HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (04 01 - 04 03)

Pavasarinio džiaugsmo ir energijos nenuslopins net apsiniaukęs dangus, o ir žvaigždės tau žada neįtikėtinus nuotykius bei atradimus. Pasiruošusi?

Avinas. Tos, kurios mąstėte apie tai, jog reikia praplėsti savo horizontus, būtent tai ir turėtumėte daryti. Visiškas mėnulio užtemimas smogs tavo šeštiems sunkaus darbo, sveikatos ir gerovės namams. Jei dažniausiai valgai saldumynus, pats metas jų atsisakyti ir pradėti sveikai maitintis.

Jautis. Net gi geriausiai tavo apgalvotas planas suduš į šipulius. Kad ir kas nutiktų dėl mėnulio pilnaties, nepamiršk, kad tu mokaisi tik eidama, o nesilaikydama nelanksčių planų. Gali jaustis priversta daryti kažką skuboto, susijusio su tavo partneriu ar asmeniu, su kuriuo tik pradėjai draugauti, tačiau tai padariusi, iš karto pasigailėsi.

Dvyniai. Pats metas pamaišyti kosminį katiliuką, o ypač dėl to, kad visiškas mėnulio užtemimas atsidurs jūsų bendravimo zonoje. Kreipk dėmesį į tai, ką sakai, kaip sakai ir kam sakai. Kantrybė tikrai yra dorybė, ypač kai Plutonas jau penkis mėnesius snaudžia tavo šeštuose sunkaus darbo ir tarnavimo kitiems namuose.

Vėžys. Atrodo, kad niekam nepavyks susitarti ir žengti į priekį. Geriausia būtų laikytis atokiau nuo tokių žmonių, kurie nori susipykti, ir sutelkti dėmesį į žmones, kurie yra linksmi kaip ir tu. Visiškas mėnulio užtemimas tavo vienuoliktuose vilčių, troškimų ir draugystės namuose tau parodys, kas yra komandinis žaidėjas, o kas bando užkirsti kelią bet kuriam tavo žingsniui.

Liūtas. Penktadienį jaunatis atsidūrė tavo draugystės, vilčių, norų zonoje. Merkurijus skatins ieškoti naujų, neatrastų teritorijų. Venera palanki aktoriams, rašytojams, mokytojams, pardavėjas ir dirbantiems reklamos srityje. Na, o visų Liūtas laukia turiningos dvi dienos.

Mergelė. Meilės deivė Venera patarpininkaus, tad savaitgalį galimos naujos pažintys. Pats metas, juk šitaip norisi naujų vėjų. Jaunatis nuo penktadienio skatins imtis naujų darbų, negailėti pastangų. Gali tekti gailėtis savaitgaliui duoto pažado. Na bet pažadas yra pažadas, teks jį vykdyti.

Svarstyklės. Šiandien gražiausia muzika tavo ausims bus užsienio kalba. Ji primins, kad yra tolimų šalių, kuriose dar nebuvai, ir kad pats laikas planuoti atostogas. Žodžiu, žvaigždės pataria ruoštis kelionėms – panaršyti po internetą, pastudijuoti maršrutus, o gal net bilietus įsigyti.

Skorpionas. Nebandyk pakeisti to, kas nepakeičiama. Labai svarbu atsižvelgti į kitų žmonių nuomonę šį savaitgalį, nes ji gali tau labai daug ką reikšti. Nepraleisk pro ausis tėvų patarimų, jie gali būti labai naudingi.

Šaulys. Išmok lengvai į viską reaguoti - šį savaitgalį netrūks įviriausių negandų ir konfliktų. Tačiau turi būti rami, nesinervinti ir nepulti į paniką. Esi karšto kraujo, greitai užsiplieski, bet savaitgalį sugebėsi

Ožiaragis. Lengvai bendrausi su artimaisiais, padėsi tašką barniuose ir pykčiuose, pasieksi ypatingų pergalių meilės sferoje. Nepraleisk progos parodyti iniciatyvą, veik ryžtingai – niekas nepasirūpins tavo interesais geriau už tave patį.

Vandenis. Nereikalauk iš vaikino įrodymų, kad tave tikrai myli, tai gali ilgam sugadinti santykius, nes taip parodysi nepasitikinti ir juo, ir savimi. Vienišės sulauks sėkmės tarp pažįstamųjų ir interneto platybėse, tačiau venk rimtų ketinimų neturinčių gerbėjų.

Žuvys. Būsi apsupta dėmesio - tiek iš artimųjų, tiek iš vaikinų. Žmonės norės su tavimi bendrauti, išsipasakoti, bus tau itin atviri. O ir tu pati būsi puikios nuotaikos, kurios negalės sugadinti net įvairūs konfliktai ir negandos. Jauti pavasarį?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis