HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (04 15 - 04 17)

Nors už lango orai mainosi tarsi diena ir naktis, Zodiakas savaitgalį žada ramų. Tiesa, tik labai mažai daliai...

Avinas. Šį savaitgalį reikėtų pasisaugoti. Tvyro tokia energija, kad tavo kryptimi gali atlėkti kokia lazda ar akmuo. Tad neprarask budrumo, nes priešiškumas tiesiog tvyro ore. Galingos jėgos veikia vedamos emocinės agresijos. Jeigu nebūsi pakankamai atsargus, gali kilti karas.

Jautis. Nustok nerimauti dėl pasekmių ir ryžtingai ženk šitą žingsnį. Šis savaitgalis yra tas laikas, kai gali rodyti agresiją ir įžūlumą. Kiti žmonės gali reaguoti panašiai, tad jeigu atsiversi, būk pasirengęs atsakui.

Dvyniai. Traukinys pajudėjo, tad verčiau suskubk į jį įšokti. Aplinkiniai nebus itin palankūs tavo emocingai graudenančiai istorijai, tad verčiau patylėk. Inkštimas greičiausiai apskritai tave išmestų iš to traukinio. Šio savaitgalio energijos esmė – išmokyti tave užsigrūdinti. Nepriimk to asmeniškai, tačiau suprask, kad dar tikrai turi ko išmokti.

Vėžys. Pasitikėk savimi ir tuo, kaip elgiesi su aplinkiniais. Vien todėl, kad kažkas kitas jaučiasi liūdnas, dar nereiškia, kad privalai tą žmogų pralinksminti. Geriausia, ką šioje situacijoje gali nuveikti – demonstruoti laimę ir pomėgį pasilinksminti.

Liūtas. Visą savaitgalį tavo nuomonė gali būti dėmesio centre. Tu pasižymi labai stipria valia ir visiškai nebijai išreikšti savo nuomonės. Šį savaitgalį turėsi tokią galimybę. Apšviesk kitus savo žinių klodais. Kontroliuok pokalbį ir priimk psichologinį iššūkį palenkti kitus žmones į savo pusę.

Mergelė. Dalink nurodymus aplinkiniams ir pavesk kitiems užduotis. Agresyvus požiūris – tai, ko dabar reikia. Turi galimybę dalinti gėrį. Nors iš pirmo žvilgsnio mintis viską daryti pačiam atrodo nebloga, tačiau verčiau paprašyk kitų pagalbos, tuomet aplinkiniai jausis labiau įtraukti, o tu galėsi sutelkti dėmesį į geresnį mažesnio kiekio užduočių atlikimą.

Svarstyklės. Išmoksi šį savaitgalį būti kantresne ir į viską reaguoti kur kas šalčiau, gali būti, jog tam įtaką padarys kitų žmonių elgesys su tavimi. Gali būti, jog kiti tave kritikuos ar net pašieps, tačiau tu sugebėsi atsilaikyti. Ugdysi kantrybę ir valią, kurios tau kiek stinga.

Skorpionas. Šią savaitę jausi nenumaldomą troškimą ieškoti paskutinės minutės kelionių, kad galėtum bent trumpam pabėgti nuo beprotiško pasaulio ir užsilipusi nuo kalno ar gulėdama atokiame paplūdimyje apmąstyti savo gyvenimą ir tolesnes perspektyvas. Deja, dauguma Skorpionų neturės laiko ar lėšų, kad tai įgyvendintų.

Šaulys. Šio savaitgalio energijos esmė – išmokyti tave užsigrūdinti. Nepriimk to asmeniškai, tačiau suprask, kad dar tikrai turi ko išmokti. Pavyzdžiui, kada patylėti ir parodyti paklusnumą. Mokykis iš savo autoritetų - jie gebės parodyti tau tikrąjį kelią bei išmokys nemažai naujo.

Ožiaragis. Kalbant apie emocijas, situacija šį savaitgalį gali komplikuotis, mat aplinkiniai demonstruoja ganėtinai savanaudišką požiūrį. Nepamiršk, kad savanaudiškumas ne visada vertinamas kaip neigiama savybė. Kartais sveika ir net būtina prisiimti egocentrišką vaidmenį. Prisimink, kad visada reikia pasirūpinti savuoju „aš“.

Vandenis. Neatskleisdamas savo emocijų apimties darai meškos paslaugą ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Kitos dalyvaujančios šalys gali neturėti visų būtinų faktų, kurių reikia geriausiam sprendimui priimti. Paspartink šį procesą atskleisdamas savo požiūrį.

Žuvys. Tau vertėtų susirūpinti savo saugumu - gali būti, jog šis savaitgalis bus lemtingas. Pasirūpink savimi, savo sveikata, skirk laiko sau, atsipalaiduok ir pabūk su savo artimais žmonėmis. Tau vertėtų daugiau laiko skirti savęs tobulinimui - paskaityk kokią knygą, susitvarkyk savo aplinką, pasidaryk namų SPA. Paiilsėk.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis