HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (03 25 - 03 27)

Šis savaitgalis - ne tik šventinis, tačiau ir be galo saulėtas. Ar saulė nušvies ir tavo asmeninį gyvenimą? Sužinosi paskaičiusi horoskopą!

Avinas. Jau senokai netvarkėte savo kambario? Dabar - puikiausiai šiam darbui tinkančios dienos! Taip pat patartina sulėtinti tempą ir įvertinti žmones jūsų gyvenime, kurie jums kaip nors padėjo. Dovana nėra būtina, bet nuoširdus „ačiū“ bus įvertintas.

Jautis. Jūsų visai nedomins įgrisusi sena rutina. Jūs esate nusiteikęs nuveikti kažką pašėlusio ir beprotiško ir niekas jūsų nesustabdys! Persekios keistas jausmas, todėl patartina būti atsargiems. Prieš šokdami nuo krašto, ženkite žingsnį į priekį pažiūrėti, kas slypi anapus. Savaitgalį jūs pats būsite savo likimo kalviu.

Dvyniai. Neišlaidauk. Galbūt kils noras apipilti draugus ar partnerį dovanomis, nes pastaruoju metu jiems teko nukentėti dėl tavo irzlumo, vis tik pinigų nešvaistyk, nuoširdus pokalbis atsiprašymas dažnai geriau už dovanas. Dėl planetų išsidėstymo gali tekti grįžti į ne itin malonia situacijas, bet pasistenk nepykti, neburnoti, viskas susitvarkys.

Vėžys. Būk atidus, kad nepamirštum svarbių dalykų. Po nesėkmių periodo sėkmė ima šypsotis, kartais net gali būti sunku patikėti savo laime. Ypatingai palankios dienos – šis savaitgalis. Merkurijus padeda, Venera šypsosi, ko daugiau norėti. Gyvenime pagaliau įsivyraus darna ir harmonija.

Liūtas. Be abejonės, jums reikia pokyčių. Jei norite šokiruoti žmones, kurie galvoja, kad esate nuspėjami, todėl padarykite ką nors jums nebūdingo ir dramatiško. Jus domina meniški, konceptualūs projektai, bet savaitgalį būsite linkęs daugiau į konkrečius dalykus, nei abstrakcijas.

Mergelė. Mergelėms šį savaitgalį geriau pralaukti, kol praūš audros. Įprastai vartai akis ir sakai, kaip nuobodu, bet dabar tik džiaugsiesi, kad turi progos pabūti ramiai, atokiau nuo intrigų, nuo įvykių sūkurio. Gali tekti atsiprašyti žmogaus, kurį nenoromis įskaudinai. Pamiršk nesklandumus ir žvelk į priekį.

Svarstyklės. Savaitgalį bus palankus metas gerinti santykių, kūrybingumo sritis. Tiesa, dėl Merkurijaus padėties tyrinėsite draugus tarsi per padidinamąjį stiklą, ieškosite priekabių. Šeštadienis – palanki diena išsiaiškinti visus nesutarimus ir neaiškumus. Saulė ir Mėnulis suteiks jums racionalumo sekmadienį. Visgi esminių sprendimų šį savaitgalį nepriiminėkite.

Skorpionas. Jūsų emocijos nori valdyti jūsų gyvenimą, bet jums patiems bus geriau, jei tvarkysite reikalus vadovaudamiesi savo galva, o ne širdimi. Labai sunku sutelkti dėmesį į namų darbus ir svarbius dalykus, ypač, jei yra simpatiškas vaikinas, apie kurį svajojate. Yra tikimybė, kad savaitgalį jūsų svajonės išsipildys, tik galbūt ne taip, kaip tikėjotės.

Šaulys. Savaitgalį dėl Merkurijaus padėties jūsų atžvilgiu atsiras progų ištaisyti padarytas klaidas. Gali kilti prieštaravimų – norėsis dvasiškai tobulėti, bet seni įpročiai trauks žemyn. Nepasiduokite pagundoms, stenkitės išsigryninti ir suvokti tikruosius troškimus ir poreikius.

Ožiaragis. Laukia vienas iš savaitgalių, kai Ožiaragiams bus sunku sukontroliuoti situaciją, taigi tiesiog plaukite pasroviui ir leiskite viskuo pasirūpinti visatai. Savaitgalį Merkurijus bus jūsų bendravimo zonoje. Galbūt kai kurie norės būti švelnesni, jautresni, dvasingesni asmenys, o ne iki skausmo sąžiningi ir susikoncentravę į save. Na, viskas priklauso nuo jūsų, tik prieš ką sakydami ar ko imdamiesi pagalvokite.

Vandenis. Nesistebėkite, jei jums pradės nebepatikti kas nors, kas anksčiau labai patiko. Su amžiumi mūsų skoniai ir nuomonės keičiasi ir tame nėra nieko blogo. Penktadienį jus kažkas sunervins ir atsakymą žino tas, kurio pagalbos jūs greičiausiai nepagalvotumėte paprašyti.

Žuvys. Daugiau jėgos yra jungiantis prie grupės, nei bandant atsilaikyti vienam. Nusimato pokytis, bet tam, kad jis įvyktų, jūs turite norėti pokyčių. Paklauskite patarimo savo geriausio draugo; jis nenukreips jūsų klaidinga linkme. Šeštadienį ir sekmadienį jus domins galvosūkiai, bet nenuleiskite rankų, jei jums nepavyks jų išspręsti pirmu bandymu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis