Kokia tu gėlė pagal gimimo datą? Nepatikėsi, ką tai atskleis apie tave

Kiekviena gėlė sukelia skirtingus jausmus - ypatingai graži, didinga, arba priešingai - atšiauri, blanki ir atstumianti.

Senovės druidai tikėjo, jog kiekvieno žmogaus charakterį atspindi gėlė. Kiekvienas augalas turi ypatingus bruožus, ir ne vien išorinius. Kokia tu esi gelė ir kas būdinga tavo pačios asmenybei?

Leiskis į savęs pažinimą...

Geltonasis gencijonas (širdažolė) – Sausio 1 d. – 10 d.

Margainis– Sausio 11 d. – 20 d.

Šlamutis -- Sausio 21 d. – 31 d.

Amalas – Vasario 1 d.-10 d.

Šunvyšnė - Vasario 11 d. – 19 d.

Mimoza – Vasario 20 d. – 28 d.

Aguona – Kovo 1 d. – 10 d.

Lelija - Kovo 11 d. – 20 d.

Rusmenė – Kovo 21 d. – 31 d.

Magnolija – Balandžio 1 d. – 10 d.

Hortenzija - Balandžio 11d. – 20 d.

Jurginas – Balandžio 21 d. – 30 d.

Pakalnutė - Gegužės 1 d. – 10 d.

Portulaka - Gegužės 11 d. – 21 d.

Ramunė - Gegužės 22 d. – 31 d.

Katilėlis - (birželio 1 d.- birželio 10 d.)

Saulutė (birželio 11-21 d.)

Tulpė (birželio 22-liepos 1 d.)

Vandens lelija (liepos 2-12 d.)

Našlaitė (liepos 13-23 d.)

Erškėtrožė (liepos 24-rugpjūčio 2 d.)

Saulėgrąža (rugpjūčio 3-12 d.)

Rožė (rugpjūčio 13-23 d.)

Delfinas (rugpjūčio 24-rugsėjo 2 d.)

Gvazdikas (rugsėjo 3-11 d.)

Astra (rugsėjo 12-22 d.)

Viržis (rugsėjo 23-spalio 3 d.)

Kamelija (spalio 4-13 d.)

Alyva (spalio 14-23 d.)

Frezija (spalio 24-lapkričio 2 d.)

Orchidėja (lapkričio 3-12 d.)

Bijūnas (lapkričio 13-22 d.)

Kardelis (lapkričio 23-gruodžio 2 d.)

Kiaulpienė (gruodžio 3-12 d.)

Lotosas (gruodžio 13-22 d.)

Edelveisas (gruodžio 23-31 d.)

Geltonasis gencijonas (širdažolė) – esi geraširdė, neįžedi žmonių, noriai pagelbsti kitiems. Tai ganėtinai jautrios asmenybės, tačiau labai mylimos ir gerbiamos žmonių. Vis dėlto neretai pasirodai uždara, paslaptinga.

Margainis – esi ta, kuri sunkiausiais momentais visada padės, kartais net ir nukentėdama pati. Tai nuoširdūs, atviri žmonės, kurie daugeliui padeda susivokti. Gali būti puikūs psichologai, patarėjai, mokytojai. Vis dėlto neretai aukodamasi dėl kitų kenti pati.

Šlamutis - šlamutis mėgsta šviesą, todėl ir tu dievini viską išsiaiškinti, nieko neslėpti, su visais susitarti. Niekada nepalieki kyboti probemų, visada jas išsprendi. Esi ganėtinai racionali ir guvaus proto, gali būti puiki lyderė.

Amalas – šie žmonės nemėgsta girtis, pasakoti apie save, gana negreitai įsilieja į naują kolektyvą, nedažnai reiškiasi. Jiems būdinga gerai viską apsvarstyti prieš pasakant, todėl jų žodis dažnai vertinamas. Tyla - gera byla, tuo vadovaujasi amalo ženklo atstovai.

Šunvyšnė - tai žmonės, kurie kitus žavi, tačiau sukelia abejones, pasėja klausimus. Šunvytės nėra kuklios, tačiau ir ne visiškos drąsuolės. Jos kitus žavi savo kuklumu, kuris neretai virsta į šėlmiškumą, ypač, kai šunvytės atsipalaiduoja, būna tarp savo artimų žmonių.

Mimoza – pasižymi itin dideliu jautrumu, emocingumu, aštriai reaguoja į įvykius. Jie įpratę aukotis, dažnai dėl to kenčia net jų pačių sveikata ir gerovė. Mimozos dažniausiai kliaunasi kitų žmonių nuomone, todėl neretai lieka be savo pozicijos.

Aguona – dievini keliones, tau būdingas nuotykių troškimas. Nemėgsti sedėti vienoje vietoje, nors puikiai gali dirbti tiriamąjį, mokslinį darbą, moki ganėtinai greitai susikoncentruoti, reaguoti į situacijas. Todėl dažniausiai draugų kompanijoje į tave yra kreipiamasi patarimo, pagalbos.

Lelija - visada moki būti laiminga, spinduliuoji optimizmu. Kitus žavi ne tik išoriniu, bet ir vidiniu grožiu. Turi labai lakią fantaziją, moki nepasiduoti kitų įtakai, todėl tavo ateitis šviečiasi labai puiki, gali daug ką pasiekti. Tavo žavesys itin traukia priešingą lytį, todėl dažnai net neflirtuodama gali patraukti dėmesį.

Rusmenė – tavo galva dirba lyg kompiuteris, esi guvaus proto. Esi ganėtinai smulkmeniška, tačiau netuščiažodžiauji, pasveri savo žodžius. Skrajoti padebėsiais nemėgsti ir tavęs visai nežavi žmonės, kurie nuolat fantazuoja. Tau patinka tikslumas, konkretumas ir aiškumas, o labiausiai negali pakęsti vėluojančių žmonių.

Magnolija – esi ganėtinai silpnos sveikatos, bet tik todėl, jog esi perfekcionistė, viską nori pasiekti greitai ir bet kokiomis priemonėmis. Tavo kūnas tau dėl to tikrai nepadėkoja - priešingai, neretai sirguliuoji. Dažnai nenori įsiklausyti į kitų nuomonę, nekenti, kai tave kažkas kritkuoja. Garbė ir šlovė - tavo didžiausia siekiamybė.

Hortenzija - esi labai išdidi, o už vis labiausiai myli save. Daugeliui atrodai visuomet linksma, puikiai nusiteikusi, optimistiška. Vis dėlto artimi žmonės žino, jog širdyje esi jautri, tačiau tik užsidedi nejautruolės kaukę. Kokia esi iš tiesų, žinai tik tu pati.

Jurginas – dažnai sunkiose gyvenimo situacijose palūžti, nors daugumai atrodai stipri. Savyje talpini dvi asmenybes, ir tinkamu metu vieną jų parodai, o kitą - nuslepi. Tai reiškia, jog esi šiek tiek dviveidė, tačiau daugelyje situacijų tau tai padeda.

Pakalnutė - esi dosni, geraširdiška, tačiau itin išranki. Ypač asmeniniame gyvenime, santykiuose. Tavimi galima pasikliauti, moki saugoti paskaptis, dažnai esi visų draugė ir itin rimtai reaguoji į savo artimųjų nelaimes. Tačiau žmones prisileidi labai atsargiai...

Portulaka - labai vertini laisvę, nepriklausomybė, tačiau dažnai nepasitiki žmonėmis, žiūri į juos įtariai. Tau daugelis atrodo linkintys tik blogo. Pasižymi savybe visus tyrinėti, daug ko klausinėti. Esi labai smalsi, todėl tau būdingas žinių ir nuotykių troškimas.

Ramunė - esi labai teisinga, tau svarbiausia, jog visi būtų saugūs, ramūs ir patenkinti. Dažnai aukoji net savo pačios ramybę dėl kitų žmonių. Be to, nekenti melo ir nedorų žmonių, saugaisi jų. Save stengiesi apsupti tais, kurie tau teikia laimę ir vidinę harmoniją.

Katilėlis - labiausiai nekenti, kai kažkas kišasi į tavo gyvenimą, tau reguliuoja. Esi individualistė, dažnai mėgsti pabūti su savimi. Tavo pačios draugija tau visai nėra atstumianti. Tvarkingai gyveni, nesi nuotykių ištroškusi, vertini vidinę harmoniją.

Saulutė - esi geranoriška tylenė, kuriai nepatinka kelti audras. Esi puiki humanitarė, o štai skaičiukai visai ne tau. Gali būti vieniems labai gera, o štai kitiems gali ir įkąsti. Pasižymi puikiu humoro jausmu, moki prajukinti net akmenį, todėl dažnai kitų žmonių esi vadinama gana komiška.

Tulpė - esi nuo prigimties judri, tau būtinas veiksmas, dalyvavimas įvairiuose renginiuose. Dažnai imi atlikti veiklą, tačiau greitai ją meti. Neapsisprendi, kuo norėtum būti, dažnai keli sau klausimus. Visgi esi labai optimistiška, nemėgsti liūdnų žmonių, pesimizmo, nelaikai nuoskaudų savyje.

Vandens lelija - dažnai būni suirzusi, nerami, tačiau lengvai prisitaikai prie aplinkybių. Iš esmės gali bendrauti su įvairaus tipo žmonėmis, nežiūri į kitus iš aukšto. Gali būti, jog neramiai miegi, tave kankina nerimas dėl ateities.

Našlaitė - esi ganėtinai lengvai pažeidžiama, tave lengva įžeisti, Tačiau šiaip esi simpatiška asmenybė, kuri traukia kitus žmones. Tiek išvaizda, tiek savo malonių būdu. Gali būti puiki pašnekovė, todėl tau nestinga draugų bei pažįstamų.

Erškėtrožė - pasižymi litearūriniais gebėjimais, esi kilni, nuoširdi, tau patinka kovoti dėl teisybės. Visgi supykusi gali patapti tikra despote ir išvesti iš kantrybės bet ką. Todėl artimieji žino, jog geriau tavęs nepykdyti, o viską sutvarkyti ramiai, be konfliktų ir pykčių.

Saulėgrąža - esi puiki asmenybė, tačiau tau kenkia savigrauža ir nereti isterijos priepuoliai. Esi ganėtinai isteriška, todėl gali supykti ant visiškai nekalto žmogaus. Tau būdingas švelnumas, tačiau kartais nemoki jo pademonstruoti, tau stinga pasitikėjimo savimi, atvirumo. Privalai pirmiausia susitvarkyti svao vidinį pasaulį.

Rožė - esi darbšti, tačiau demonstruoji neprieinamumą, kitiems atrodai šalta, uždara. Gyvenimo partnerį renkiesi atsakingai, su bet kuo nebendrauji ir nemezgi ryšių. Dažnai tau artimi žmonės būna gyvenimo patikrtinti. Mėgsti egzaminuoti, todėl bet ko neprisileidi prie savęs. Dievini išorinį grožį, labai rūpiniesi savo išvaizda.

Delfinas - esi stropi, darbšti, tačiau neretai tampi atpirkimo ožiu, užsikraui ant savęs problemas. Nemoki supykti, esi labai atvira, kartais net per daug kitiems visko pasakai. Gali būti, jog dažnai jautiesi nesuprasta atsiskyrelė, kuriai stinga pasitikėjimo savimi.

Gvazdikas - esi labai išverminga, laikaisi savo tiklsų, tačiau koją tau kiša tavo reiklumas. Vieną dieną gali būti geriausia drauge, kitą - didžiausia priešė. Būtent todėl turi po lygiai priešų ir draugų. Tau būdingas puikus estetinis pasaulio suvokimas, dievini meną, kultūrą.

Astra - meilės sferoje tave persekioja liūdesys, tačiau asmenybė esi labai graži ir įvairiapusė. Tau patinka įvairios veiklos, pokalbiai su žmonėmis, dažnai randi kalbą net ir su nekalbiausiais žmonėmis. Tave vertina už tavo norą kitiems padėti, geranoriškumą.

Viržis - esi labai blaivaus proto, stengiesi išvengti sunkių situacijų ir tau pavyksta. Mėgsti linksmintis, tačiau su saiku, ir nesupranti žmonių, kurie visą gyvenimą atidavė linksmybėms. Tau būdingas troškimas mokytis, tobulėti, suprasti kitas tautas, kultūras ir t.t.

Kamelija - labai puikiai atremi likimo smūgius, esi labai tvirto charakterio. Už vis labiau negali pakęsti neapsisprendusių ir niekaip negalinčių susivokti žmonių. Nepasižymi itin didele pagalba kitiems ir neretai esi net kiek egoistiška, mąstai tik apie save.

Alyva - turi gabumų, tačiau juos nustumi į šalį atsiduodama malonumams ir linksmybėms. Daugelyje situacijų esi tingi, nemoki apginti savo nuomonės ir dėl to po to save grauži, kankini. Tau būdingas neryžtingumas, neapsisprendimas, nemokėjimas išsisukti iš padėties.

Frezija - tai kūrybiškos ir turinčios lakią fantaziją asmenybės, kurioms būtina pasikliauti savo pačių gebėjimais. Pagalbos iš kitų jie nėra linkę priimti, todėl gali atrodyti kiek pasipūtę, nemokantys bendrauti. Savo artimam gali atiduoti bet ką, tačiau patys net nereikalauja atgalinio ryšio.

Orchidėja - esi ganėtinai didelė egoiztė, kuri reikalauja iš kitų daug dėmesio. Beje, dėmesys tau labai patinka, esi tiesiog apsėsta kitų žmonių meilės. Jei būni kompanijoje, stengiesi dėmesį atkreipti į save. Visgi viduje esi šilta asmenybė, kuriai tereikia apkabinimo ir gero žodžio.

Bijūnas - nedaug kalbi apie savo planus, mėgsti viską pasilaikyti sau. Todėl tikrai esi viena tų paslaptingųjų. Dažnai persistengi arba užsimoji per daug, o po to labai kenti. Visgi pasižymi išskirtine energija, gali nepvargti net labai daug dirbdama. Tuo stebisi net aplinkiniai.

Kardelis - nors ypatingu talentu nepasižymi, esi stropi, daug dirbanti ir taip pelnai kitų fantazijas. Todėl tau garantuota simpatija iš įvairiausių tipų žmonių. Esi išklausanti, mokanti patarti, todėl galėtum būti puiki psichologė.

Kiaulpienė - esi labai išvertiminga, gali pakelti įvairias likimo negandas ir nepalūžti. Tau būdingas mokėjimas susikaupti, susikoncentruoti, esi laikoma gana valdinga asmenybe, kuriai visai nereikia kitų pagalbos. Viską mėgsti atlikti viena, tau nereikia klausyti kitų žmonių patarimų.

Lotosas - pasižymi gudrumu ir net šiokiu tokiu klastingumu. Visgi žmonės tau visada padės rasti kelią iš painiausio tunelio. Greitai susirandi draugų, moki užkalbėti dantį, rasti kalbą su bet kokia asmenybe. Daug kuo domiesi, tavo interesų ratas itin platus. Ypač nemėgsti sedėti vienoje vietoje, todėl net negali pamąstyti apie sėdimą darbą.

Edelveisas - kažkas tau trukdo būti laimingai. Dažnai vaikais idealų, autoritetų, tačiau atrasti save tau sekasi sunkiai. Neretai būni aršios nuotaikos, negebi prisitaikyti, parodai savo blogąsias charakterio puses, kurias vertėtų nuslėpti. Tau reikėtų daugiau įsiklausyti į kitų žmonių poreikius, norus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis