdžiui, vakarus su knyga ar puikiu filmu.

Vandeniams kils problemų ne bendraujant su aplinkiniais, o kovojant su savimi. Stigs valios bei ryžto atlikti įvairiausias veiklas, tačiau kalbėtis su savo vidiniu aš seksis sunkiai. Gali būti, jog tave varžys aplinkinių nuomonė, jausiesi apkalbama, kiek kritikuojama. Tačiau nevertėtų pasiduoti emocijoms - naudingiau bus, jei paprasčiausiai į viską reaguosi ramiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis